Personer med emneord «Klassiske språk»

Navn Telefon E-post Emneord
(Rodin) Maslov, Boris Førsteamanuensis - Institutt for filosofi, idé- og kunsthistorie og klassiske språk Klassiske språk, Litteratur og litteraturvitenskap, Poesi
Bär, Silvio Professor - Klassiske språk +47-22855338 silvio.baer((at))ifikk.uio.no Klassiske språk, Gresk, Retorikk, Intertekstualitet, Resepsjon
Haug, Dag Trygve Truslew Professor +47-22857635 d.t.t.haug@ifikk.uio.no Klassiske språk, Gresk, Latin, Lingvistikk, Syntaks, Semantikk, Datalingvistikk
Kraggerud, Egil Professor emeritus - Institutt for filosofi, idé- og kunsthistorie og klassiske språk +47-22442744 egil.kraggerud@ifikk.uio.no Klassiske språk
Lamers, Han Professor +32484428226 (mob) han.lamers@ifikk.uio.no Klassiske språk, Idehistorie, Resepsjonsstudier
Maravela, Anastasia Professor +47 22856843 +47 90541010 (mob) anastasia.maravela@ifikk.uio.no Klassiske språk, Antikken, Gresk, Epos, Lyrikk, Papyrologi, Antikkens medisin, Edisjonsfilologi, Narrativanalyse, Intertekstualitet, Semantikk, Leksikografi
Roggen, Vibeke Førsteamanuensis +47 22856838 +47 22299071 (mob) vibeke.roggen@ifikk.uio.no Klassiske språk, Latin, Gresk
Skoie, Mathilde Prodekan +47 22855331 +47 92848073 (mob) 92848073 mathilde.skoie@ifikk.uio.no Klassiske språk, Antikken, Latin, Gresk
Tothne, Agnes Mihálykó Postdoktor +47 96755992 (mob) a.m.tothne@ifikk.uio.no Papyrologi, Liturgy, Klassiske språk, Kristendom
Van Rooy, Raf Postdoktor r.van.rooy@ifikk.uio.no Klassiske språk, Idehistorie, Resepsjonsstudier