English version of this page

Professor II/ Forsker

Navn Jobbtittel Institusjon E-mail Prosjekt
Esther Ann Bøler Forsker Imperial College London e.boler(at)imperial.ac.uk INNOPROD
Martin Eckhoff Andresen Forsker Statistics Norway martin.andresen(at)ssb.no NAV
Pamela Giustinelli Forsker Bocconi University pamela.giustinelli(at)unibocconi.it DoPE
Johannes Hörner Professor II Yale University johannes.horner(at)yale.edu ESOP
Andreas Ravndal Kostøl Forsker Arizona State University Andreas.Kostol(at)asu.edu UNIFRIC
Dirk Krueger Professor II University of Pennsylvania dkrueger(at)econ.upenn.edu Optimal Taxation
Eliana La Ferrara Professor II Bocconi University eliana.laferrara(at)unibocconi.it ESOP
Fabian Lange Forsker McGill University fabian.lange(at)mcgill.ca UNIFRIC
Attila Lindner Forsker University College London a.lindner(at)ucl.ac.uk OFS II
Hessel Oosterbeek Professor II University of Amsterdam h.oosterbeek(at)uva.nl DoPE
Roberto B. Pinheiro Forsker

Federal Reserve Bank of Cleveland

roberto.pinheiro(at)clev.frb.org

Optimal Taxation & IMWEL
Oskar N. Skans Professor II Uppsala Universitetet oskar.nordstrom_skans(at)nek.uu.se UNIFRIC
Thor Olav Thoresen Forsker SSB t.o.thoresen(at)econ.uio.no OFS II
Christopher R. Walters Forsker University of California, Berkeley crwalters(at)econ.berkeley.edu DoPE
Per Krusell Professor II Stockholm University  per.krusell(at)iies.su.se IMWEL
Serdar Ozkan Forsker II University of Toronto serdar.ozkan(at)utoronto.ca IMWEL
Elin Halvorsen Forsker II SSB

elin.halvorsen(at)ssb.no

IMWEL
Cloé Garnache Forsker II Oslomet  cloegarn(at)oslomet.no Conservation
Anders Grøn Kjelsrud Forsker II SSB
anders.gron.kjelsrud(at)ssb.no

Challenging Inequalities

Yikai Wang Forsker II University of Essex yikai.wang(at)essex.ac.uk Optimal Taxation
Pedro Brinca Forsker II Nova School of Business and Economics pedro.brinca(at)novasbe.pt IMWEL
Yuan Zi Forsker II Graduate Institute of International and Development Studies yuanzi.economics(at)gmail.com GLOBALPROD
Inga Heiland Forsker II SSB Inga.Heiland(at)ssb.no INNOPROD & NIMICAR
Benjamin Lockwood Forsker

the University of Pennsylvania’s Wharton School

ben.lockwood(at)wharton.upenn.edu TAXFAIR

 

Publisert 26. nov. 2018 15:20 - Sist endret 1. juli 2021 11:59