Personer med emneord «Ledelse»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Morten Eikeland Eikeland, Morten Ph.d.-kandidat morteei@psykologi.uio.no Arbeids- og organisasjonspsykologi, gruppeproesser, Ledelse, organisasjonspsykologi, Beslutning- og bedømningspsykologi
Bilde av Ida Hjelmesæth Hjelmesæth , Ida Administrativ leder +47-22858701 +47-97571833 ida.hjelmesath@arena.uio.no Ledelse, Forskningsadministrasjon, Personalledelse, Rekruttering, Økonomistyring, Budsjett, Rapportering, Årsplan
Bilde av Fanny Duckert Duckert, Fanny Professor emeritus +47-22845609 +47-91541841 fanny.duckert@psykologi.uio.no Sosialpsykologi, Helsepsykologi, Ledelse, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Johannes Elgvin Elgvin, Johannes Seksjonsleder +47-22841170 +47-92260799 johannes.elgvin@sv.uio.no Ledelse, Forskning, Kommunikasjon
Bilde av Ida Weseth Bjøru Bjøru, Ida Weseth Kontorsjef +47 22857680 +47 95203859 i.w.bjoru@stv.uio.no Budsjett, Ledelse, Personalledelse, Årsplan, Rekruttering
Bilde av Kari Marie Pound Davies Davies, Kari Marie Pound Underdirektør +47 22854243 k.m.p.davies@sv.uio.no Ledelse
Bilde av Gudleik Grimstad Grimstad, Gudleik Fakultetsdirektør +47 22856265 +47 90687347 gudleik.grimstad@sv.uio.no Ledelse
Bilde av Mari Anne Ramstad Ramstad, Mari Anne Seksjonssjef +47 22855197 +47 92661747 m.a.ramstad@sv.uio.no IT-tjenester, Ledelse
Bilde av Hanne Degerstrøm Ellingsen Ellingsen, Hanne Degerstrøm Avdelingsleder +47 22850424 +47 95862481 +47 95 86 24 81 h.d.ellingsen@sv.uio.no Infosenter, Ledelse, Studieinformasjon, Studiestart, Læringsmiljø
Bilde av Lars Erik Kjekshus Kjekshus, Lars Erik Professor +47 22850530 +47 928 38 918 l.e.kjekshus@sosgeo.uio.no Organisasjon-arbeid-ledelse, Institusjonell teori, Organisasjonsteori, Offentlig politikk og administrasjon, Ledelse