English version of this page

Professor II/ Forsker

Navn Jobbtittel Institusjon E-mail Kontrakt
Christian Agethen Forsker Saarland University christian.agethen@uni-saarland.de 31. des 2019
Erling Barth Professor II Institutt for Samfunnsforskning erling.barth@samfunnsforskning.no 31. des 2020
Raquel Fernandez Professor II New York University raquel.fernandez@nyu.edu 31. des 2020
Pamela Giustinelli Forsker Bocconi University pamela.giustinelli@unibocconi.it 28. feb 2021
Shafik Hebous Forsker International Monetary Fund shebous@imf.org 31. juli 2020
Johannes Hörner Professor II Yale University johannes.horner@yale.edu 31. des 2020
Ashok Kaul Professor II Saarland University   31. des 2019
Elena Krasnokutskaya Professor II University of John Hopkins ekrasno1@ju.edu 31. des 2019
Dirk Krueger Professor II University of Pennsylvania dkrueger(AT)econ.upenn.edu 31. juli 2021
Eliana La Ferrara Professor II Bocconi University eliana.laferrara@unibocconi.it 31. des 2019
Fabian Lange Forsker McGill University fabian.lange@mcgill.ca 31. des 2021
Iourii Manovski Forsker University of Pennsylvania manovski@econ.upenn.edu 31. des 2019
Kurt Mitman Forsker Stockholm Universitet kurt.mitman@iies.su.se 31. des 2019
Hessel Oosterbeek Professor II University of Amsterdam h.oosterbeek@uva.nl 28. feb 2021
Oskar N. Skans Professor II Uppsala Universitetet oskar.nordstrom_skans@nek.uu.se 31. des 2021
Manuel Schieler Forsker Saarland University   31.Des 2019
Thor Olav Thoresen Forsker SSB t.o.thoresen@econ.uio.no 31. juli 2020
Christopher R. Walters Forsker University of California, Berkeley crwalters@econ.berkeley.edu 28. feb 2021
Rolf Aaberge Professor II SSB

Rolf.Aaberge@ssb.no

30. juni 2019

 

Publisert 26. nov. 2018 15:20 - Sist endret 13. mars 2019 11:04