Personer med emneord «Forskningsstøtte»

Navn Telefon E-post Emneord
Aastorp, Sissel Rådgiver +47-22850514 sissel.aastorp@medisin.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, EU, Regelverk, prosjektstøtte, Cristin, datalagring, Budsjettering, Forskerstøtte MED, FANE-HELSAM
Aasvangen, Linda Rådgiver +47-22850520 linda.aasvangen@medisin.uio.no Forskerskole, Forskningsadministrasjon, Nettpublisering, Administrasjon, Forskningsstøtte, Forskerstøtte MED, FANE-HELSAM
Andreassen, Stian Rådgiver +47-22845160 stian.andreassen@psykologi.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, Ekstern finansiering
Andresen, Rasmus G. Seniorrådgiver +47 228 58313 r.g.andresen@hf.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskerutdanning, Forskningsstøtte, Prosjektledelse, Strategi
Angelskår, Lene Rådgiver +47-22858231 lene.angelskar@tik.uio.no Forskningsstøtte
Bergsager, Dagfinn Gruppeleder +47-22840047 +47-95204665 (mob) dagfinn.bergsager@usit.uio.no Nettskjema, TSD, GDPR, Personvern, Mobilapper, Forskningsstøtte
Chilidis, Konstantinos Seniorrådgiver +47-22858834 +47-41336649 konstantinos.chilidis@sv.uio.no EU, Utlysninger, Ekstern finansiering, Forskningsstøtte
Christie, Vibeke Seniorrådgiver +47-22850643 vibeke.christie@medisin.uio.no Forskningsstøtte, Forskningsadministrasjon, Cristin, FANE-HELSAM, Nord-Sør programmer (NORHED), EU, Forskerstøtte MED
Clausen, Gina Susanna Seniorrådgiver +47-22844689 g.s.clausen@medisin.uio.no Forskerstøtte MED, Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, Cristin, Forskningsetikk
Dalsøren, Stine Bjørløw Avdelingsleder 22845927 s.b.dalsoren@psykologi.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, Ekstern finansiering
Danbolt, Karen Hovedbibliotekar +47-22859426 karen.danbolt@ub.uio.no Bibliotek, Undervisning, Litteratursøk, Veiledning, Forskningsstøtte
Deichman-Sørensen, Marte Birkeland Univ.bibliotekar +47-22859709 m.b.deichman-sorensen@ub.uio.no Bibliotek, Rettsvitenskap, Undervisning, Kurs, Rettskilder, Litteratursøk, Forskningsstøtte
Eide, Tormod Seniorkonsulent +47-22845113 tormod.eide@psykologi.uio.no Forskningsstøtte, Ekstern finansiering, Forskningsadministrasjon, Cristin, Open Access
Eldholm, Marit Prosjektleder +47-22858862 marit.eldholm@arena.uio.no Forskningsstøtte
Eliassen, Hege Seniorkonsulent +47-23071509 hege.eliassen@medisin.uio.no Innkjøp, Forskningsstøtte, Cristin, Fakturabehandling IP, Rom-booking
Engen, Grace Rådgiver +47-22850657 grace.engen@medisin.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, ekstern finansiering, Administrasjon, Nettpublisering, Forskningsformidling, Forskerstøtte MED, Avdelingsadmistrasjon, Avdelingsstøtte
Fugelli, Pål Senioringeniør pal.fugelli@usit.uio.no Vitenskapelig databehandling, Forskningsstøtte, Kvalitativ metode
Grønning, Ragnhild Rådgiver +47-22858770 +4792696031 ragnhild.gronning@arena.uio.no forskningsformidling, kommunikasjon, impact, forskningsstøtte, Ekstern finansiering
Hagen, Dagfinn Avdelingsleder +47-22850461 dagfinn.hagen@stv.uio.no Forskningsformidling, Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, Senter for ekstremismeforskning (C-REX)
Hellum, Marit Synnøve Senioringeniør 93411652 m.s.hellum@medisin.uio.no Laboratoriearbeid, Undervisning, Forskningsstøtte, Forskning
Henriksen, Hilde Seniorrådgiver +47-22858371 hilde.henriksen@medisin.uio.no Forskningsadministrasjon, Nettpublisering, Utlysninger, Ekstern finansiering, Forskningsstøtte, Forskerstøtte MED
