Personer med emneord «forskningsformidling»

Navn Telefon E-post Emneord
Berge, Eli Seniorrådgiver +47 22852497 +47-95924675 elibe@ifi.uio.no Nettredaktør, Kommunikasjon, Rekruttering, Forskningsformidling
Birkeland, Anne Førstelektor +47 22851797 +47 95113562 (mob) anne.birkeland@nhm.uio.no Museumslektor, Geologi, Museumspedagogikk, Forskningsformidling, Utstillinger, Etter- og videreutdanning (EVU)
Bjureke, Kristina Universitetslektor +47 22851815 +47 95200804 (mob) +47 952 00 804 kristina.bjureke@nhm.uio.no Museumslektor, Biologi, Botanikk, Museumspedagogikk, Forskningsformidling, Utstillinger, Etter- og videreutdanning (EVU), EU, Prosjektledelse
Bjørkeng, Astrid Skiftesvik Seniorrådgiver +47 22852023 +4745512054 (mob) +47 45512054 a.s.bjorkeng@odont.uio.no Nettpublisering, Forskningsformidling, Kommunikasjon
Brynildsen, Åslaug Rådgiver +47 22845592 +47-98661799 aslaug.brynildsen@ibv.uio.no Kommunikasjon, Nettredaktør, Intern kommunikasjon, Sosiale medier, Arrangementer, Forskningsformidling, Pressekontakt, Foto, video
Bøckman, Petter Universitetslektor +47 22851642 +4798466206 (mob) 98 46 62 06 petter.bockman@nhm.uio.no Museumslektor, Biologi, Zoologi, Økologi, Evolusjon, Museumspedagogikk, Forskningsformidling, Utstillinger, Etter- og videreutdanning (EVU)
Chausse, Camilla Marie Seniorrådgiver +47 22854844 +4747234806 (mob) +47-47234806 c.m.chausse@hf.uio.no Kommunikasjon, Forskningsformidling, Pressekontakt, Strategisk kommunikasjonsrådgivning
D`Angelo, Martina Rådgiver +47 22854104 martina.dangelo@astro.uio.no Kommunikasjon, Astronomi og astrofysikk, Nettredaktør, Sosiale medier, Institutt for teoretisk astrofysikk, Forskningsformidling, Pressekontakt
Eckbo, Norith Stipendiat - Centre for Ecological and Evolutionary Synthesis (CEES) +4797161019 pingving, penguin, Antarktis, Arktis, Antarctic, Arctic, Seabirds, Science communication, Forskningsformidling, MNKOM, POLAR ECOTOX, Polar Regions
Eggen, Toril Rådgiver +47 22855301 toril.eggen@ils.uio.no Redaktør, Web, Forskningsadministrasjon, Forskerutdanning, Forskningsformidling
Eidberg, Mathias H. Kommunikasjonsansvarlig 22850307 m.h.eidberg@teologi.uio.no Kommunikasjon, Pressekontakt, Markedsføring, Studentrekruttering, Medieovervåkning, Alumnus, Forskningsformidling
Elgvin, Tore Oldeide Kommunikasjonsrådgiver og nettredaktør +47 480 06 056 +47 22 84 11 40 (mob) t.o.elgvin@nhm.uio.no Forskningsformidling, Naturformidling, Foto, Video, Nettredaktør, Sosiale medier
Engblad, Erik Rådgiver 99010787 erik.engblad@sai.uio.no Forskningsformidling, Nettredaktør, Nettpublisering, Pressekontakt, Kommunikasjon
Engen, Grace Rådgiver +47 22850657 grace.engen@medisin.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, ekstern finansiering, Administrasjon, Nettpublisering, Forskningsformidling, Forskerstøtte MED, Avdelingsadmistrasjon, Avdelingsstøtte
Eriksen, Ine Fotograf +47-23072583 ine.eriksen@medisin.uio.no Foto, Grafisk design, Kommunikasjon, Forskningsformidling, Bildearkiv
Fosse, Marit Førstekonsulent +47 22850120 Permisjon 2020-2021 marit.fosse@jus.uio.no Forskningsadministrasjon, Cristin, Ekstern finansiering, Forskningsformidling, Nettpublisering
Gakkestad, Mari Rådgiver +47 22859468 mari.gakkestad@econ.uio.no Forskningsadministrasjon, Ekstern finansiering, Forskningsformidling, Nettredaktør, Cristin, Open Access
Garbo, Gro Lien Seniorrådgiver kommunikasjon 22856718 95210539 (mob) g.l.garbo@sv.uio.no Pressekontakt, Kommunikasjon, Forskningsformidling
Gehe, Ilze Rådgiver +47 22850589 ilze.gehe@stv.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsformidling
