English version of this page

Professor II/ Forsker II

Navn Jobbtittel Institusjon E-mail Prosjekt
Pamela Giustinelli Forsker II Bocconi University pamela.giustinelli(at)unibocconi.it DoPE
Johannes Hörner Professor II Yale University johannes.horner(at)yale.edu ESOP
Andreas Ravndal Kostøl Forsker II Arizona State University Andreas.Kostol(at)asu.edu UNIFRIC
Eliana La Ferrara Professor II Bocconi University eliana.laferrara(at)unibocconi.it ESOP
Fabian Lange Forsker II McGill University fabian.lange(at)mcgill.ca UNIFRIC
Attila Lindner Forsker II University College London a.lindner(at)ucl.ac.uk OFS II
Hessel Oosterbeek Professor II University of Amsterdam h.oosterbeek(at)uva.nl DoPE
Oskar N. Skans Professor II Uppsala Universitetet oskar.nordstrom_skans(at)nek.uu.se UNIFRIC
Thor Olav Thoresen Forsker II SSB t.o.thoresen(at)econ.uio.no OFS II
Christopher R. Walters Forsker II University of California, Berkeley crwalters(at)econ.berkeley.edu DoPE
Per Krusell Professor II Stockholm University  per.krusell(at)iies.su.se IMWEL
Serdar Ozkan Forsker II University of Toronto serdar.ozkan(at)utoronto.ca IMWEL
Elin Halvorsen Forsker II SSB

elin.halvorsen(at)ssb.no

IMWEL
Cloé Garnache Forsker II Oslomet  cloegarn(at)oslomet.no A-PLANET
Anders Grøn Kjelsrud Forsker II SSB
anders.gron.kjelsrud(at)ssb.no

Challenging Inequalities

Pedro Brinca Forsker II Nova School of Business and Economics pedro.brinca(at)novasbe.pt IMWEL
Inga Heiland Forsker II SSB Inga.Heiland(at)ssb.no NIMICAR
Benjamin Lockwood Forsker II

The University of Pennsylvania’s Wharton School

ben.lockwood(at)wharton.upenn.edu TAXFAIR
Hitoshi Tsujiyama Forsker II Goethe University Frankfurt hitoshi.tsujiyama[at]hof.uni-frankfurt.de TAXFAIR
Sergio Ocampo Forsker II Western University in London, Ontario socampod(at)uwo.ca TAXFAIR
Kristoffer Berg Forsker II University of Oxford kristoffer.berg(at)sbs.ox.ac.uk TAXFAIR
Gunnar Bårdsen Professor emeritus Norges teknisk-naturvitenskapelige universitet (NTNU) gunnar.bardsen(at)ntnu.no MAINTENANCE
Victoria Sparrman Forsker II Næringslivets Hovedorganisasjon (NHO) victoria.sparrman(at)nho.no MAINTENANCE

 

Publisert 26. nov. 2018 15:20 - Sist endret 24. mai 2022 11:14