English version of this page

Personer - Side 8

Søk etter ansatte og studenter ved SV

Søk på navn, forsknings- eller arbeidsområde

Personer 176 - 200 av 841
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Arvid Fennefoss Fennefoss, Arvid Førsteamanuensis emeritus Sosiologi, Organisasjon-arbeid-ledelse
Bilde av Raquel Fernandez Fernandez, Raquel Professor II raquel.fernandez@econ.uio.no
Bilde av Lia Ferschmann Ferschmann, Lia Stipendiat +47 22845983 lia.ferschmann@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Senter for livsløpsendringer i hjerne og kognisjon
Bilde av Ingvild Finsrud Finsrud, Ingvild Stipendiat ingvild.finsrud@psykologi.uio.no Klinisk psykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Finstad, Jørgen Stipendiat jorgen.finstad@tik.uio.no
Bilde av Nantje Fischer Fischer, Nantje Stipendiat +47 22845224 nantje.fischer@psykologi.uio.no seksuell helse, Helsepsykologi, Sosialpsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Anders Martin Fjell Fjell, Anders Martin Professor +47 22845129 a.m.fjell@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Senter for livsløpsendringer i hjerne og kognisjon
Bilde av Krister Fjermestad Fjermestad, Krister Professor +47 22845211 94201947 krister.fjermestad@psykologi.uio.no Klinisk psykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Bilde av Eivind Grip Fjær Fjær, Eivind Grip Stipendiat +47 22855142 e.g.fjar@sosgeo.uio.no Sosiologi, Alkohol, Avvik kriminalitet og rus
Bilde av Trym Nohr Fjørtoft Fjørtoft, Trym Nohr Stipendiat +47 22 85 88 50 +47 46 74 79 36 t.n.fjortoft@arena.uio.no Demokrati, Ekspertise, Legitimitet, EU
Bilde av Camilla Bärthel  Flaaten Flaaten, Camilla Bärthel Ph.d.-kandidat c.b.flaaten@psykologi.uio.no
Bilde av Ingeborg Olsdatter Busterud Flagstad Flagstad, Ingeborg Olsdatter Busterud Ph.d.-kandidat 97532255 ingeborg.flagstad@psykologi.uio.no Kultur- og samfunnspsykologi, Sosialpsykologi, Miljøpsykologi, organisasjonspsykologi, bærekraft, grønne endringer
Bilde av Erlend Magnussen Fleisje Fleisje, Erlend Magnussen Stipendiat 41209309 e.m.fleisje@econ.uio.no
Bilde av Magne Flemmen Flemmen, Magne Professor +47 22854270 magne.flemmen@sosgeo.uio.no Sosiologi, Klasse, Sosial ulikhet. Kultursosiologi, Politisk sosiologi, Sosiologisk teori
Bilde av Rune Flikke Flikke, Rune Instituttleder +47 22857571 +47 91163956 rune.flikke@sai.uio.no Natur/kultur, Religion, Ritualer, Sør-Afrika, Domestisering, Medisinsk antropologi
Bilde av Maja Dyhre Foldal Foldal, Maja Dyhre Forsker m.d.foldal@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Nevrovitenskap, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Espen Jan Folmo Folmo, Espen Jan Ph.d.-kandidat espenask@gmail.com
Bilde av Line Folvik Folvik, Line Stipendiat 22 84 52 97 (kontor) line.folvik@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Senter for livsløpsendringer i hjerne og kognisjon
Bilde av Runar Forsetløkken Forsetløkken, Runar Seniorkonsulent +47 22854037 +47 92623835 runar.forsetlokken@sosgeo.uio.no Studiekonsulent master, Organisasjon-arbeid-ledelse, Delstudier i utlandet, Utveksling, Internasjonalt samarbeid
Bilde av Karin Fossheim Fossheim, Karin Ph.d.-kandidat +47 916 65 581 karinfos@student.sv.uio.no Offentlig politikk og administrasjon, Nettverk, Demokrati, Representasjon
Bilde av Ingrid Nesdal Fossum Fossum, Ingrid Nesdal Ph.d.-kandidat 915 73 461 ingrid.nesdal.fossum@sykehuset-innlandet.no
Bilde av John Erik Fossum Fossum, John Erik Professor +47 22 85 88 81 j.e.fossum@arena.uio.no Demokrati, Politisk teori, Konstitusjonalisme, Europeisering, Europeisk integrasjon, Institusjoner, EU, Brexit
Bilde av Knut Inge Fostervold Fostervold, Knut Inge Førsteamanuensis, Fagavdelingsleder +47-22845057 +47-90947827 k.i.fostervold@psykologi.uio.no Arbeids- og organisasjonspsykologi, Metode, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Nils Christian Framstad Framstad, Nils Christian Førsteamanuensis +47 22855151 90163893 n.c.framstad@econ.uio.no Matematikk, Penger kreditt og finans, Ressurser energi og miljø, Samfunnsøkonomi
Bilde av Eivor Fredriksen Fredriksen, Eivor Førsteamanuensis +47 22855610 +4797582770 eivor.fredriksen@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Klinisk psykologi, Utviklingspsykologi