Personer med emneord «Eksamen»

Navn Telefon E-post Emneord
Aabelvik, Hanne-Guro Seniorrådgiver +47 22845829 +4745232555 (mob) 45232555 h.g.aabelvik@medisin.uio.no Felles studentsystem FS, Studieadministrasjon, Eksamen
Aaknes, Kristin Rådgiver 23074369 kristin.aaknes@medisin.uio.no Eksamen, OSCE, Digital eksamen, Fagprøven
Amundsen, Mai Juliett Butters Rådgiver (permisjon) Eksamen, Studieadministrasjon
Andresen, Marianne Seniorkonsulent +47 22852422 marvandr@ifi.uio.no Studieadministrasjon, Innkjøp, Basware, Timelønn, Eksamen
Arntsen, Borghild M Seniorrådgiver +47 22845806 b.m.arntsen@medisin.uio.no Forskerlinjen, Forskningsadministrasjon, Rekruttering, Opptak, Eksamen
Atubo, Brenda Apili Seniorkonsulent +47 22851254 b.a.atubo@astro.uio.no Administrasjon, Eksamen, Timeplanlegging, Studieadministrasjon, Opptak, Forskerutdanning, Studieveiledning, FS, TP, Bilaglønn, Innkjøp, Nettsider, Nettpublisering
Aursjø, Asbjørn Seniorkonsulent +47 22844592 asbjorn.aursjo@hf.uio.no Digital eksamen, Eksamen, Vitnemål
Berger, Niclas Johan Marius Rådgiver +47 22851437 n.j.m.berger@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Felles studentsystem FS, TP
Bergkvam, Øystein Rådgiver +47-22856345 oystein.bergkvam@mn.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Felles studentsystem FS, Fusk, Vitnemål
Bjerkaker, Stein Stølen Førstekonsulent +47 22850418 s.s.bjerkaker@media.uio.no studieadministrasjon, studier, eksamen, FS, Inspera, canvas, nettsider, TP, ePhorte
Bjørklund, Vibeke Solberg Seniorkonsulent 67968855 v.s.bjorklund@medisin.uio.no Undervisningsstøtte, eksamen, studentkontakt, administrative støttefunksjoner, rombooking
Bollingmo, Jørgen Seniorkonsulent +47 22841633 jorgen.bollingmo@tik.uio.no Studiekonsulent master, Studieveiledning, Studieadministrasjon, Eksamen, Studiekvalitet, Opptak master, Delstudier i utlandet, Utveksling
Brekke, Eleonora Seniorkonsulent +47 22850562 +47 22845045 eleonora.brekke@medisin.uio.no Opptak, Studieveiledning, FS, Emner, Eksamen, Inspera, Studieadministrasjon
Caspersen, Tom Arild Rådgiver +47 22857001 t.a.caspersen@farmasi.uio.no Studieadministrasjon, eksamen
Cham, Alieu S K Rådgiver +47 22851356 a.s.k.cham@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Internasjonalt samarbeid, Eksamen
Christensen, Frode Torp Rådgiver +47 228 44465 f.t.christensen@hf.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Vitnemål, Felles studentsystem FS
Corell, Hilde Johansen Førstekonsulent +47 22844162 h.j.corell@sv.uio.no Vitnemål, Eksamen, Studieadministrasjon, Eksamensavvikling, Tilrettelegging
Eidstuen, Mari Seniorkonsulent mari.eidstuen@iakh.uio.no Studieadministrasjon, Undervisningsplanlegging, Eksamen
Eller, Julia Esther Eksamenskonsulent +47-22844342 j.e.eller@imv.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Felles Studentsystem FS, Inspera
Enger, Tone Seniorkonsulent +47 22855115 tone.enger@econ.uio.no Opptak, Avhandlinger, Eksamen, Prøveforelesning, Ph.d., Emner, Disputas
Eriksen, Terese Seniorkonsulent +47 22850526 terese.eriksen@medisin.uio.no Opptak, Studieveiledning, Emner, Eksamen, Studieadministrasjon
Filmberg, Ellen Seniorkonsulent +47 22854357 ellen.filmberg@imv.uio.no Felles studentsystem FS, Canvas, Disputas, Eksamen, Opptak, TP
Giil, Elisabeth Førstekonsulent +47 22855944 elisagiil@math.uio.no Ekspedisjon, Eksamen, Bestillinger, Studieadministrasjon, Nettredaktør, klager, begrunnelser
Granum, Helle Pedersen Seniorrådgiver +47 22858937 95775185 h.p.granum@stk.uio.no Studieadministrasjon, Internasjonale studier, Eksamen, Fronter, Veiledning