Grønbech, Marit Elisabeth Universitetslektor +47 22851769 m.e.gronbech@nhm.uio.no Biologi, Botanikk, Utstillinger, Forskningsformidling, Museumslektor, Etter- og videreutdanning (EVU), Museumspedagogikk
Grønning , Ragnhild Rådgiver (i permisjon) +4792696031 ragnhild.gronning@arena.uio.no forskningsformidling, kommunikasjon, impact, forskningsstøtte, Ekstern finansiering
Gulli, Linda Seniorkonsulent +47 22859716 linda.gulli@stv.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsformidling
Hagane, Karoline Rådgiver +47 22854019 karoline.hagane@hf.uio.no Kommunikasjon, Nettpublisering, Forskningsformidling, Utvikling
Hagen, Dagfinn Kontorsjef +47 22850461 dagfinn.hagen@stv.uio.no Forskningsformidling, Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, Senter for ekstremismeforskning (C-REX)
Heie, Magnus Seniorkonsulent +47 22844850 97605224 magnus.heie@ils.uio.no Forskningsformidling, ProTed, Nettpublisering
Holsten, Hilde Kommunikasjonsrådgiver +47 22858904 +47 95272751 (mob) hilde.holsten@sum.uio.no Arrangementer, Forskningsformidling, Pressekontakt, Nettredaktør
Horgmo, Øystein Fotografmester +47-23072820 +47-95296090 (mob) oystein.horgmo@medisin.uio.no Foto, Grafisk design, Kommunikasjon, Forskningsformidling, Bildearkiv
Janssen, Siri Evju Rådgiver +47 22850671 +47 48204505 s.e.janssen@medisin.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, ekstern finansiering, Administrasjon, Nettpublisering, Forskningsformidling, Avdelingsstøtte, Forskerstøtte MED
Johansen, Grethe Thrane Kommunikasjonsrådgiver UiO:Livsvitenskap 90993110 (mob) g.t.johansen@lifescience.uio.no Kommunikasjon, Forskningsformidling, Arrangementer
Jønnum, Siri Rådgiver +47 22840717 +47 92611015 (mob) siri.jonnum@link.uio.no Rådgivning, prosjektkoordinering, audiovisuell formidling, videoproduksjon, digitale læringsomgivelser, forskningsformidling, læringsmiljø, ressursplanlegging, kontrakter, HMS
Kanestrøm, Jorunn Seniorrådgiver +47 22850050 +47 98808769 (mob) jorunn.kanestrom@jus.uio.no Kommunikasjons-rådgivning, Nettredaktør, Web, Forskningsformidling, EU-/NFR-søknader, Kommunikasjons-planer, Internkommunikasjon, Analyse, Kursutvikling
Kildal, Charlotte Lilleby Forsknings- og kommunikasjonsrådgiver +47 99782069 charlotte.kildal@sum.uio.no Kommunikasjon, Forskningsformidling, Forskningsstøtte, Nettredaktør, Pressekontakt
Kleven, Trine Seniorrådgiver +47 95940114 (mob) trine.kleven@medisin.uio.no Prosjektledelse, Rekruttering, Koordinering, Nettredaktør, Forskningsformidling, Kommunikasjon, SHE
Kriszat, Karenina Kommunikasjonsleder + 47 41441605 (mob) karenina.kriszat@nhm.uio.no Samfunnskontakt, Kommunikasjon, Pressekontakt, Forskningsformidling, strategi, nettpublisering, sosiale medier
Kvaal, Julie Nybakk Rådgiver +47 22844690 j.n.kvaal@medisin.uio.no Kommunikasjon, Forskningsformidling, Internkommunikasjon, Pressekontakt, Arrangementer
Lilleaas, Ulla-Britt Gjesteforsker 22858979 92038367 u.b.lilleaas@stk.uio.no Sosiologi, Kjønnsforskning, Kropp, Helse, Maskuliniteter, Likestilling, Sosial Endring, Kvalitative metoder, Forskningsformidling
Lilleslåtten, Mari Rådgiver +47 22854439 99274535 mari.lilleslatten@hf.uio.no Forskningsformidling, Kommunikasjon, Sosiale medier, Podkast
Lily, Larissa Rådgiver +47 22857624 larissa.lily@ils.uio.no Nettredaktør, Forskningsstøtte, Pressekontakt, Arrangementer, Samfunnseffekt, Kommunikasjon, Forskningsformidling, Nordisk senter for fremragende forskning, QUINT
Lomell, Lars Seksjonssjef +47 22840703 +4792290101 (mob) 92290101 lars.lomell@link.uio.no ledelse, strategi, økonomistyring, prosjektstøtte, personal, forskningsformidling, kunnskapskanalen, digitale læringsomgivelser, audio-visuell formidling, undervisning, organisasjonsutvikling, læringsmiljø.
