Personer med emneord «Human geography»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Emma Mary Louisa Arnold Arnold, Emma Mary Louisa Postdoctoral Fellow e.m.l.arnold@sosgeo.uio.no Aesthetic politics, Aesthetics, Art, Cultural geography, Human geography, Urban geography, Visual methods
Bilde av Armine Bagiyan Bagiyan, Armine Doctoral Research Fellow armine.bagiyan@sosgeo.uio.no Public Spaces, Civil society, Sustainable Development, Urban Studies, Aid Effectiveness, Post-socialism, Human Geography, Ukraine, Armenia
Bilde av Sylvi Birgit Endresen Endresen, Sylvi Birgit Associate professor emeritus sylvibirgit@outlook.com Human Geography
Bilde av Jemima García-Godos García-Godos, Jemima Professor - Vice Head of Department +47 22855293 +47 48216138 jemima.garcia-godos@sosgeo.uio.no Human Geography, Development studies, Latin America, Human Rights, Post-conflict societies
Bilde av Michael  Gentile Gentile, Michael Professor +47-22855150 michael.gentile@sosgeo.uio.no Human Geography, Urban development, Geopolitics, Ukraine
Bilde av Aslaug Gotehus Gotehus, Aslaug PhD candidate 97680167 aslauggo@student.sv.uio.no Human Geography, Development studies, Migration, Transnationalism
Bilde av Irmelin Gram-Hanssen Gram-Hanssen, Irmelin PhD Candidate +47-22857739 +47-98354428 irmelin.gram-hanssen@sosgeo.uio.no Climate change adaptation, Arctic, Indigenous peoples, Transformation, Narratives, Human Geography
Bilde av Yngve Solli Heiret Heiret, Yngve Solli Doctoral Research Fellow y.s.heiret@sosgeo.uio.no Human Geography, Welfare State, Historical materialism, State and market, Neoliberalism, Climate change, Uneven development, Renewable energy
Bilde av Jan Hesselberg Hesselberg, Jan Professor emeritus Human Geography
Bilde av Mari Andrine Hjorteset Hjorteset, Mari Andrine Doctoral Research Fellow +47 22854204 m.a.hjorteset@sosgeo.uio.no Human geography, Urbanism, Mobility
Bilde av Sigrid Jerpstad Jerpstad, Sigrid PhD candidate +4795089428 sigrid.jerpstad@ramboll.com Human Geography, Urban development, Transformation
Bilde av David Jordhus-Lier Jordhus-Lier, David Professor +47 22854807 +47 93038325 david.jordhus-lier@sosgeo.uio.no Human Geography
Bilde av Hege Merete Knutsen Knutsen, Hege Merete Professor +47 22855952 h.m.knutsen@sosgeo.uio.no Human Geography
Kongsli, Camilla Senior Executive Officer +47 22844351 camilla.kongsli@sosgeo.uio.no Human Geography, Student guidance
Kongsli, Camilla Seniorkonsulent +47 22844351 camilla.kongsli@sosgeo.uio.no Samfunnsgeografi, Human Geography, Studieadministrasjon, Studiekonsulent master, Eksamen
Bilde av Andrea Joslyn Nightingale Nightingale, Andrea Joslyn Professor +47 22855141 a.j.nightingale@sosgeo.uio.no Human Geography
Bilde av Karen O'Brien O'Brien, Karen Professor +47 22858480 +47 90063814 karen.obrien@sosgeo.uio.no Human geography, Environment, Climate change, Transformation, Social Change
Bilde av Karen O'Brien O'Brien, Karen Professor +47 22858480 +47 90063814 karen.obrien@sosgeo.uio.no Human geography, Environment, Climate change, Transformation, Social Change
Bilde av Milda Nordbø Rosenberg Rosenberg, Milda Nordbø Doctoral Research Fellow +47 22854165 +47 97947785 97947785 m.n.rosenberg@sosgeo.uio.no Climate Change, Climate Adaptation, Development, Global Value Chains, Coffee, Africa, Burundi, Human Geography
Bilde av Per Gunnar Røe Røe, Per Gunnar Professor +47 22855217 p.g.roe@sosgeo.uio.no Human Geography
Bilde av Marcin Sliwa Sliwa, Marcin Doctoral Research Fellow +47 22856735 marcin.sliwa@sosgeo.uio.no Human Geography, Urban Planning, Housing, Informality
Bilde av Hilde Solli Solli, Hilde PhD candidate +4797520545 hilde.solli@kli.oslo.kommune.no Human Geography, Mobility, Climate Politics, Mitigation
Bilde av Kristian Stokke Stokke, Kristian Professor +47 22855242 +47-97014168 kristian.stokke@sosgeo.uio.no Human Geography
Bilde av Bjørnar Sæther Sæther, Bjørnar Professor +47 22855803 bjornar.sather@sosgeo.uio.no Economic geography, Rural development, Human Geography
Bilde av Torstein Storsveen Throndsen Throndsen, Torstein Storsveen Doctoral Research Fellow t.s.throndsen@sosgeo.uio.no Human Geography