Personer med emneord «Klinisk barne- og ungdomspsykologi»

Navn Telefon E-post Emneord
Bjørk, Rune Flaaten Universitetslektor +47-22855610 +4796647276 (mob) r.f.bjork@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Forebyggingspsykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Fjermestad, Krister Professor +47-22845211 94201947 krister.fjermestad@psykologi.uio.no Klinisk psykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Fredriksen, Eivor Førsteamanuensis +47-22855610 +4797582770 (mob) eivor.fredriksen@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Klinisk psykologi, Utviklingspsykologi
Grova, Bjørg Emeritus 924 59 859 bjorg.grova@psykologi.uio.no Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Klinisk psykologi
Haukeland, Yngvild Bjartveit Stipendiat +47-22845234 +47-92013201 (mob) yngvild.haukeland@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Klinisk psykologi
Jensen, Tine Professor +47-22845222 +4741327827 (mob) +47-41327827 tine.jensen@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Klinisk psykologi
Johns, Unni Tanum Emeritus +47 22845098 u.t.johns@psykologi.uio.no Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Klinisk psykologi
Mauseth, Tori Universitetslektor +47-22845353 +47-92084295 (mob) torimau@psykologi.uio.no Klinisk psykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Moe, Vibeke Førsteamanuensis +47-22845225 vibeke.moe@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Klinisk psykologi
Mossige, Svein Professor +47-22845206 sveinmos@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Klinisk psykologi
Ovenstad, Kristianne Stigsdatter Stipendiat k.s.ovenstad@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi, Utviklingspsykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi
Rognli, Erling Stipendiat erling.rognli@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Evolusjonspsykologi
Tjersland, Odd Arne Professor emeritus o.a.tjersland@psykologi.uio.no Klinisk psykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi
Waaktaar, Trine Professor, Utdanningsleder +47-22845041 +47-48179468 (mob) trine.waaktaar@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Klinisk psykologi