Personer med emneord «Tilrettelegging»

Navn Telefon E-post Emneord
Aarrestad, Alexander Schmidt Førstekonsulent +47-22859853 a.s.aarrestad@jus.uio.no Studieveiledning, Forkunnskapskrav, Tilrettelegging
Aune, Oda Asbjørnsen Seniorkonsulent +47-22855145 o.a.aune@econ.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Kommunikasjon, Semesterstart, Tilrettelegging
Austdal, Linda Førstekonsulent +47-22858018 linda.austdal@uv.uio.no Studieadministrasjon, tilrettelegging, vitnemål
Bronken, Erlend Studiekonsulent for fleksibel læring 228 57751 97 63 18 37 (mob) erlend.bronken@ifikk.uio.no Studieadministrasjon, Brukerstøtte Canvas, Fusk, Urkund, Podcast, Tilrettelegging, E-bøker, E-læring, Universell utforming, Digitale læringsressurser
Bævre, Linn Avdelingsleder +47-22845327 +47-91855211 (mob) linn.bavre@medisin.uio.no Administrasjon, Ledelse, Tilrettelegging, Økonomistyring, Forskerstøtte MED
Colbjørnsen, Øyvind Seniorkonsulent +47-22855178 oyvind.colbjornsen@stv.uio.no Internasjonale studier, Veiledning, Opptak master, Fritt ord, Ephorus, Urkund, Eksamen master, Godkjenning, Tilrettelegging
Corell, Hilde Johansen Førstekonsulent +47-22844162 h.j.corell@sv.uio.no Vitnemål, Eksamen, Studieadministrasjon, Eksamensavvikling, Tilrettelegging
Dalseth, Kirsti Ales Avdelingsleder +47-22850476 k.a.dalseth@kjemi.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Opptak, Tilrettelegging, Internasjonalisering, Emner, Kvalitetssikring, InterAct, Kjemi, Materialvitenskap
Greiner, Kirsten Ingeborg Studiekonsulent 22858184 k.i.greiner@sai.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Eksamen, Tilrettelegging, Sensur FS, Godkjenning av ekstern utdanning, Eksamen bachelor, Eksamensavvikling, Semesterstart, Inspera, Undervisningsplanlegging
Grude, Anne Grete Rådgiver +47-22857681 a.g.grude@admin.uio.no Tilrettelegging, Mentorordningen, Rådgivning, Kompetanseutvikling, Universell utforming
Hansen, Anne-Lise Siljeholm Seniorrådgiver +47-22858093 +47-48276884 (mob) a.l.s.hansen@mn.uio.no Undervisningsplanlegging, Studieadministrasjon, Studieplaner, FS, Tilrettelegging, Opptak
Larsen, Ragnar Holst Rådgiver +47-22844738 ragnahl@iakh.uio.no Studieadministrasjon, Veiledning, Undervisningsplanlegging, Eksamen, Opptak, Disputas, Tilrettelegging
Leirfall, Jonas Eide Seniorkonsulent +47-22852284 j.e.leirfall@odont.uio.no Studieveiledning, Innpassingsopptak, Permisjon, Tilrettelegging, Vitnemål og -seremoni
Nguyen, Thao Elizabeth Rådgiver +47-22855551 t.e.nguyen@admin.uio.no Veiledning, Tilrettelegging, Kompetanseutvikling, Mentorordningen
Sandlie, Irene Personaldirektør +47-22857472 +47-41680540 (mob) irene.sandlie@admin.uio.no Regelverk, Strategi, Tilrettelegging
Santelmann, Kaja Seniorkonsulent +47-22850065 kaja.santelmann@jus.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Fritt sammensatt bachelor, Gradsfangst, Vitnemål, Tilrettelegging, Sensur
Solbakken, Mattias Rådgiver +47-22845811 mattias.solbakken@medisin.uio.no Regelverk, Studieadministrasjon, Fusk, Plagiatkontroll, URKUND, Tilrettelegging
Tårland, Maria Seniorkonsulent +47-22850418 maria.tarland@media.uio.no Studieadministrasjon, Veiledning, Internasjonalisering, Tilrettelegging, Opptak, PhD, Forskerutdanning
Vangen, Tor Morten Overingeniør +47-22857135 +47-90016693 (mob) t.m.vangen@admin.uio.no Tilrettelegging
Vik, Elisabeth Studiekonsulent +47-22854412 elisabeth.vik@sai.uio.no Studieadministrasjon Masterprogrammet, Undervisning, Eksamen, Tilrettelegging, Alumniforeningen, Arbeidslivsrelevans
Weaver, Kristin Seniorkonsulent +47-22859205 kristin.weaver@medisin.uio.no Administrasjon, Arrangementer, Tilrettelegging, Forskningsstøtte, Forskerstøtte MED