Personer med emneord «Personlighetspsykologi»

Navn Telefon E-post Emneord
Czajkowski, Nikolai Olavi Førsteamanuensis +47-22845163 n.o.czajkowski@psykologi.uio.no Metode, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi, Personlighetspsykologi
Eilertsen, Dag-Erik Førsteamanuensis +47-22845208 90847221 (mob) +47-90847221 d.e.eilertsen@psykologi.uio.no Metode, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi, Kognitiv psykologi, Sosialpsykologi, Personlighetspsykologi
Gjerde, Line C. Førsteamanuensis II +47-21078379 line.gjerde@fhi.no Personlighetspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Grønnerød, Cato Førsteamanuensis +47-22845245 +47-99350970 (mob) 99 35 09 70 catogro@psykologi.uio.no Personlighetspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Klinisk psykologi, Rettspsykologi, Psykologisk utredning
Grønning Dale, Maria Teresa Førsteamanuensis + 47-926 30 634 m.t.g.dale@nkvts.no Kvantitativ metode, Personlighetspsykologi, Prenatal diagnostikk, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Gustavson, Kristin Førsteamanuensis II 21 07 83 13 kristin.gustavson@psykologi.uio.no Personlighetspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Kleppestø, Thomas Haarklau Stipendiat +47-22845221 nittinullfireåttifemnittifem t.h.kleppesto@psykologi.uio.no Atferdsgenetikk, Personlighetspsykologi, Evolusjonspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Miljeteig, Kristina Stipendiat +47-22845273 kristina.miljeteig@psykologi.uio.no Personlighetspsykologi, Forskningsmetode, Utviklingspsykologi, Nevrovitenskap, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Nes, Ragnhild Bang Førsteamanuensis II 92481863 r.b.nes@psykologi.uio.no Personlighetspsykologi, Helsepsykologi, Forebyggingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Røysamb, Espen Professor, Fagavdelingsleder 22845128 Nittifiretjuenifemtiensøttisju (mob) espen.roysamb (at) psykologi.uio.no Personlighetspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Skjelstad, Dag Vegard Førsteamanuensis II +47-91132568 (mob) d.v.skjelstad@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi, Personlighetspsykologi
Soest, Tilmann von Professor +47-22845171 t.von.soest@psykologi.uio.no Personlighetspsykologi, Helsepsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Torgersen, Svenn Professor emeritus +47-90148036 (mob) svenn.torgersen@psykologi.uio.no Emeritus, Personlighetspsykologi
Vassend, Olav Professor +47-22845197 olav.vassend@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Personlighetspsykologi, Helsepsykologi, Atferdsgenetikk
Vollrath, Margarete Professor II +47-22845178 margarete.vollrath@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Personlighetspsykologi
Ystrøm, Eivind Professor +47-22856626 eivind.ystrom@psykologi.uio.no Personlighetspsykologi, Helsepsykologi, Arv og miljø, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi