English version of this page

Personer - Side 20

Søk etter ansatte og studenter ved SV

Søk på navn, forsknings- eller arbeidsområde

Personer 476 - 500 av 841
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Eli Melby Melby, Eli Førstekonsulent 22858887 e.r.melby@arena.uio.no
Bilde av Marit Melhuus Melhuus, Marit Professor emerita marit.melhuus@sai.uio.no Økonomisk antropologi, Komparasjon, Moral, Slektskap, Sosial endring, Rettsantropologi, Bioteknologi, Latin-Amerika, Norden
Bilde av Annika Maria D Melinder Melinder, Annika Maria D Professor +47 22845148 a.m.d.melinder@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Torstein Ragnar Meling Meling, Torstein Ragnar Professor II t.r.meling@medisin.uio.no
Bilde av Joris Melman Melman, Joris Stipendiat +47-22858868 joris.melman@arena.uio.no
Bilde av Agustín José  Menéndez Menéndez, Agustín José Gjesteforsker + 47 22 85 87 00 a.j.menendez@arena.uio.no Demokrati, Legitimitet, Konstitusjonalisme, Europeisk integrasjon, Institusjoner, EU
Bilde av Tyra Merker Merker, Tyra Stipendiat tyra.merker@econ.uio.no Samfunnsøkonomi, Næring marked og konkurranse, Adferd informasjon og strategi
Bilde av Mari Sælid Messel Messel, Mari Sælid Ph.d.-kandidat m.s.messel@psykologi.uio.no Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Julie Saskia  Mewes Mewes, Julie Saskia Gjesteforsker julie.mewes@rub.de
Bilde av Asimina Michailidou Michailidou, Asimina Forsker +47 22 85 87 06 asimina.michailidou@arena.uio.no Den europeiske offentlighet, Media, Internett, Europeisk integrasjon, Institusjoner, EU
Midgaard, Knut Professor emeritus knut.midgaard@stv.uio.no
Bilde av Arnfinn Haagensen Midtbøen Midtbøen, Arnfinn Haagensen Førsteamanuensis +47 920 82 553 a.h.midtboen@sosgeo.uio.no Sosiologi, Migrasjon, Integrasjon, Sosial ulikhet, Arbeidsliv, Offentlighet
Bilde av Jarle Mikkelsen Mikkelsen, Jarle Seniorkonsulent +47 22854621 jarle.mikkelsen@sv.uio.no Regnskap, Økonomi
Bilde av Signe Mikkelsen Mikkelsen, Signe Stipendiat signe.mikkelsen@sai.uio.no
Bilde av Svein Harald Milde Milde, Svein Harald Seniorrådgiver +47 22845103 91777591 s.h.milde@psykologi.uio.no Kommunikasjon, Forskningsformidling, Pressekontakt, Internkommunikasjon, Nettpublisering, Nettredaktør
Bilde av Kristina Miljeteig Miljeteig, Kristina Stipendiat +47 22845273 kristina.miljeteig@psykologi.uio.no Personlighetspsykologi, Forskningsmetode, Utviklingspsykologi, Nevrovitenskap, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Lars Mjøset Mjøset, Lars Professor +47 22856749 lars.mjoset@sosgeo.uio.no Sosiologi, Velferdsstat
Bilde av Bjørn Eilif  Mobech-Hanssen Mobech-Hanssen, Bjørn Eilif Ph.d.-kandidat bjornmob@student.sv.uio.no
Bilde av Vibeke Moe Moe, Vibeke Utdanningsleder +47 22845225 vibeke.moe@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Klinisk psykologi
Bilde av Natalia Moen-Larsen Moen-Larsen, Natalia Stipendiat +47 22855505 natalia.moen-larsen@sosgeo.uio.no Sosiologi, Diskurs, Minoriteter, Migrasjon, Nasjonalisme, Etnisitet, Russland
Bilde av Karl Ove  Moene Moene, Karl Ove Professor emeritus +47 22855130 k.o.moene@econ.uio.no Inntekt arbeid og velferd, Internasjonal økonomi, Ressurser energi og miljø, Vekst og utvikling, Økonomisk politikk, Samfunnsøkonomi
Bilde av Lasse Moer Moer, Lasse Senioringeniør +47 22858222 +47 90517201 +4790517201 90 51 72 01 lasse.moer@sv.uio.no Audiovisuelt ansvarlig ved fakultetet, IT-tjenester
Moland, Martin Stipendiat martin.moland@arena.uio.no Offentlig opinion, EU
Bilde av Jon Trygve Monsen Monsen, Jon Trygve Professor +47 22845196 +4791868385 j.t.monsen@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi
Bilde av Maria Morbech Morbech, Maria Ph.d.-kandidat 95832612 marilmo@student.sv.uio.no