Hverven, Kjartan Seniorkonsulent +47-22844431 kjartan.hverven@hf.uio.no ph.d.-kurs, kreeringer, Forskerutdanning, Forskningsstøtte
Janssen, Siri Evju Rådgiver +47-22850671 s.e.janssen@medisin.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, ekstern finansiering, Administrasjon, Nettpublisering, Forskningsformidling, Avdelingsstøtte, Forskerstøtte MED
Johnsen, Dyveke Senior forskningsrådgiver +47 22840560 +4798878742 dyvekej@ifi.uio.no Ekstern finansiering, CRIStin, Forskningformidling, Forskningsstøtte, Økonomi, Prosjektledelse, EU, H2020, ERC, Internasjonalt samarbeid
Kildal, Charlotte Lilleby Forsknings- og kommunikasjonsrådgiver +47 99782069 charlotte.kildal@sum.uio.no Kommunikasjon, Forskningsformidling, Forskningsstøtte, Nettredaktør, Pressekontakt
Kværk, Geir Seniorrådgiver +47-22858860 +47-99513791 (mob) g.o.kvark@arena.uio.no Prosjektledelse, Internasjonalt samarbeid, Ekstern finansiering, EU, Rapportering, Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte
Kåsamoen, Eli Kristiansen Rådgiver +47-22857879 91 37 37 85 e.k.kasamoen@ils.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, Cristin, Forskerutdanning, Ressursforvaltning
Lily, Larissa Rådgiver +47-22857624 larissa.lily@ils.uio.no Nettredaktør, Forskningsstøtte, Pressekontakt, Arrangementer, Samfunnseffekt, Kommunikasjon, Forskningsformidling, Nordisk senter for fremragende forskning, QUINT
Lorens-Thommesen, Marta Seniorrådgiver +47-22845830 marta.lorens-thommesen@medisin.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, Forskerstøtte MED
Mæland, Ester Maria Skaug Rådgiver e.m.s.maland@medisin.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, prosjektstøtte, Forskerstøtte MED, FANE-HELSAM
Ore, Katrine Seniorrådgiver +47-22845517 katrine.ore@medisin.uio.no Rapportering, Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, Analyse, Dokumentasjon, Forskningsdata, Datalagring, Datadeling, Regelverk, Kvalitetssystem, Forskningsetikk, Forskerstøtte MED, Personvern i forskning
Petersen, Stina Rådgiver +47-22854032 stina.petersen@sosgeo.uio.no Forskningsadministrasjon, Ekstern finansiering, EU, Forskningsrådet, Forskningsformidling, Forskningsstøtte
Saidenova, Zhanna Seniorrådgiver +47-22857890 zhanna.saidenova@ifikk.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, Ekstern finansiering, NFR, EU
Salameh, Sarah Rådgiver +47-22856931 sarah.salameh@ilos.uio.no Forskningsadministrasjon, Forskningsrådet, Forskningsstøtte
Seierstad, Magnus Seniorrådgiver +47-22845315 magnus.seierstad@medisin.uio.no Forskningsstøtte, EU, Utlysninger, Ekstern finansiering, Forskningsadministrasjon
Strand, Sofia Anderholm Rådgiver +47-22851034 +4741394144 (mob) s.a.strand@medisin.uio.no Ekstern finansiering, EU, Forskningsadministrasjon, Forskningsstøtte, Forskerstøtte MED
Vimberg, Veronika Rådgiver veronika.vimberg@medisin.uio.no Forskningsstøtte, Forskningsadministrasjon, Forskerstøtte MED, Kontrakter, Ekstern finansiering, Juridisk rådgivning
Wandem, Malin Solli Seniorrådgiver +47-22845808 m.s.wandem@medisin.uio.no Forskningsstøtte, EU, Utlysninger, Ekstern finansiering, Forskningsadministrasjon
Weaver, Kristin Seniorkonsulent +47-22859205 kristin.weaver@medisin.uio.no Administrasjon, Arrangementer, Tilrettelegging, Forskningsstøtte, Forskerstøtte MED