Lynnebakken, Hilde Rådgiver +47 22856426 +47 48205220 (mob) hilde.lynnebakken@fys.uio.no Kommunikasjon, Nettredaktør, Forskningsformidling, sosiale medier
Marthinsen, Therese Næss Nettredaktør 93020031 (mob) therese.marthinsen@sv.uio.no Web, Sosiale medier, Nettredaktør, Kommunikasjon, Forskningsformidling
Midtlid, Marie Ringsby Førstekonsulent +47 22850325 m.r.midtlid@teologi.uio.no Kommunikasjon, Studentrekruttering, Forskningsformidling, Infosenter, Arrangementer
Milde, Svein Harald Seniorrådgiver +47 22845103 91777591 s.h.milde@psykologi.uio.no Kommunikasjon, Forskningsformidling, Pressekontakt, Internkommunikasjon, Nettpublisering, Nettredaktør
Nakstad, Britt Forsker +47 23074587 britt.nakstad@medisin.uio.no Nyfødtmedisin, Resucitering, Asfyksi, Ernæring, Luftveisinfeksjoner, Forskningsformidling
Nickelsen, Trine Ansvarlig redaktør +47-22854133 +47-94863233 (mob) trine.nickelsen@admin.uio.no Apollon, Forskningsformidling
Nielsen, Sandra Rebekka Seniorkonsulent +47 22856433 92099258 s.r.nielsen@ils.uio.no Web, Forskningsadministrasjon, Forskerutdanning, forskningsformidling
Nissen, Christian Overingeniør +47 23072584 +47 48139501 (mob) christian.nissen@medisin.uio.no Forskningsformidling, Kommunikasjon, Bilde, Lyd, AV-tjenester, Video
Nordland, Arve Produsent +47 22852845 +47 95942700 (mob) arve.nordland@link.uio.no forskningsformidling, videoproduksjon, dokumentarfilm, regi, manusutvikling
Olafsen, Thomas Seniorrådgiver +47 22850132 +47 92 22 31 21 thomas.olafsen@medisin.uio.no Kommunikasjon, Arrangementer, Nettpublisering, Forskningsformidling, Prosjektledelse, Sosiale medier, Pressekontakt
Petersen, Stina Rådgiver +47 22854032 stina.petersen@sosgeo.uio.no Forskningsadministrasjon, Ekstern finansiering, EU, Forskningsrådet, Forskningsformidling, Forskningsstøtte
Qvale, Knut Senioringeniør +47 22840723 +47 92043827 (mob) knut.qvale@link.uio.no Videoproduksjon, forskningsformidling, audio-visuell formidling
Reitan, Gaute Rådgiver +47 22859496 +4795962590 (mob) 95962590 gaute.reitan@khm.uio.no Arkeologi, Boplasslokalisering i steinalder, Forskningsformidling, Jordbrukskultur, Keramikk fra yngre steinalder, Yngre fangst- og jegerkultur i steinalder, Utgravninger: dokumentasjon og metode
Rise, Henning Hoel Rådgiver +47 48208749 h.h.rise@psykologi.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, datahåndtering, Forskningsformidling, Nevrovitenskap
Rosseland, Silje Marie Kile Seniorrådgiver +47 22845302 +4745450053 (mob) siljer@medisin.uio.no Internkommunikasjon, Krisekommunikasjon, Strategisk kommunikasjon, Nettredaktør, Kommunikasjon, Profilering, Nettpublisering, Prosjektledelse, Forskningsformidling, Pressekontakt
Rud, Nina Maria Rådgjevar +47-22856252 n.m.rud@iakh.uio.no Studentrekruttering, Forskningsformidling, Samfunnskontakt, Sosiale medier, Historie, Arkeologi, Konservering
