Personer med emneord «Utviklingspsykologi»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Katarina Nymoen Nymoen, Katarina Ph.d.-kandidat katarinadn89@gmail.com Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Klinisk psykologi, Utviklingspsykologi
Bilde av Helen Suizu  Norheim Norheim, Helen Suizu Ph.d.-kandidat 92694426 Helen.suizu-norheim@ahus.no Utviklingspsykologi, Emosjoner, Forebyggingspsykologi, Resiliens
Bilde av Anette Arnesen Grønlie Grønlie, Anette Arnesen Ph.d.-kandidat 97644219 Utviklingspsykologi, Helsepsykologi, Forebyggingspsykologi
Bilde av Anette Stamland Solvi Solvi, Anette Stamland Ph.d.-kandidat anstso@sthf.no Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Klinisk psykologi, Utviklingspsykologi
Bilde av E. F. Haghish Haghish, E. F. Postdoktor +47 22845111 haghish@uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Statistikk, Moral, Utviklingspsykologi, psykisk helse
Bilde av Ida Therese Tidemann Tidemann, Ida Therese Universitetslektor +47-22845241 ida.tidemann@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, sosialkognitiv utvikling, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Astrid Brænden Brænden, Astrid Stipendiat 481 34 047 asbrae@ous-hf.no Klinisk psykologi, Utviklingspsykologi, Nevropsykologi
Bilde av Lars Smith Smith, Lars Professor emeritus 909 65 026 lrssmth@gmail.com Utviklingspsykologi
Bilde av Tone Kristine Hermansen Hermansen, Tone Kristine Postdoktor t.k.hermansen@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Utviklingspsykologi, Kognitiv psykologi
Bilde av Unni Sulutvedt Sulutvedt, Unni unni.sulutvedt@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Vidar Sandsaunet Ulset Ulset, Vidar Sandsaunet Postdoktor +47 22845111 466 82 016 v.s.ulset@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Forebyggingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Sidsel Louise Schaller Schaller, Sidsel Louise s.l.schaller@psykologi.uio.no Helsepsykologi, sosialpsykologi, utviklingspsykologi, seksuell helse, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Rune Flaaten Bjørk Bjørk, Rune Flaaten Førstelektor +47 22855610 +47 96647276 r.f.bjork@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Forebyggingspsykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Reidar Schei Jessen Jessen, Reidar Schei Postdoktor r.s.jessen@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi, Utviklingspsykologi, psykoanalyse, Kvalitativ metode
Bilde av Mathilde Hallingstad Prenevost Prenevost, Mathilde Hallingstad Stipendiat m.h.prenevost@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Kognitiv psykologi, Emosjoner, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Marianne Skogbrott Birkeland Birkeland, Marianne Skogbrott Førsteamanuensis m.s.birkeland@nkvts.no Utviklingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Stella Tsotsi Tsotsi, Stella Postdoktor +47 22845157 stella.tsotsi@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Utviklingspsykologi, Genetikk, Klinisk nevropsykologi
Bilde av Maud Edvoll Edvoll, Maud Stipendiat maud.edvoll@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Forebyggingspsykologi, Utviklingspsykologi
Bilde av Valerie Karl Karl, Valerie Stipendiat valerie.karl@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Utviklingspsykologi, Emosjoner, Nevrovitenskap, psykisk helse, ungdom
Bilde av Egil Nygaard Nygaard, Egil Professor +47 22845156 egilny@psykologi.uio.no Forebyggingspsykologi, Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Utviklingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Eivind Ystrøm Ystrøm, Eivind Professor +47 22856626 eivind.ystrom@psykologi.uio.no Personlighetspsykologi, Utviklingspsykologi, Arv og miljø, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Dinka Smajlagic Smajlagic, Dinka Postdoktor +47 22845126 dinka.smajlagic@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Utviklingspsykologi, Genetikk, epigenetics
Bilde av Anne-Marie Fluit Fluit, Anne-Marie Stipendiat +47 22845012 a.m.fluit@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, PROMENTA
Bilde av Andreas Dahl Dahl, Andreas Stipendiat andreas.dahl@psykologi.uio.no Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap, Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Utviklingspsykologi, Metode
Bilde av Evalill Bølstad Bølstad, Evalill Førsteamanuensis +47 22845166 evalill.bolstad@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Forebyggingspsykologi, Emosjonell kompetanse, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi