Personer med emneord «forskerutdanning»

Navn Telefon E-post Emneord
Aarnes, Louise Kristine Rådgiver +47 22845303 l.k.aarnes@medisin.uio.no Forskerutdanning, Ph.d., Emner, Forskningsadministrasjon, Nettpublisering
Andersen, Kari Seniorkonsulent +47 228 58468 kari.andersen@ikos.uio.no Forskerutdanning, Cristin (forskningspublikasjoner), Forskningsadministrasjon
Andresen, Rasmus G. Seniorrådgiver +47 228 58313 r.g.andresen@hf.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskerutdanning, Forskningsstøtte, Prosjektledelse, Strategi
Andronova, Natalia Seniorrådgiver +47 22845337 natalia.andronova@odont.uio.no forskerutdanning, ph.d., forskningsadministrasjon, cristin, personvern
Arnesen, Gørill Rådgiver 22859346 gorill.arnesen@jus.uio.no forskerutdanning, ph.d., forskningsadministrasjon
Aronsen, Elisabeth Rådgiver +47 22851674 +47 92402555 (mob) 92402555 elisabeth.aronsen@nhm.uio.no Administrasjon, Innkjøp, Forskerutdanning, ePhorte, Cristin, Arrangementer, Nettpublisering, Parat
Ausland, Ina Rådgiver +47 22850313 i.m.ausland@teologi.uio.no Forskerskoler, Forskerutdanning, Forskningsadministrasjon, Arrangementer
Bellizia, Ida Louise Rudi Rådgiver +47 22858016 +47 99714255 i.l.r.bellizia@sv.uio.no Forskerutdanning
Birkelund, Anniken Rotstigen Rådgiver +47 22840262 a.r.birkelund@mn.uio.no Forskerutdanning, Ph.d.
Bremer, Merethe Seniorrådgiver +47 22856353 +47 95209393 (mob) merethe.bremer@medisin.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskerutdanning, Ph.d., Regelverk, Kvalitetssystem, Rapportering, Statistikk
Buverud, Anna Olavsdotter Kolberg Seniorrådgiver +47 22858437 a.o.k.buverud@admin.uio.no Forskningsadministrasjon, Internasjonalt samarbeid, Forskerutdanning, Forskermobilitet, Fellesgrader, Lederutvikling, Karrierestøtte, Akademisk Dugnad
Corell, Mari Rådgiver +47 22856360 +47 98472085 (mob) +47 98472085 mari.corell@medisin.uio.no Forskerutdanning, Ph.d.
Dragisic, Biljana Seniorkonsulent +47 22855882 biljand@math.uio.no FS, Studieveiledning, Godkjenning, Semesterstart, Pensum, Ph.d., Studiekvalitet, TP, Studieadministrasjon, Forskerutdanning, Disputaser
Eggen, Toril Rådgiver +47 22855301 toril.eggen@ils.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, Ekstern finansiering, Forskerutdanning
Forsudd, Britt-Marie Agneta Seniorkonsulent +47 22856953 b.m.a.forsudd@iln.uio.no Forskerutdanning, PhD, Internasjonalisering, Studentutveksling
Frammarsvik, Stian Førstekonsulent +47 22844704 +47 92626517 stian.frammarsvik@medisin.uio.no Ph.d., Forskerutdanning
Godberg, Katalin Rådgiver +47 22856645 katalin.godberg@sosgeo.uio.no Forskerutdanning, ph.d.-administrasjon, Osloforskning
Handberg, Hege Rådgiver +47-22850331 hege.handberg@teologi.uio.no Forskerutdanning, Ph.d., Kvalitetssystem, Regelverk, Disputas
Haroon, Nisha Konsulent +47-22845040 (09.00–10.30) forskerutdanning@medisin.uio.no Ph.d., Forskerutdanning
Hovde, Ingebjørg Seniorrådgiver +47 22856172 ingebjorg.hovde@sv.uio.no ph.d.-administrasjon, Forskerutdanning
Innes, Anne Gunhild Rådgiver +47 22855869 a.g.innes@geo.uio.no PhD, FS, Parat, ePhorte, Eksamen, Studieadministrasjon, Forskerutdanning, Epay
Komnæs, Mari Ulvestad Førstekonsulent +47 22852926 m.u.komnas@uv.uio.no Forskerutdanning, PhD, Disputas, Studieadministrasjon, godkjenning
