Personer med emneord «Kunsthistorieforeleser»

Navn Telefon E-post Emneord
Bjerke, Øivind Lorenz Storm Professor +47-22855379 90888086 (mob) 90888086 o.l.s.bjerke@ifikk.uio.no Kunsthistorie, Kunsthistorieforeleser, Munch
Blom, Ina Professor +47-22855366 ina.blom@ifikk.uio.no Kunsthistorie, Avantgarde, Estetikk, Kunstteori, Kunst og teknologi, Medieestetikk, Mediearkeologi, Modernisme, Kunsthistorieforeleser
Fallan, Kjetil Professor +47-22858613 +47-90937874 (mob) kjetil.fallan@ifikk.uio.no Kunsthistorie, Designhistorie, Design og arkitektur, Kulturhistorie, Populærkultur, Modernisme, Modernitet, Kunsthistorieforeleser
Fremmerlid, Anny Førstelektor +47-22857354 +47-92416141 (mob) anny.fremmerlid@ifikk.uio.no Kunsthistorie, Grafikk, Modernisme, Naturalisme, Kunsthistorieforeleser
Johnsen, Espen Professor +47-22858178 espen.johnsen@ifikk.uio.no Kunsthistorie, Design, Arkitektur, Kunsthistorieforeleser
Petterson, Einar Robert Professor +47-22855368 e.r.petterson@ifikk.uio.no Kunsthistorie, Kunsthistorieforeleser
Sjåstad, Øystein Førsteamanuensis +47-22841057 +47 90649434 oystein.sjastad@hf.uio.no Kunsthistorie, Kunsthistorieforeleser, Semiotikk, Modernisme, Tegneserier
Stolpmann, Brigitte Bo Universitetslektor +47-22855327 b.b.stolpmann@ifikk.uio.no Kunsthistorie, Visuell kommunikasjon, Dokumentarisme, Portrett, Kunsthistorieforeleser, Formidling, Fotografi
Styve, Per Sigurd Tveitevåg Førsteamanuensis +47-22855308 p.s.t.styve@ifikk.uio.no Kunsthistorie, Kunsthistorieforeleser
Vinegar, Aron Professor +47-22857178 aron.vinegar@ifikk.uio.no Kunsthistorie, Visuell kultur, Estetikk, Kunstfilosofi, Modernisme, Postmodernisme, Kunstteori, Design og arkitektur, Fotografihistorie, Kunsthistorieforeleser
Väliaho, Pasi Professor +47-22845503 pasi.valiaho@ifikk.uio.no Kunsthistorie, Kunsthistorieforeleser