Personer med emneord «Metode»

Navn Telefon E-post Emneord
Amlien, Inge Senioringeniør 97106525 (mob) 97106525 inge.amlien@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Metode, Nevrovitenskap, MRI, Senter for livsløpsendringer i hjerne og kognisjon
Andenæs, Agnes Professor +47-22845214 agnes.andenas@psykologi.uio.no Kultur- og samfunnspsykologi, Metode, Sosialpsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bjurstrøm, Karl Hagen Stipendiat +47-22855328 46420463 k.h.bjurstrom@stv.uio.no Offentlig politikk og administrasjon, Metode, Statistikk, kommune
Christophersen, Knut-Andreas k.a.christophersen@stv.uio.no Metode, Statistisk analyse, Målingsteori, Databehandling
Czajkowski, Nikolai Olavi Førsteamanuensis +47-22845163 n.o.czajkowski@psykologi.uio.no Metode, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi, Personlighetspsykologi
Eilertsen, Dag-Erik Førsteamanuensis +47-22845208 +4790847221 (mob) +47-90847221 d.e.eilertsen@psykologi.uio.no Metode, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi, Kognitiv psykologi, Sosialpsykologi, Personlighetspsykologi
Fostervold, Knut Inge Førsteamanuensis, Fagavdelingsleder +47-22845057 +47-90947827 (mob) k.i.fostervold@psykologi.uio.no Arbeids- og organisasjonspsykologi, Metode, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Hagen , Anja Nylund Postdoktor 91164716 (mob) 91164716 a.n.hagen@imv.uio.no Medier og kommunikasjon, Populærkultur, Mobile medier, Strømmetjenester, Sosiale medier, Musikk og medier, Medieteknologi, Medieinnovasjon, metode, Musikkbransje, Mediebransjene, Arbeidsliv, hverdagsliv
Hansen, Vibeke Wøien Postdoktor +47-22855595 v.w.hansen@stv.uio.no Komparativ politikk, Offentlig politikk og administrasjon, Metode, EU
Hellevik, Ottar Professor emeritus ottar.hellevik@stv.uio.no Komparativ politikk, Metode, Verdier, Livskvalitet, Valg og Demokrati, Ulikhet, Opinion, Nordic
Iversen, Anders Bjørndahl Universitetslektor +47-22857662 a.b.iversen@sv.uio.no Utviklingsstudier, Vitenskapsfilosofi, HIV/AIDS, Metode, Samfunnsgeografi
Jensenius, Francesca Refsum Førsteamanuensis +47-22842060 f.r.jensenius@stv.uio.no Komparativ politikk, Politisk økonomi, Likestillingspolitikk, Valg og Demokrati, India, Latin Amerika, Metode
Knutsen, Carl Henrik Professor +47-22854244 c.h.knutsen@stv.uio.no Komparativ politikk, Internasjonal politikk, Metode, Politisk økonomi, Demokrati, Diktatur, Økonomisk vekst, Spillteori, Anvendt statistikk
Ni Bhroin, Niamh Forsker +47-45410967 +47-45410967 (mob) n.n.bhroin@media.uio.no Medieinnovasjon, Samfunnsinnovasjon i medier, Sosiale medier, Deltakelse, Digital Literacy, Barn og unges mediebruk, Minority Languages, metode, Forskningsetikk, Digital kompetanse
Rose, Lawrence E Professor emeritus l.e.rose@stv.uio.no Komparativ politikk, Valg og Demokrati, Offentlig politikk og administrasjon, Kommunepolitikk, Metode, Statistikk, Demokrati, Statsvitenskap
Skaar, Øystein Olav o.o.skaar@psykologi.uio.no Pedagogisk psykologi, Sosialpsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi, Metode, Kognitiv psykologi
Solbakken, Simen Sørbøe Stipendiat 45514593 s.s.solbakken@stv.uio.no Statsvitenskap, Kunstig intelligens, Maskinlæring, Internasjonal politikk, Agentbasert modellering, Spillteori, Kaosteori, Dynamiske systemer, Komplekse systemer, Metode, Statistikk
Sundet, Jon Martin Professor emeritus j.m.sundet@psykologi.uio.no Metode
Sørensen, Øystein Førsteamanuensis +47-22851148 +47-98806283 (mob) oystein.sorensen@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Nevrovitenskap, Nevropsykologi, Statistisk analyse, Metode, programvare, Databehandling, Senter for livsløpsendringer i hjerne og kognisjon
Søyland, Martin G. Universitetslektor +47 93662683 m.g.soyland@stv.uio.no Komparativ politikk, Metode, Statistikk, Parlamentarisme, Stortinget, Natural Language Processing
Ulleberg, Pål Førsteamanuensis +47-22845339 +4799223568 (mob) +47-99223568 pal.ulleberg@psykologi.uio.no Arbeids- og organisasjonspsykologi, Metode, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi