Personer med emneord «Innovasjon»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Allan Dahl Andersen Andersen, Allan Dahl Førsteamanuensis +47 22841615 allanda@tik.uio.no Innovasjon, Innovasjonssystemer, Energipolitikk, Infrastrukturer, Vitenskaps- og innovasjonspolitikk, Klimautfordringer, Kunnskapsøkonomi
Bilde av Markus Michaelsen Bugge Bugge, Markus Michaelsen Førsteamanuensis +47 22841640 +47-97665242 m.m.bugge@tik.uio.no Innovasjon, innovasjonssystemer, innovasjonspolitikk, omstilling, utfordringsdrevet innovasjon, økonomisk geografi, innovasjon i offentlig sektor, digitalisering, bioøkonomi, indikatorer
Bilde av Dimitra Chasanidou Chasanidou, Dimitra Postdoktor +47 22841649 dimitra.chasanidou@tik.uio.no Innovasjon, bærekraftig utvikling, Innovasjonssystemer
Bilde av Jan Ernst Fagerberg Fagerberg, Jan Ernst +47 22841610 j.e.fagerberg@tik.uio.no Innovasjon
Bilde av Magnus Gulbrandsen Gulbrandsen, Magnus Professor +47 22841621 magnus.gulbrandsen@tik.uio.no Forskningspolitikk, Innovasjon, Vitenskaps- og teknologihistorie, Universitet-industrirelasjoner og kommersialisering
Bilde av Artur Santoalha Santoalha, Artur Postdoktor artur.santoalha@tik.uio.no Innovasjon
Bilde av Erlend Osland Simensen Simensen, Erlend Osland Forsker e.o.simensen@tik.uio.no Innovasjon
Bilde av Kari-Elisabeth Vambeseth Skogen Skogen, Kari-Elisabeth Vambeseth Ph.d.-kandidat k.e.v.skogen@tik.uio.no Innovasjon
Bilde av Nhat Strøm-Andersen Strøm-Andersen, Nhat Postdoktor +47 22845786 nhat.strom-andersen@tik.uio.no Innovasjon
Bilde av Elisabeth M.C. Svennevik Svennevik, Elisabeth M.C. Prosjektleder +47 22841630 e.m.svennevik@energi.uio.no Innovasjon, Mobilitet
Bilde av Taran Mari Thune Thune, Taran Mari Professor +47 22841634 t.m.thune@tik.uio.no Innovasjon, Forskningspolitikk, Impact, Kunnskapsoverføring, Innovasjonssystemer
Bilde av Olav Wicken Wicken, Olav olav.wicken@tik.uio.no Klimautfordringer, Kunnskapsøkonomi, Innovasjonssystemer, Innovasjon, Teknologi- og industrihistorie, Vitenskaps- og innovasjonspolitikk