Personer med emneord «Simuleringer»

Navn Telefon E-post Emneord
Bakke, Helle Stipendiat helle.bakke@astro.uio.no Solfysikk, Solens korona, Solens kromosfære, Simuleringer, Observasjoner
Christiansen, Øyvind Stipendiat oyvind.christiansen@astro.uio.no Alternative gravtiasjonsteorier, Strukturdannelse, Simuleringer, Euclid
Frogner, Lars Stipendiat lars.frogner@astro.uio.no Astronomi og astrofysikk, Solfysikk, Simuleringer, Beregningsintensiv astrofysikk
Fuskeland, Unni Senioringeniør +47 22857006 unnif@astro.uio.no Astronomi og astrofysikk, Kosmologi, Kosmisk bakgrunnsstråling (CMB), Rombaserte observasjoner, Simuleringer, Beregningsintensiv astrofysikk
Gudiksen, Boris Vilhelm Professor +47 22857007 b.v.gudiksen@astro.uio.no Astronomi og astrofysikk, Solfysikk, Solens korona, Solens kromosfære, Solflekker, Simuleringer, Beregningsintensiv astrofysikk, Simuleringer
Gudiksen, Boris Vilhelm Professor +47 22857007 b.v.gudiksen@astro.uio.no Astronomi og astrofysikk, Solfysikk, Solens korona, Solens kromosfære, Solflekker, Simuleringer, Beregningsintensiv astrofysikk, Simuleringer
Hartman, Stian Thomas Heimdal Stipendiat 0047 90714406 s.t.h.hartman@astro.uio.no Kosmologi, Mørk materie, Simuleringer, Hydrodynamics
Lithun, Maren Charlotte Senioringeniør m.c.lithun@fys.uio.no CAD, Simuleringer, Prototyper, Mekanikk, I-Lab
Mohan, Atul Postdoktor atul.mohan@astro.uio.no observasjoner, Solfysikk, Simuleringer
Shen, Sijing Førsteamanuensis +47 22856547 sijing.shen@astro.uio.no Galakser, Simuleringer, Strukturdannelse