Personer med emneord «Avdeling for klinisk psykologi»

Navn Telefon E-post Emneord
Finsrud, Ingvild Stipendiat ingvild.finsrud@psykologi.uio.no Klinisk psykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Fjermestad, Krister Professor +47-22845211 94201947 krister.fjermestad@psykologi.uio.no Klinisk psykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Fredriksen, Eivor Førsteamanuensis +47-22855610 +4797582770 (mob) eivor.fredriksen@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Klinisk psykologi, Utviklingspsykologi
Gjelsvik, Bergljot Postdoktor +47-22845109 bergljot.gjelsvik@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi
Gullestad, Siri Erika Professor +47-22845195 s.e.gullestad@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi
Halvorsen, Margrethe Seeger Førsteamanuensis +47-22845205 m.s.halvorsen@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi
Haukeland, Yngvild Bjartveit Stipendiat +47-22845234 +47-92013201 (mob) yngvild.haukeland@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Klinisk psykologi
Hoffart, Asle Professor II asle.hoffart@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi
Jensen, Tine Professor +47-22845222 +4741327827 (mob) +47-41327827 tine.jensen@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Klinisk psykologi
Johnson, Sverre Urnes Førsteamanuensis +47-22845295 s.u.johnson@psykologi.uio.no Klinisk psykologi og personlighetspsykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Lau, Bjørn Professor II +47-93425287 bjorn.lau@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi, Arbeids- og organisasjonspsykologi
Mauseth, Tori Universitetslektor +47-22845353 +47-92084295 (mob) torimau@psykologi.uio.no Klinisk psykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Moe, Vibeke Førsteamanuensis +47-22845225 vibeke.moe@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Klinisk psykologi
Monsen, Jon Trygve Professor +47-22845196 +4791868385 (mob) j.t.monsen@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi
Mossige, Svein Professor +47-22845206 sveinmos@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Klinisk psykologi
Nielsen, Bettina bettina.nielsen@psykologi.uio.no Forebyggingspsykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Nissen-Lie, Helene Amundsen Førsteamanuensis +47-22845949 +4799737309 (mob) 99737309 h.a.nissen-lie@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi
Nordmo, Magnus Stipendiat magnus.nordmo@psykologi.uio.no Klinisk psykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Oddli, Hanne Weie Førsteamanuensis +47-22845191 hanne.oddli@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi
Olofsson, Malin Elisabeth Stipendiat +47-22855547 m.e.olofsson@psykologi.uio.no Klinisk psykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Ovenstad, Kristianne Stigsdatter Stipendiat k.s.ovenstad@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi, Utviklingspsykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi
Rognli, Erling Stipendiat erling.rognli@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Evolusjonspsykologi
Rund, Bjørn Rishovd Professor +47-22845247 +47-95778094 b.r.rund@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi og psykopatologi
Råbu, Marit Førsteamanuensis +47-22845125 mariraa@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi
Rø, Frida Gullestad Postdoktor +47-22845280 f.g.ro@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi
Skjelstad, Dag Vegard Førsteamanuensis II +47-91132568 (mob) d.v.skjelstad@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi, Personlighetspsykologi
Solbakken, Ole Andre Professor +47-22845180 o.a.solbakken@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi
Strømme, Hanne Førsteamanuensis +47-22845235 hanne.stromme@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi
Stänicke, Erik Førsteamanuensis +47-22845079 erik.stanicke@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi
Stänicke, Line Indrevoll 900 74 874 l.i.stanicke@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi, Utviklingspsykologi
Sveaass, Nora Professor +47-22845158 +4795809001 (mob) nora.sveaass@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi, Kultur- og samfunnspsykologi
Torgalsbøen, Anne-Kari Professor +47-22845233 +4747259465 (mob) a.k.torgalsboen@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi
Waaktaar, Trine Professor, Utdanningsleder +47-22845041 +47-48179468 (mob) trine.waaktaar@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Klinisk psykologi
Øie, Merete Glenne Professor +47-22845184 +4740889007 (mob) +4740889007 m.g.oie@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi, Nevropsykologi, Kognitiv psykologi, Utviklingspsykologi
Øiestad, Guro Førstelektor +47-22845275 guro.oiestad@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi, Utviklingspsykologi