Personer med emneord «Economics»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Henrik Sigstad Sigstad, Henrik Assistant Professor henrik.sigstad@econ.uio.no Economics, Political Economics
Bilde av Kasper Kragh-Sørensen Kragh-Sørensen, Kasper Assistant Professor +47 22858825 kasper.kragh-sorensen@econ.uio.no Macroeconomics, Economics, Taxation, Money Credit and Finance, Income Employment and Welfare
Strøm, Steinar Professor Emeritus steinarstrom@econ.uio.no Economics
Bilde av Aanund  Hylland Hylland , Aanund Professor Emeritus +47-22854271 +47-95275685 aanund.hylland@econ.uio.no Economics, Money Credit and Finance, Economic Policy
Bilde av Paolo Giovanni  Piacquadio Piacquadio , Paolo Giovanni Associate Professor p.g.piacquadio@econ.uio.no Economics, Income Employment and Welfare, Resources Energy and Environment, Economic Policy, Behaviour Information and Strategy, Growth and Development
Bilde av Karine Nyborg Nyborg, Karine Professor +47 22857283 karine.nyborg@econ.uio.no Economics, Resources Energy and Environment, Income Employment and Welfare, Behaviour Information and Strategy, Economic Policy
Bilde av Kjell Arne Brekke Brekke, Kjell Arne Professor +47 22841169 +47 48 29 53 84 k.a.brekke@econ.uio.no Economics, Resources Energy and Environment, Behaviour Information and Strategy, Income Employment and Welfare
Bilde av Nils Christian Framstad Framstad, Nils Christian Associate Professor +47 22855151 90163893 n.c.framstad@econ.uio.no Economics, Mathematics, Money Credit and Finance, Resources Energy and Environment
Bilde av Ragnar Nymoen Nymoen, Ragnar Professor +47 22855148 +97970248 ragnar.nymoen@econ.uio.no Economics, Econometrics
Bilde av Steinar Holden Holden, Steinar Head of Department +47 22855156 +47 48284416 steinar.holden@econ.uio.no Economic Policy, Money, Credit and Finance, Economics, Income Employment and Welfare
Bilde av Kristoffer Midttømme Midttømme, Kristoffer Senior Lecturer kristoffer.midttomme@econ.uio.no Economics, Industry Market and Competition, Economic Policy, Resources Energy and Environment
Bilde av Jon H. Fiva Fiva, Jon H. Adjunct Professor +4791193403 jon.h.fiva@bi.no Economic Policy, Political Economy, Income Employment and Welfare, Economics
Bilde av Thor Olav Thoresen Thoresen, Thor Olav Researcher +47 22844345 +47 98649213 +47 986 49 213 t.o.thoresen@econ.uio.no Economics, Economic Policy
Bilde av Marcus Hagedorn Hagedorn, Marcus Professor +47 22845576 marcus.hagedorn@econ.uio.no Economics, Money Credit and Finance, Income Employment and Welfare, Economic Policy, Public Economics
Bilde av Tyra Merker Merker, Tyra Researcher tyra.merker@econ.uio.no Industry Market and Competition, Economics, Behaviour Information and Strategy
Bilde av Torje Meyer Hegna Hegna, Torje Meyer Senior Lecturer t.m.hegna@econ.uio.no Economics, International Economy, Political Economics
Bilde av Rosanna Nancy Isabelle Johed Johed, Rosanna Nancy Isabelle Doctoral Research Fellow r.n.i.johed@econ.uio.no Health policy, Economics
Bilde av Sonja Kovacevic Kovacevic, Sonja Doctoral Research Fellow sonja.kovacevic@econ.uio.no Economics, Income Employment and Welfare, Growth and Development
Datsenko, Ruslana Doctoral Research Fellow ruslana.datsenko@econ.uio.no Economics, Macroeconomics, Economic Policy, Finance
Bilde av Xiaoguang Ling Ling, Xiaoguang Doctoral Research Fellow xiaoguang.ling@econ.uio.no Economics, Econometrics, Income Employment and Welfare
Bilde av Maren Holthe Hedne Hedne, Maren Holthe Doctoral Research Fellow m.h.hedne@econ.uio.no Economics, Resources Energy and Environment, Political Economics, Income Employment and Welfare, Inequality
Bilde av Johannes Hveem Alsvik Alsvik, Johannes Hveem Doctoral Research Fellow j.h.alsvik@econ.uio.no Economics, Macroeconomics
Bilde av Geir B. Asheim Asheim, Geir B. Professor +47 22855498 g.b.asheim@econ.uio.no Economics, Behaviour Information and Strategy, Resources Energy and Environment, Growth and Development, Income Employment and Welfare
Bilde av Hilde Bojer Bojer, Hilde hilde.bojer@econ.uio.no Economics
Bilde av Halvor Mehlum Mehlum, Halvor Professor +47 22855152 halvor.mehlum@econ.uio.no Economics, Growth and Development, International Economy, Economic Policy, Income Employment and Welfare