Personer med emneord «epigenetikk»

Navn Telefon E-post Emneord
Aasland, Rein Professor 92425456 (mob) rein.aasland@ibv.uio.no livsvitenskap, genregulering, Epigenetikk
Eskeland, Ragnhild Førsteamanuensis (+47) 22 85 14 57 ragnhild.eskeland@medisin.uio.no Epigenetikk, Kromatin, Organisering i cellekjernen, stamceller
Grini, Paul Professor +47 22854574 +47 99390210 (mob) paul.grini@ibv.uio.no Molekylærbiologi, Epigenetikk, Planter, Kromatin, Livsvitenskap - life science
Juel Christensen, Jacob Forsker +47-22851556 j.j.christensen@medisin.uio.no Ernæring, Klinisk ernæringsforskning, Risikomarkører/biomarkører, Inflammasjon, Epigenetikk, Molekylær ernæring, Hjerte- og karsykdom, Mor og barn
Klungland, Arne Professor II +47 23074059 +47 47840305 (mob) arne.klungland@medisin.uio.no epigenetikk, embryoutvikling, RNA, histonmodifikasjoner, DNA reparasjon
Landin, Maria A. Senioringeniør/Forsker 45 50 26 87 mariaal@odont.uio.no miRNA, In situ hybridisering (ISH), Real-time RT-PCR, Laser mikrodisseksjon (LMD), bioinformatikk, epigenetikk, toksikogenomikk, RNA-isolering
Lemma, Roza Berhanu Forsker r.b.lemma@ncmm.uio.no Bioinformatikk, Molekylærbiologi, Epigenetikk, Genomikk
Olstad, Emilie Willoch Doktorgradsstipendiat 930 60 396 Farmakoepigenetikk, Epigenetikk, Epidemiologi, Samfunnsfarmasi
Ranneberg Nilsen, Toril Senioringeniør t.r.nilsen@medisin.uio.no Virologi, Cellebiologi, Molekylærbiologi, DNA-skader, DNA- reparasjon, Chromatin, Epigenetikk
Undlien, Dag Erik Professor d.e.undlien@medisin.uio.no Livsvitenskap, Genetikk, Epigenetikk