Personer med emneord «Kurs»

Navn Telefon E-post Emneord
Andersen, Tormod Universitetsbibliotekar tormod.andersen@ub.uio.no Bibliotek, Rettsvitenskap, Undervisning, Rettskilder, Litteratursøk, Kurs
Bakken, Bente Follestad Seksjonssjef +47 22859577 93029605 b.f.bakken@khm.uio.no HR System, Rekruttering, Kurs, HR-strategi, Kompetanseutvikling, Organisasjonsutvikling
Bergstrøm, Rebecca Josefine Five Universitetsbibliotekar +47 22859306 r.j.f.bergstrom@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, Databaser, E-bøker, Rettskilder, Litteratursøk, Rettsvitenskap, Forskningsstøtte, Kurs, Forskningsdata, Veiledning, Samlinger, DataverseNO
Christiansen, Helene Aalborg Rådgiver +47 93444396 h.a.christiansen@link.uio.no Rådgivning, kurs, digitale læringsressurser, Studentaktivisering, læringsdesign, Omvendtklasserom, Pedagogikk, Didaktikk, Læringsteknologi, Canvas, digitale læringsomgivelser, læringsmiljø, Fleksibel utdanning, prosjektkoordinering
Coh, Mirjana Rådgiver +47 22852942 +47 99359393 (mob) mirjana.coh@link.uio.no Rådgivning, Kurs, Canvas-inspo, Canvas, wiki, Læringsteknologi, digitale læringsressurser, Digitale medier, MOOC (Massive Open Online Courses), digitale læringsomgivelser
De Backer, Leon Joachim Buverud Overingeniør +47 22845740 l.j.b.de.backer@usit.uio.no IT-tjenester, Brukerstøtte, Brukeradministrasjon, kurs
Deichman-Sørensen, Marte Birkeland Universitetsbibliotekar +47 22859709 +47 40471116 m.b.deichman-sorensen@ub.uio.no Bibliotek, Rettsvitenskap, Utvikling, Undervisning, Kurs, Rettskilder, Litteratursøk, Forskning, Forskningsstøtte, Rettsteknologi, Bibliotekutvikling
Flaten, Lars Andre Universitetsbibliotekar +47 22859459 l.a.flaten@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, Veiledning, Kurs, Rettskilder, Litteratursøk
Halvorsen, Anne Britt Arkivansvarlig - Rådgiver 22 85 98 04 a.b.halvorsen@khm.uio.no Arkiv, ePhorte, Postmottak, Journalføring, Brukerstøtte for saksbehandlere og ledere, Veiledning, Kurs
Holm, Greta Seniorrådgiver +47 22856914 98001177 greta.holm@hf.uio.no Personaladministrasjon, Juridisk rådgiver, Lønn, Kurs, Likestilling
Hult, Elin Agathe Seniorrådgiver +47 92613241 (mob) e.a.hult@admin.uio.no HMS, Arbeidsmiljø, HMS-risikostyring, HMS-system, Styringssystem, Kurs, HMS-opplæring, Policy, Prosedyre, Munio
Johansen, Bente Seniorrådgiver +47 22844074 +47 46696176 bente.johansen@admin.uio.no Prosjektledelse, HR-utvikling, Kompetanseutvikling, Arbeidsmiljøutvikling, Kurs
Long, Baoxin Rådgiver +47 22857709 + 47 4589466 baoxin.long@hf.uio.no Pedagogisk rådgivning, Digital og hybrid undervisning, Utdanningsteknologier, HF:studio, Kurs
Neverdal, Randi Cathinka Universitetsbibliotekar +47 22855375 r.c.neverdal@ub.uio.no Bibliotek, Informasjonskompetanse, Litteratursøk, Kurs, Veiledning, Klassifikasjon, Utstillinger
Skattebu, Julie Hovedbibliotekar +47 22852123 +47 92257623 (mob) julie.skattebu@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, EndNote, Litteratursøk, Veiledning, Kurs, Ullevål sykehus, Odontologisk bibliotek
Skjeflo, Mikkel Kornberg Seniorrådgiver +47 22855354 22855354 m.k.skjeflo@link.uio.no MOOC (Massive Open Online Courses), Futurelearn, Canvas Instructure, Kurs, Rådgivning, Blended Learning, Nettbasert undervisning, Fleksibel utdanning, Didaktikk, Pedagogikk
Trandheim, Åse Torunn Avdelingsleder +47 22856365 +47 47673185 (mob) a.t.trandheim@admin.uio.no Arkiv, Eldre arkiv Brukerstøtte for saksbehandlere og ledere, Veiledning, Innsynsbegjæringer, Kurs
Vibe, Ingeborg Rådgiver +47 22845312 ingeborg.vibe@admin.uio.no Arkiv, ePhorte, Brukerstøtte, Support, kurs
Westbye, Hilde Underdirektør +47 22859888 +47 93060480 (mob) hilde.westbye@ub.uio.no Bibliotek, Ledelse, Undervisning, Informasjonskompetanse, Kurs, Litteratursøk
Westgaard, Linda Therese Sørensen Rådgiver +47 22856304 l.t.s.westgaard@mn.uio.no ForVei, InterAct, veiledning, studentoppfølging, motivasjon, trivsel, mestring, læringsmiljø, Gruppelærerseminar, programseminar, samtaleteknikk, stressmestring, kurs, studieteknikk, organisasjonskultur, organisasjonsutvikling, foredragsholder, seminarkoordinator, kollegaveiledning, gruppefasilitator