Personer med emneord «innovation»

Navn Telefon E-post Emneord
Mäkitie, Tuukka PhD Research Fellow +47 22 84 57 85 trmakiti@tik.uio.no Innovation, Innovation systems, Environment and Energy
Bilde av Kari-Elisabeth Vambeseth Skogen Skogen, Kari-Elisabeth Vambeseth PhD Candidate k.e.v.skogen@tik.uio.no Innovation
Bilde av Simen G. Enger Enger, Simen G. PhD Candidate simen.enger@tik.uio.no Innovation
Bilde av Sondre Elstad Elstad, Sondre Doctoral Research Fellow +47 41317759 sondre.elstad@econ.uio.no entrepreneurship, innovation, corporate finance, quantitative economics
Bilde av Jens Hanson Hanson, Jens Researcher jens.hanson@tik.uio.no Innovation, Energy policy, Innovation systems, Renewable energy
Bilde av Magnus Gulbrandsen Gulbrandsen, Magnus Professor +47 22841621 magnus.gulbrandsen@tik.uio.no Innovation, University-industry relations, Commercialisation of research, Science policy, Research impact
Bilde av Olav Wicken Wicken, Olav Professor Emeritus olav.wicken@tik.uio.no Science and innovation policy, Innovation systems, History of technology and industry, Innovation
Bilde av Taran Mari Thune Thune, Taran Mari Professor +47 22841634 t.m.thune@tik.uio.no Innovation, Innovation process, Innovation systems, Management of Innovation
Bilde av Håkon Endresen Normann Normann, Håkon Endresen +47 22845885 +47 951 42524 h.e.normann@tik.uio.no Innovation, Environment and Energy, Energy policy, Innovation systems
Bilde av Jakoba Sraml Gonzalez Gonzalez, Jakoba Sraml j.s.gonzalez@tik.uio.no Innovation, Organisational perspective, Industry transformations
Bilde av Nhat Strøm-Andersen Strøm-Andersen, Nhat Postdoctoral Fellow +47 22845786 nhat.strom-andersen@tik.uio.no Innovation, Bioeconomy, Food Industry, Sustainability Transitions, Strategic Management
Bilde av Julia Szulecka Szulecka, Julia Forsker julia.szulecka@tik.uio.no Innovation, Sustainability Transitions, Environmental policy, Food Industry, Bioeconomy
Bilde av Markus Michaelsen Bugge Bugge, Markus Michaelsen Associate Professor +47-97665242 m.m.bugge@tik.uio.no Innovation, innovation systems, transformative change, socio-technical transitions, mission-oriented innovation, indicators, economic geography, public sector innovation, digitization, bioeconomy, innovation policy, governance
Bilde av Lars Martel Antoine Coenen Coenen, Lars Martel Antoine Professor l.m.a.coenen@tik.uio.no Innovation, Innovation systems, Sustainability Transitions, Economic geography
Bilde av Allan Dahl Andersen Andersen, Allan Dahl Associate Professor +47 22841615 allanda@tik.uio.no Innovation, Innovation systems, Energy policy, Infrastructures, Science and innovation policy
Bilde av Erlend Osland Simensen Simensen, Erlend Osland Researcher e.o.simensen@tik.uio.no Innovation, Renewable energy
Bilde av Artur Santoalha Santoalha, Artur Postdoctoral Fellow +351916728 +47351916729247 artur.santoalha@tik.uio.no Innovation
Bilde av Elisabeth M.C. Svennevik Svennevik, Elisabeth M.C. Doctoral Research Fellow +47 22841630 e.m.svennevik@energi.uio.no Mobility, Innovation
Bilde av Alina Kontareva Kontareva, Alina alina.kontareva@tik.uio.no Innovation
Bilde av Dimitra Chasanidou Chasanidou, Dimitra Postdoctoral Fellow +47 22841649 dimitra.chasanidou@tik.uio.no Innovation, Sustainability, Innovation systems
Bilde av Jakoba Sraml Gonzalez Gonzalez, Jakoba Sraml j.s.gonzalez@tik.uio.no Innovation, Organisational perspective, Industry transformations