Personer med emneord «Utviklingspsykologi»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Ida Therese Tidemann Tidemann, Ida Therese Universitetslektor +47-22845241 +47-99778491 ida.tidemann@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, sosialkognitiv utvikling, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Anne Marie Torgersen Torgersen, Anne Marie Emeritus 414 79 641 a.m.torgersen@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Klinisk psykologi
Bilde av Anne Inger Helmen Borge Borge, Anne Inger Helmen Professor emeritus +47-22845157 +47-92094699 a.i.h.borge@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Eva Elisabeth Aspaas Skoe Skoe, Eva Elisabeth Aspaas Professor emeritus +47-93003088 e.e.a.skoe@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi
Bilde av Karine Maria Porpino Viana Viana, Karine Maria Porpino Postdoctoral Fellow k.m.p.viana@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, emotion development, social cognition, Qualitative Methods
Bilde av Stephen von Tetzchner Tetzchner, Stephen von Professor emeritus +47-22560611 s.v.tetzchner@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi
Bilde av Francisco Pons Pons, Francisco Avdelingsleder for helse-, utviklings- og personlighetspsykologi +47 22845209 francisco.pons@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Astrid Brænden Brænden, Astrid Stipendiat 481 34 047 asbrae@ous-hf.no Klinisk psykologi, Utviklingspsykologi, Nevropsykologi
Bilde av Anette Stamland Solvi Solvi, Anette Stamland Ph.d.-kandidat anstso@sthf.no Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Klinisk psykologi, Utviklingspsykologi
Bilde av E. F. Haghish Haghish, E. F. Postdoktor +47 22845111 haghish@uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Statistikk, Moral, Utviklingspsykologi, psykisk helse
Bilde av Helen Suizu  Norheim Norheim, Helen Suizu Ph.d.-kandidat 92694426 Helen.suizu-norheim@ahus.no Utviklingspsykologi, Emosjoner, Forebyggingspsykologi, Resiliens
Bilde av Annika Maria D Melinder Melinder, Annika Maria D Professor +47 22845148 a.m.d.melinder@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Bilde av Christian Krog Tamnes Tamnes, Christian Krog Professor +47 22845092 c.k.tamnes@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Utviklingspsykologi, Kognitiv psykologi og nevropsykologi, PROMENTA
Bilde av Egil Nygaard Nygaard, Egil Professor +47 22845156 +4741291922 egilny@psykologi.uio.no Forebyggingspsykologi, Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Utviklingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Eivor Fredriksen Fredriksen, Eivor Førsteamanuensis +47 22855610 +4797582770 eivor.fredriksen@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Klinisk psykologi, Utviklingspsykologi
Bilde av Eivind Ystrøm Ystrøm, Eivind Professor +47 22856626 eivind.ystrom@psykologi.uio.no Personlighetspsykologi, Utviklingspsykologi, Arv og miljø, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Dinka Smajlagic Smajlagic, Dinka Postdoktor dinka.smajlagic@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Utviklingspsykologi, Genetikk, epigenetics
Bilde av Stian Orm Orm, Stian Vitenskapelig assistent stian.orm@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Nevropsykologi
Bilde av Guro Øiestad Øiestad, Guro Førstelektor +47 22845275 guro.oiestad@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi, Utviklingspsykologi
Bilde av Guro Brokke Omland Omland, Guro Brokke Førsteamanuensis +47 22845232 g.b.omland@psykologi.uio.no Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi, Kultur- og samfunnspsykologi, Kritisk psykologi, Utviklingspsykologi
Bilde av Evalill Bølstad Karevold Karevold, Evalill Bølstad Førsteamanuensis +47 22845166 +4791616675 e.b.karevold@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Ingunn Olea Lund Lund, Ingunn Olea Førsteamanuensis i.o.lund@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Helsepsykologi, Utviklingspsykologi
Bilde av Mona Bekkhus Bekkhus, Mona Førsteamanuensis +47 22845229 mona.bekkhus@psykologi.uio.no Forebyggingspsykologi, Utviklingspsykologi, Resiliens, barns sosiale utvikling, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Merete Glenne Øie Øie, Merete Glenne Professor +47 22845184 +4740889007 +4740889007 m.g.oie@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi, Nevropsykologi, Kognitiv psykologi, Utviklingspsykologi
Bilde av Mathilde Hallingstad Prenevost Prenevost, Mathilde Hallingstad Stipendiat m.h.prenevost@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Kognitiv psykologi, Emosjoner, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi