Personer med emneord «utviklingspsykologi»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Stephen von Tetzchner Tetzchner, Stephen von Professor emeritus +47-22560611 s.v.tetzchner@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi
Bilde av Katarina Nymoen Nymoen, Katarina Ph.d.-kandidat katarinadn89@gmail.com Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Klinisk psykologi, Utviklingspsykologi
Bilde av Eva Elisabeth Aspaas Skoe Skoe, Eva Elisabeth Aspaas Professor emeritus +47-93003088 e.e.a.skoe@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi
Bilde av Anne Marie Torgersen Torgersen, Anne Marie Emeritus 414 79 641 a.m.torgersen@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Klinisk psykologi
Bilde av Anne Inger Helmen Borge Borge, Anne Inger Helmen Professor emeritus +47-22845157 +47-92094699 a.i.h.borge@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Francisco Pons Pons, Francisco Avdelingsleder for helse-, utviklings- og personlighetspsykologi +47 22845209 francisco.pons@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Karine Maria Porpino Viana Viana, Karine Maria Porpino Postdoctoral Fellow k.m.p.viana@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, developmental psychology, emotion development, social cognition, Qualitative Methods
Bilde av Helen Suizu  Norheim Norheim, Helen Suizu Ph.d.-kandidat 92694426 Helen.suizu-norheim@ahus.no Utviklingspsykologi, Emosjoner, Forebyggingspsykologi, Resiliens
Bilde av Anette Stamland Solvi Solvi, Anette Stamland Ph.d.-kandidat anstso@sthf.no Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Klinisk psykologi, Utviklingspsykologi
Bilde av Lars Smith Smith, Lars Professor emeritus 909 65 026 lrssmth@gmail.com Utviklingspsykologi
Bilde av Anette Arnesen Grønlie Grønlie, Anette Arnesen Ph.d.-kandidat 97644219 Utviklingspsykologi, Helsepsykologi, Forebyggingspsykologi
Bilde av E. F. Haghish Haghish, E. F. Postdoktor +47 22845111 haghish@uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Statistikk, Moral, Utviklingspsykologi, psykisk helse
Bilde av Ida Therese Tidemann Tidemann, Ida Therese Universitetslektor +47-22845241 ida.tidemann@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, sosialkognitiv utvikling, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Tone Kristine Hermansen Hermansen, Tone Kristine Postdoktor t.k.hermansen@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Utviklingspsykologi, Kognitiv psykologi
Bilde av Unni Sulutvedt Sulutvedt, Unni unni.sulutvedt@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Vidar Sandsaunet Ulset Ulset, Vidar Sandsaunet Postdoktor +47 22845111 466 82 016 v.s.ulset@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Forebyggingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Valerie Karl Karl, Valerie Stipendiat valerie.karl@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Utviklingspsykologi, Emosjoner, Nevrovitenskap, psykisk helse, ungdom
Bilde av Annika Maria Désirée Melinder Melinder, Annika Maria Désirée Professor +47 22845148 a.m.d.melinder@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Bilde av Guro Charlotte Teig Øiestad Øiestad, Guro Charlotte Teig Førstelektor +47 22845275 g.c.t.oiestad@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi, Utviklingspsykologi
Bilde av Christian Krog Tamnes Tamnes, Christian Krog Professor +47 22845092 c.k.tamnes@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Utviklingspsykologi, Kognitiv psykologi og nevropsykologi, PROMENTA
Bilde av Egil Nygaard Nygaard, Egil Professor +47 22845156 egilny@psykologi.uio.no Forebyggingspsykologi, Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Utviklingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Evalill Bølstad Bølstad, Evalill Førsteamanuensis +47 22845166 evalill.bolstad@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Forebyggingspsykologi, Emosjonell kompetanse, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Eivor Fredriksen Fredriksen, Eivor Førsteamanuensis eivor.fredriksen@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Klinisk psykologi, Utviklingspsykologi
Bilde av Eivind Ystrøm Ystrøm, Eivind Professor +47 22856626 eivind.ystrom@psykologi.uio.no Personlighetspsykologi, Utviklingspsykologi, Arv og miljø, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Dinka Smajlagic Smajlagic, Dinka Postdoktor +47 22845126 dinka.smajlagic@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Utviklingspsykologi, Genetikk, epigenetics