Kristiansen, Åse-Marit Seniorrådgiver +4741612054 a.m.kristiansen@admin.uio.no Forskerutdanning, Karrierestøtte, Forskningsadministrasjon, phd
Kåsamoen, Eli Kristiansen Seniorrådgiver +47 22857879 91 37 37 85 e.k.kasamoen@ils.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, Cristin, Forskerutdanning, Ressursforvaltning
Larsen, Ragnar Holst Seniorrådgiver +47 22844738 ragnahl@iakh.uio.no Disputas, Forskerutdanning, Forskerskole
Lazarou, Ioanna Konsulent +47-22845040 (09.00–10.30) forskerutdanning@medisin.uio.no Ph.d., Forskerutdanning
Majid, Sumera Rådgiver +47 22845307 sumera.majid@uv.uio.no Forskerutdanning, PhD, Dr.philos, Opptak, Disputas, Forskerkurs, Kvalitetssystemet for studier
Martinez, Jean-Raphael Seniorrådgiver +47 22856275 j.r.martinez@mn.uio.no Forskerutdanning
Møller, Michael Terje Nørregaard Seniorrådgiver +47 22845310 +47 90992999 (mob) +47 90992999 m.t.n.moller@medisin.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskerutdanning, Cristin, analyse, Rapportering, Utvalget for legers videre- og etterutdanning, Nasjonalt publiseringsråd for medisin, kjernefasiliteter, forskningsinfrastruktur, Forskerstøtte MED
Mørch, Anders Professor +47 22840713 +47-48021736 anders.morch@iped.uio.no Pedagogikk, IKT og læring, Arbeidslivslæring, Læring gjennom design, Samarbeidslæring, Programmering i skolen, Læringsanalyse, Forskerutdanning
Nielsen, Sandra Rebekka Rådgiver +47 22856433 92099258 s.r.nielsen@ils.uio.no Web, Forskningsformidling, Forskningsadministrasjon, Forskerutdanning, Forskningsstøtte
Pollen, Birgitte Grydeland Avdelingsleder b.g.pollen@ils.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, Ekstern finansiering, Forskerutdanning, Kommunikasjon
Reiersen, Oliver Førstekonsulent +47 22841923 +47 924 25 194 oliver.reiersen@iakh.uio.no Forskerskole, Disputas, Forskerutdanning, Prosjekter
Saba, Morsal Seniorkonsulent +47 22856511 morsal.saba@astro.uio.no Administrasjon, Opptak, Forskerutdanning, Studieadministrasjon, Studieveiledning, Eksamen, Innkjøp, Faktura, Timeplanlegging, EPN, FS, TP, Kontrakter, Forskerbolig
Saddique, Silje Asheim Rådgiver +47 41365918 (mob) s.a.saddique@medisin.uio.no Administrasjon, Forskerutdanning, Ph.d., Avhandlinger, Prøveforelesning, Disputas
Sogner, Ingrid Avdelingsdirektør +47 22854465 ingrid.sogner@admin.uio.no Ledelse, Forskerutdanning, Forskningsetikk, Forskningsinfrastruktur, Ekstern finansiering, Åpen forskning, Innovasjon, Juridisk rådgivning, Kontrakter
Stølan, Linn Kristin Seksjonssjef +47 22858056 +47 40605005 l.k.stolan@uv.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskerutdanning, Ekstern finansiering, Kommunikasjon
Sundnes, Jonny Roar Seniorrådgiver +47 22857198 j.r.sundnes@admin.uio.no Regelverk, Kvalitetssystem, Studieplaner, Fellesgrader, Strategi, Forskerutdanning
Søndergaard, Pia Rådgiver +47 22855614 pia.sondergaard@ifikk.uio.no Forskerutdanning, PhD, Forskningsadministrasjon
Ulfsnes, Kari-Anne Seniorrådgiver +47 22840735 +47 92232053 (mob) k.a.ulfsnes@iped.uio.no Forskningsadministrasjon, Prosjektsøknader, EU, Forskerutdanning, Forskningsformidling
Utkina, Natalia Seniorrådgiver +47 22856341 natalia.utkina@mn.uio.no Forskerutdanning, Ph.d., Regelverk, Rapportering, Statistikk
Øvsthus, Synneve Anita Seniorrådgiver +47 22845304 + 47 46 54 33 59 s.a.ovsthus@medisin.uio.no Forskerutdanning, Ph.d., Emner, Forskningsadministrasjon