English version of this page

IT/AV

Postadresse Postboks 1084 Blindern, 0317 OSLO
Besøksadresse Moltke Moes vei 31
Eilert Sundts hus
4. etg.
0851 OSLO
Stedkode 170012

Ansatte

Listen inneholder 17 ansatte.
Navn Telefon E-post Emneord
Bergh-Telle, Egil Senioringeniør +47 22845010 +47 90697377 (mob) egiltj@sv.uio.no IT-tjenester
Bodahl, Hein Senioringeniør +47 22855110 +47 40921015 (mob) hein@sv.uio.no IT-tjenester
Boe, Henrik Overingeniør RITMO - Fakultetsadministrasjonen ved Det samfunnsvitenskapelige fakultet 22845888 +4797988013 (mob) henrik.boe@sv.uio.no
Hazza, Mohamed Abdulhamid Overingeniør +47 22855124 +47 92660259 (mob) m.a.hazza@sv.uio.no Innkjøp, Brukerstøtte, IKT, IT-tjenester, Mac, Mobile enheter
Jabbari, Azar Senioringeniør +47 22845014 azar.jabbari@sv.uio.no
Mathisen, Nils Mikal Overingeniør +47 22845444 nilsmma@sv.uio.no IT-tjenester
Moer, Lasse Senioringeniør +47 22858222 +47 90517201 (mob) lasse.moer@sv.uio.no
Nilsen, Brede Ruben Engebakken Overingeniør +47 22856262 +4795302466 (mob) 95302466 rubensv@sv.uio.no IKT, IT-tjenester, Printer
Odd, Janne Margrethe Overingeniør +47 22855159 j.m.odd@sv.uio.no IT-tjenester, Brukerstøtte, Helpdesk
Ommundsen, Jacob Kleivdal Avdelingsingeniør j.k.ommundsen@sv.uio.no
Rajasingam, Luxman Senioringeniør +47 22841636 +47 91613046 (mob) luxman.rajasingam@sv.uio.no
Ramstad, Mari Anne Seksjonssjef +47 22855197 +47 92661747 (mob) m.a.ramstad@sv.uio.no IT-tjenester, Ledelse
Serhan, Alan Overingeniør +47 22845015 +47 90529810 (mob) alan.serhan@sv.uio.no IT-tjenester
Surendran, Mahadevan Overingeniør +47 22858225 +47 98869010 (mob) surendra@sv.uio.no Brukerstøtte, IT-tjenester
Sørbye, Øyvind Senioringeniør +47 22855199 +47 93247618 (mob) oyvind.sorbye@sv.uio.no IT-tjenester
Valla, Joakim Overingeniør +47 22856061 +47 99501600 (mob) joakim.valla@sv.uio.no IT-tjenester, Brukerstøtte, Lokal-IT
Yggeseth, Geir Overingeniør +47 22856739 +47 93802480 (mob) geir.yggeseth@sv.uio.no IT-tjenester, Mac, IT-drift, Innkjøp, Mobile enheter