Personer med emneord «Economics»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Henrik Sigstad Sigstad, Henrik Assistant Professor henrik.sigstad@econ.uio.no Economics, Political Economics
Bilde av Kasper Kragh-Sørensen Kragh-Sørensen, Kasper Assistant Professor +47 22858825 kasper.kragh-sorensen@econ.uio.no Macroeconomics, Economics, Taxation, Money Credit and Finance, Income Employment and Welfare
Strøm, Steinar Professor Emeritus steinarstrom@econ.uio.no Economics
Bilde av Bernt P. Stigum Stigum, Bernt P. Professor Emeritus 22855146 bstigum@econ.uio.no Econometrics, Economics
Bilde av Diderik Lund Lund, Diderik Professor Emeritus diderik.lund@econ.uio.no Economics, Money Credit and Finance, Resources Energy and Environment, Political Economics, Economic Policy, Income Employment and Welfare
Bilde av Finn Førsund Førsund, Finn Professor Emeritus +47 22855132 finn.forsund@econ.uio.no Economics, Resources Energy and Environment
Bilde av Harald Goldstein Goldstein, Harald Associate professor emeritus +47-22855136 h.e.goldstein@econ.uio.no Economics
Bilde av Karen Helene  Ulltveit-Moe Ulltveit-Moe, Karen Helene Professor +47 22 85 72 40 k.h.ulltveit-moe@econ.uio.no International Economy, Industry Market and Competition, Growth and Development, Political Economics, Economic Policy, Economics, Income Employment and Welfare
Bilde av Karl Ove  Moene Moene, Karl Ove Professor Emeritus +47 22855130 k.o.moene@econ.uio.no Income Employment and Welfare, International Economy, Resources Energy and Environment, Growth and Development, Economic Policy, Economics
Bilde av Jon Vislie Vislie, Jon Professor Emeritus +47-22855117 jon.vislie@econ.uio.no Economics, Economic Policy
Bilde av Katinka Kristine Holtsmark Holtsmark, Katinka Kristine Assistant Professor +47-22844021 +47 986 40 788 k.k.holtsmark@econ.uio.no Growth and Development, Resources Energy and Environment, Economics, Income Employment and Welfare
Bilde av Nico  Keilman Keilman, Nico Professor Emeritus +47 22855128 n.w.keilman at econ.uio.no Demography, Economics, Income Employment and Welfare
Bilde av Michael Hoel Hoel, Michael Professor emeritus +47-22858387 +47-90045402 m.o.hoel@econ.uio.no Economics, Resourcs Energy and Environment, Income Employment and Welfare
Bilde av Arne  Strøm Strøm, Arne Associate Professor Emeritus +47-22844303 +47-91138289 arne.strom@econ.uio.no Economics
Bilde av Atle  Seiserstad Seiserstad, Atle Professor Emeritus +47-22857914 atle.seierstad@econ.uio.no Economics
Bilde av Nils-Henrik M. von der Fehr von der Fehr, Nils-Henrik M. Professor +47 90 99 75 82 nhfehr@econ.uio.no Economics, Resources Energy and Environment, Industry Market and Competition, Economic Policy
Bilde av Øystein Kravdal Kravdal, Øystein Professor +47 22855158 oystein.kravdal@econ.uio.no Demography, Economics, Income Employment and Welfare
Bilde av Ragnar Nymoen Nymoen, Ragnar Professor +47 22855148 +97970248 ragnar.nymoen@econ.uio.no Economics, Econometrics
Bilde av Steinar Holden Holden, Steinar Head of Department +47 22855156 +4748284416 +47 48284416 steinar.holden@econ.uio.no Economic Policy, Money, Credit and Finance, Economics, Income Employment and Welfare
Bilde av Jon H. Fiva Fiva, Jon H. Adjunct Professor +4791193403 jon.h.fiva@bi.no Economic Policy, Political Economy, Income Employment and Welfare, Economics
Bilde av Thor Olav Thoresen Thoresen, Thor Olav Researcher +47 22844345 +4798649213 +47 986 49 213 t.o.thoresen@econ.uio.no Economics, Economic Policy
Bilde av Tyra Merker Merker, Tyra Stipendiat tyra.merker@econ.uio.no Industry Market and Competition, Economics, Behaviour Information and Strategy
Bilde av Torje Meyer Hegna Hegna, Torje Meyer Doctoral Research Fellow t.m.hegna@econ.uio.no Economics, International Economy, Political Economics
Bilde av Vegard Sjurseike Wiborg Wiborg, Vegard Sjurseike Doctoral Research Fellow v.s.wiborg@econ.uio.no Economics, Behaviour Information and Strategy, Game theory, Income Employment and Welfare
Bilde av Rosanna Nancy Isabelle Johed Johed, Rosanna Nancy Isabelle Doctoral Research Fellow r.n.i.johed@econ.uio.no Health policy, Economics