Grimeland, Tiril Rådgiver +47 22845846 +47 45845188 (mob) tiril.grimeland@medisin.uio.no Eksamen, Studieadministrasjon, Praksis
Grude, Kristin Schøyen Seniorkonsulent +47 22856630 k.s.grude@uv.uio.no eksamen, studieadministrasjon, vitnemål, Inspera
Hafte, Tolesa Tilahun Rådgiver +47 22851439 t.t.hafte@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen
Hals, Gro Hauki Seniorkonsulent +47 22856263 g.h.hals@sv.uio.no Eksamen, Vitnemål, Eksamensvakter, Sensur FS, Fjerde forsøk
Hansen, Caroline Studiekonsulent for filosofi 22858038 (Jeg er i delvis permisjon. Ta kontakt med studiekonsulent Tor Ivar Østmoe.) c.c.hansen@ifikk.uio.no Studieadministrasjon, emner, eksamen, masteroppgaver, undervisningsplanlegging
Helgadóttir, Ásta Rådgiver +47 228 44464 asta.helgadottir@hf.uio.no Eksamen, Vitnemål
Hoel, Cecilia Seniorkonsulent +47 22856343 22856343 cecilia.hoel@mn.uio.no Delstudier i utlandet, Studieadministrasjon, Utveksling, Godkjenning, Internasjonalt samarbeid, Eksamen, Vitnemål
Huglen, Kristina Seniorkonsulent +47 22858338 kristina.huglen@econ.uio.no Semesterstart, Godkjenning av ekstern norsk utdanning, Eksamen, Studieveiledning, Studieadministrasjon, Bachelor, Canvas
Innes, Anne Gunhild Rådgiver +47 22855869 a.g.innes@geo.uio.no PhD, FS, Parat, ePhorte, Eksamen, Studieadministrasjon, Forskerutdanning, Epay
Jensen, Martine Sæterli Rådgiver +47 22851530 m.s.jensen@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen
Jenssen, Venke Seniorrådgiver +47 22844658 Tlf. 22844650 ekspedisjonen venke.jenssen@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Studieplaner, Studiekvalitet, Eksamen, Web publishing
Johannessen, Hans Joar Overingeniør +47 22856809 +47-95930722 h.j.johannessen@admin.uio.no Eksamen, Inspera, Plagiatkontroll, URKUND
Kostanda, Elvira Rådgiver +47 22851567 elvira.kostanda@medisin.uio.no Eksamen, Studieadministrasjon
Langeid, Brita Rådgiver +47 22855286 brita.langeid@sosgeo.uio.no Open Access, Cristin, Studieveiledning, Utviklingsstudier, Eksamen, Samfunnsgeografi
Le Page, Siv Støfring Seniorkonsulent +47 22844615 s.s.l.page@medisin.uio.no Opptak, Studieveiledning, Emner, Eksamen, Studieadministrasjon
Lind, Nina Rådgiver +47 22851116 nina.lind@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Prosjektoppgave
Lønning, Lars Rådgiver +47-22855838 l.i.lonning@hf.uio.no Vitnemål, Studieadministrasjon, Godkjenning, Eksamen
Løvdal, Pauline Østland Førstekonsulent +47 22850303 p.o.lovdal@teologi.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Eksamen
Løvendahl, Lill Kathrine Seniorkonsulent +47 22845392 l.k.lovendahl@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Eksamen, Inspera, Emner, FS, Canvas, Opptak, eBilag
Mjøen, Mari Elisabeth Seniorkonsulent +47 22845047 m.e.mjoen@medisin.uio.no Eksamen, Inspera, FS, Studieadministrasjon, Studieveiledning, Opptak
Moen, Hanne Rådgiver hanne.moen@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen
Moldal, Ann Kristin Førstekonsulent 22859873 a.k.moldal@jus.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Valgemner, Vitnemål
Mosserud-Haavardsholm, Kaja Studieleder +47-22842207 kajaem@its.uio.no Studieveiledning, eksamen, undervisning, masterstudier, utdanningsutvalg
Neset, Birthe Seniorkonsulent +47 22850563 birthe.neset@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Eksamen, Emner, FS, Inspera, Opptak
Olsen, Morten Slind Seniorkonsulent +47 22859428 m.s.olsen@jus.uio.no Eksamen, Opptak, Studieadministrasjon, Studiekvalitet, Studieveiledning
