Personer med emneord «Research Support»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Ragnhild Grønning Grønning , Ragnhild Adviser 92696031 +4792696031 ragnhild.gronning@arena.uio.no External funding, Research communications, impact, Research support, International relations
Bilde av Marit Eldholm Eldholm, Marit Senior Advisor +47 22858862 +47 91543266 marit.eldholm@arena.uio.no External funding, Research support, Impact, Project management
Bilde av Geir Kværk Kværk, Geir Senior Advisor +47 22 85 88 60 +47 99 51 37 91 g.o.kvark@arena.uio.no Project management, International cooperation, External funding, EU, Research management, Research support
Bilde av Olja Toljagic Toljagic, Olja Avdelingsleder +47 22855649 olja.toljagic@econ.uio.no Research Support, External funding, Norwegian Centre of Excellence
Bilde av Dagfinn Hagen Hagen, Dagfinn Head of Office +47 22850461 dagfinn.hagen@stv.uio.no Center for Research on Extremism (C-REX), External funding, Research support, Research administration, Research policy, Research Communication, The Research Council of Norway, H2020, EU
Bilde av Stina Petersen Petersen, Stina Senior Adviser +47 22854032 stina.petersen@sosgeo.uio.no Research support, EU, The Research Council of Norway, External funding, Research Communication, Project management
Bilde av Barbara Bodorkos Friedman Bodorkos Friedman, Barbara Administrative Manager +47 22845017 b.b.friedman@psykologi.uio.no Research administration, Research support
Bilde av Aina Alvsvåg Alvsvåg, Aina Adviser +47 22840358 aina.alvsvag@psykologi.uio.no External funding, career advise, Research management, Grant support, Supervision, Research Ethics, Research support
Bilde av Elisabeth Gråbøl-Undersrud Gråbøl-Undersrud, Elisabeth Administrative Manager +47 22845138 +47-92257780 elisabeth.grabol-undersrud@psykologi.uio.no Research administration, Research support, Research management, research funding, Research policy
Bilde av Tormod Eide Eide, Tormod Senior Executive Officer +47 22845113 tormod.eide@psykologi.uio.no Research management, Cristin, Open Access, Research Ethics, Research support
Andreassen, Stian Adviser +47 22845160 stian.andreassen@psykologi.uio.no Research management, Research support
Bilde av Torgrim Mikal Langleite Langleite, Torgrim Mikal Senior Engineer +47 22851557 t.m.langleite@psykologi.uio.no Data manager, Research support
Bilde av Henning Hoel Rise Rise, Henning Hoel Adviser +47 48208749 h.h.rise@psykologi.uio.no Research administration, Research support, Data manager, Research Communication, Neuroscience