Ph.d.-kandidater

Personer 1 - 14 av 14
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Alexander Beadle Beadle, Alexander Ph.d.-kandidat Alexander.Beadle@ffi.no
Bilde av Tarald Laudal Berge Berge, Tarald Laudal Stipendiat +4799569666 t.l.berge@stv.uio.no Politisk økonomi, Internasjonal investeringsrett, Kvantitativ metode, Internasjonal politikk, Utenlandske direkteinvesteringer
Bilde av Bård Drange Drange, Bård Ph.d.-kandidat 95475353 bardra@prio.org
Bilde av Trym Nohr Fjørtoft Fjørtoft, Trym Nohr Stipendiat +47 22 85 88 50 +47 46 74 79 36 t.n.fjortoft@arena.uio.no Demokrati, Ekspertise, Legitimitet, EU
Bilde av Karin Fossheim Fossheim, Karin Ph.d.-kandidat +47 916 65 581 karinfos@student.sv.uio.no Offentlig politikk og administrasjon, Nettverk, Demokrati, Representasjon
Bilde av Ingvild Magnæs Gjelsvik Gjelsvik, Ingvild Magnæs Ph.d.-kandidat i.m.gjelsvik@stv.uio.no
Bilde av Kristian Lundby Gjerde Gjerde, Kristian Lundby Ph.d.-kandidat kristilg@student.sv.uio.no
Bilde av Lars Gjesvik Gjesvik, Lars Ph.d.-kandidat larsg@nupi.no
Mobech-Hanssen, Bjørn Eilif Ph.d.-kandidat bjornmob@student.sv.uio.no
Bilde av My Xerenia Magnusdotter  Rafstedt Rafstedt, My Xerenia Magnusdotter Ph.d.-kandidat myra@nupi.no
Bilde av Ingvild  Reymert Reymert, Ingvild Ph.d.-kandidat ingvild.reymert@nifu.no Offentlig politikk og administrasjon, Institusjonell teori, Utdanningspolitikk, Forskningspolitikk, Organisasjonsteori
Bilde av Marie  Sandnes Sandnes, Marie Ph.d.-kandidat masandn@student.sv.uio.no
Bilde av Anke Stefanie Schwarzkopf Schwarzkopf, Anke Stefanie Stipendiat a.s.schwarzkopf@arena.uio.no Europeisk integrasjon, EUs felles utenriks- og sikkerhetspolitikk, FN, EU, Internasjonale relasjoner, multilaterale forhandlingar
Bilde av Karin Jakobson Vaagland Vaagland, Karin Jakobson Ph.d.-kandidat +47 98609981 kav@fafo.no Migrasjon, EU, Internasjonal politikk, Migration Crisis, refugees, Development aid, Middle East, Africa, international negotiations, European integration, foreign policy