Olsen, Rita Iren Seniorrådgiver +47 22851419 r.i.olsen@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Regelverk, Emner
Rajpoot, Osamah Seniorkonsulent +47 22840878 osamah.rajpoot@teologi.uio.no Eksamen, Studieveiledning, Internasjonal koordinator, Masteropptak, Nettredaktør
Raza, Merita Emini m.e.raza@medisin.uio.no Opptak, Studieveiledning, Emner, Eksamen, Studieadministrasjon
Ringstad, Maren Rådgiver +47 22854417 maren.ringstad@sosgeo.uio.no Studieveiledning, Opptak, Samfunnsgeografi, Human Geography, Eksamen, Studieadministrasjon, Studiekonsulent master
Rydning, Ida Elisabeth Seniorkonsulent +47 22842213 +47 92225659 i.e.rydning@its.uio.no Studentinformasjon, veiledning, Undervisningsplanlegging, PhD, Eksamen
Røine, Linda Kristin Seniorrådgiver +47 22844652 l.k.roine@medisin.uio.no Studiekvalitet, Eksamen, Studieplaner, Studieadministrasjon, Undervisning
Rørtveit, Torill Rådgiver +47 22857348 torill.rortveit@ibv.uio.no Eksamen, Studieveiledning, Godkjenning, Studiekvalitet, Opptak, Studieadministrasjon
Saba, Morsal Førstekonsulent +47 22856511 morsal.saba@astro.uio.no Administrasjon, Eksamen, Innkjøp, Studieadministrasjon, Studieveiledning, Timeplanlegging
Sandåker, Anne-Line Studieleder +47 22858992 a.l.sandaker@sum.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Opptak, Eksamen, Arbeidslivsrelevans
Santelmann, Kaja Seniorkonsulent +47 22850065 kaja.santelmann@jus.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Fritt sammensatt bachelor, Gradsfangst, Vitnemål, Tilrettelegging, Sensur
Stark, Audrey Seniorkonsulent +47 22844386 audrey.stark@sosgeo.uio.no Kultur og kommunikasjon, Organisasjon, ledelse og arbied, Studieadministrasjon, Studieveiledning, Eksamen, Undervisningsplanlegging, Opptak master, Studiestart
Stave, Torill Avdelingsleder +47 228 44467 torill.stave@hf.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Felles Studentsystem FS, Digital eksamen, Eksamensplanlegging, TP
Stensvik, Karoline Rådgiver +47 22856222 +47 40238846 (mob) karoline.stensvik@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, Inspera
Storli, Yngvild Førstekonsulent +47 22857732 yngvild.storli@ilos.uio.no Eksamen, Studieadministrasjon
Sundby, John Seniorkonsulent +47 22856709 john.sundby@mn.uio.no Vitnemål, Eksamen, Studieadministrasjon
Svenningsen, Namgyal Tsomo Rådgiver +47 22852199 n.t.svenningsen@odont.uio.no studie, spesialistutdanning, opptak, eksamen
Sydhagen, Petter Bogen Overingeniør +47 22856803 p.b.sydhagen@admin.uio.no Eksamen, Plagiatkontroll, URKUND, Inspera, Canvas
Thorstad, Signe Ingjerd Rådgiver +47 228 44466 s.i.thorstad@hf.uio.no Fusk, eksamen, Si fra-systemet, Studieadministrasjon
Tu, My Hanh Avdelingsleder +47 22857274 m.h.tu@ibv.uio.no Biologi, Studieadministrasjon, Eksamen, Studieveiledning, Utlysninger, arbeidspraksis, Internasjonalisering
Tvenge, Anne Margit Rådgiver 22859803 a.m.tvenge@jus.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen, digital eksamen
Urbye, Tone Seniorkonsulent +47 22850304 tone.urbye@teologi.uio.no Eksamen, Studieadministrasjon
Vestli, Adrienne Førstekonsulent +47 22856933 adrienne.vestli@ilos.uio.no Eksamen, Studieadministrasjon
Veum, Kristin Marie Seniorkonsulent +47 22856898 k.m.veum@ilos.uio.no Eksamen, Studieadministrasjon
Vidnes, Mette Diana Rådgiver m.d.vidnes@medisin.uio.no Studieadministrasjon, Eksamen
Wallin, Emilie Fuglerud e.f.wallin@sai.uio.no Masterprogrammet i sosialantropologi, Studieadministrasjon, Eksamen, Studieveiledning, Emner, Opptak master
Øwre, Linn Kristin Dedekam Konsulent +47 22855149 l.k.d.owre@econ.uio.no Innkjøp, Ekspedisjon, Eksamen, Studieadministrasjon