Røsjø, Bjarne Rådgiver 908 45 997 bjarne.rosjo@mn.uio.no Nettpublisering, Kommunikasjon, sosiale medier, forskningsformidling
Semprini, Elisabeth Kolflaath Rådgiver +47 22859209 e.k.semprini@medisin.uio.no Nettpublisering, Nettredaktør, Forskningsformidling, Kommunikasjon, Medieovervåkning, LAMU, HMS
Simonsen, Margrete Figenschou Forsker +47 22851939 +47 97428876 (mob) m.f.simonsen@khm.uio.no Arkeologi, Bosettingsarkeologi, Flateavdekking, Gjenstandskunnskap, Kulturminneloven, Forskningsformidling, Gravskikk i yngre bronsealder og eldre jernalder, Steinalderteknologi
Smestad, Trine Seniorrådgiver +47 22858112 +47 932 66 453 trine.smestad@uv.uio.no Kommunikasjon, Nettpublisering, Nettredaktør, Web, forskningsformidling, prosjektledelse
Snickare, Lotta Karin Forsker +47 948 53 365 l.k.snickare@stk.uio.no Kjønn, Kjønnsforskning, Organisasjon, Ledelse, Bedriftsøkonom, Maskulinitet, Demokrati, Likestilling, Forskningsformidling
Stangeby, Endre Seniorkonsulent +47 22858770 +47 415 43 840 endre.stangeby@arena.uio.no Kommunikasjon, Forskningsformidling, Forskningsstøtte, Impact
Strømnes, Einar Førstelektor 22851664 einar.stromnes@nhm.uio.no Førstelektor, Museumspedagogikk, Forskningsformidling, Utstillinger, Etter- og videreutdanning (EVU), Zoologi, Biologi
Svensson, Kåre Seniorrådgiver +47 22844083 +47 48264079 (mob) kare.svensson@admin.uio.no Forskningsformidling, Samfunnskontakt, Næringsliv, Offentlig sektor, Arbeidsliv, Partnerforum
Thorsen, Thor Axel Seniorrådgiver +47 22856654 41223956 t.a.thorsen@geo.uio.no Kommunikasjon, Forskningsformidling, Etter- og videreutdanning
Torgersen, Eivind Forskningsformidler Titan.uio.no 22 85 86 44 907 28 686 (mob) eivind.torgersen@mn.uio.no Titan, Forskningsformidling, Nettpublisering
Torheim, Norunn K. Kommunikasjonsrådgiver UiO:Livsvitenskap (permisjon) 971 58 537 (mob) n.k.torheim@lifescience.uio.no Kommunikasjon, Forskningsformidling
Ulfsnes, Kari-Anne Rådgiver +47 22840735 +47 92232053 (mob) k.a.ulfsnes@iped.uio.no Forskningsadministrasjon, Prosjektsøknader, EU, Forskerutdanning, Forskningsformidling
Vigestad, Kyrre Kommunikasjonsrådgiver 22855279 92862492 (mob) kyrre.vigestad@medisin.uio.no Kommunikasjon, Pressekontakt, Forskningsformidling, Internkommunikasjon, Nettredaktør, Nettstatistikk
Vogt, Yngve Journalist +47 22854031 +47 90566483 (mob) yngve.vogt@apollon.uio.no Apollon, Forskningsformidling
Vollset, Jon Forvalter +47-22856399 +47-91614059 (mob) jon.vollset@admin.uio.no Forskningstorget, Forskningsformidling, Forskningsrådet, Eiendomsforvaltning, Eiendomskoordinator
Willoch, Wenche Redaktør Titan.uio.no +47 98 20 31 22 (mob) wenche.willoch@mn.uio.no Titan, Redaktør, Forskningsformidling, Nettpublisering
Young, Anna Førstekonsulent +47 22858946 anna.young@stk.uio.no Kommunikasjon, Nettpublisering, Forskningsformidling, Sosiale medier, Cristin, Leganto, Bestillinger