English version of this page

Professor II/ Forsker

Navn Jobbtittel Institusjon E-mail Kontrakt
Christian Agethen Forsker Saarland University christian.agethen(at)uni-saarland.de 31. des 2019
Erling Barth Professor II Institutt for Samfunnsforskning erling.barth(at)samfunnsforskning.no 31. des 2020
Esther Ann Bøler Forsker Imperial College London e.boler(at)imperial.ac.uk 31. des 2021
Raquel Fernandez Professor II New York University raquel.fernandez(at)nyu.edu 31. des 2020
Pamela Giustinelli Forsker Bocconi University pamela.giustinelli(at)unibocconi.it 28. feb 2021
Shafik Hebous Forsker International Monetary Fund shebous(at)imf.org 31. juli 2020
Johannes Hörner Professor II Yale University johannes.horner(at)yale.edu 31. des 2020
Ashok Kaul Professor II Saarland University   31. des 2019
Elena Krasnokutskaya Professor II University of John Hopkins ekrasno1(at)ju.edu 31. des 2019
Dirk Krueger Professor II University of Pennsylvania dkrueger(at)econ.upenn.edu 31. juli 2021
Eliana La Ferrara Professor II Bocconi University eliana.laferrara(at)unibocconi.it 31. des 2019
Fabian Lange Forsker McGill University fabian.lange(at)mcgill.ca 31. des 2021
Iourii Manovski Forsker University of Pennsylvania manovski(at)econ.upenn.edu 31. des 2019
Kurt Mitman Forsker Stockholm Universitet kurt.mitman(at)iies.su.se 31. des 2019
Hessel Oosterbeek Professor II University of Amsterdam h.oosterbeek(at)uva.nl 28. feb 2021
Oskar N. Skans Professor II Uppsala Universitetet oskar.nordstrom_skans(at)nek.uu.se 31. des 2021
Manuel Schieler Forsker Saarland University   31.Des 2019
Thor Olav Thoresen Forsker SSB t.o.thoresen(at)econ.uio.no 31. juli 2020
Christopher R. Walters Forsker University of California, Berkeley crwalters(at)econ.berkeley.edu 28. feb 2021

 

Publisert 26. nov. 2018 15:20 - Sist endret 2. juli 2019 14:22