Personer med emneord «Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko»

Navn Telefon E-post Emneord
Amine, Oussama Stipendiat oussamaa@math.uio.no Matematikk, Risiko, Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko
Baños, David Ruiz Førsteamanuensis innsteg +47-22855884 davidru@math.uio.no Statistikk, Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko
Benth, Fred Espen Professor +47 22855892 +47 99262384 (mob) fredb@math.uio.no Matematikk, Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko, Energi
Dahl, Kristina Rognlien Førsteamanuensis innsteg +47 -22854183 kristrd@math.uio.no Matematikk, Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko
Harang, Fabian Andsem Postdoktor fabianah@math.uio.no Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko
Hu, Yaozhong Professor II yaozhoh@math.uio.no Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko
Huseby, Arne Professor +47 22855860 +47 90125434 (mob) arne@math.uio.no Statistikk, Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko
Lagunas Merino, Marc Stipendiat marclagu@math.uio.no matematisk finans, Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko
Lavagnini, Silvia Stipendiat silval@math.uio.no matematisk finans, energimarkeder, Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko
Lindqvist, Bo Henry Professor II +47 22855862 boli@ulrik.uio.no Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko
Lindstrøm, Tom Louis Professor +47 22855896 lindstro@math.uio.no Matematikk, Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko, ikke-standard analyse
Natvig, Bent Professor emeritus +47 22855872 bent@math.uio.no Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko, Statistikk
Ortiz-Latorre, Salvador Førsteamanuensis +47 22855865 salvadoo@math.uio.no Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko
Proske, Frank Norbert Professor +47 22855867 proske@math.uio.no Statistikk, Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko
Simonsen, Iben Cathrine Stipendiat ibens@math.uio.no Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko
Øksendal, Bernt Professor emeritus +47 22855913 oksendal@math.uio.no Matematikk, Stokastisk analyse/Finans - forsikring og risiko