Personer med emneord «Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi»

Navn Telefon E-post Emneord
Bekkhus, Mona Førsteamanuensis +47-22845229 mona.bekkhus@psykologi.uio.no Forebyggingspsykologi, Utviklingspsykologi, Resiliens, barns sosiale utvikling, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bjørk, Rune Flaaten Universitetslektor +47-22855610 +4796647276 (mob) r.f.bjork@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Forebyggingspsykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Borge, Anne Inger Helmen Professor +47-22845157 +4792094699 (mob) +47-92094699 a.i.h.borge@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Utviklingspsykologi
Duckert, Fanny Professor emeritus +47-22845609 +47-91541841 (mob) fanny.duckert@psykologi.uio.no Sosialpsykologi, Helsepsykologi, Ledelse, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Fischer, Nantje Stipendiat +47-22845224 nantje.fischer@psykologi.uio.no seksuell helse, Helsepsykologi, Sosialpsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Gjerde, Line C. Førsteamanuensis II +47-21078379 line.gjerde@fhi.no Personlighetspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Grønnerød, Cato Førsteamanuensis +47-22845245 +47-99350970 (mob) 99 35 09 70 catogro@psykologi.uio.no Personlighetspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Klinisk psykologi, Rettspsykologi, Psykologisk utredning
Gustavson, Kristin Førsteamanuensis II 21 07 83 13 kristin.gustavson@psykologi.uio.no Personlighetspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Havighurst, Sophie Seychelle Førsteamanuensis +47-22845111 s.s.havighurst@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Karevold, Evalill Bølstad Førsteamanuensis +47-22845166 +4791616675 (mob) +47-91616675 e.b.karevold@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Kleppestø, Thomas Haarklau Stipendiat +47-22845221 nittinullfireåttifemnittifem t.h.kleppesto@psykologi.uio.no Atferdsgenetikk, Personlighetspsykologi, Evolusjonspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Kvalem, Ingela Lundin Professor +47-22845179 i.l.kvalem@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Helsepsykologi, Forebyggingspsykologi
Mayor, Julien Førsteamanuensis +47-22845149 julien.mayor@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Utviklingspsykologi
Melinder, Annika Maria D Professor +47-22845148 a.m.d.melinder@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Miljeteig, Kristina Stipendiat +47-22845273 kristina.miljeteig@psykologi.uio.no Personlighetspsykologi, Forskningsmetode, Utviklingspsykologi, Nevrovitenskap, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Natvig, Henrik Førsteamanuensis +47-22845177 +47-99798400 (mob) henrik.natvig@psykologi.uio.no Helsepsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Sosialpsykologi
Nes, Ragnhild Bang Førsteamanuensis II 92481863 r.b.nes@psykologi.uio.no Personlighetspsykologi, Helsepsykologi, Forebyggingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Nygaard, Egil Professor +47-22845156 +4741291922 (mob) egilny@psykologi.uio.no Forebyggingspsykologi, Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Utviklingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Pons, Francisco Professor +47-22845209 francisco.pons@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Reas, Deborah Førsteamanuensis deborah.reas@psykologi.uio.no Helsepsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Reme, Silje Endresen Professor +47-22845236 s.e.reme@psykologi.uio.no Helsepsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Røysamb, Espen Professor 22845128 Nittifiretjuenifemtiensøttisju (mob) espen.roysamb (at) psykologi.uio.no Personlighetspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Schaller, Sidsel Stipendiat +47-22840885 sidsel.schaller@psykologi.uio.no Helsepsykologi, sosialpsykologi, utviklingspsykologi, seksuell helse, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Soest, Tilmann von Professor +47-22845171 t.von.soest@psykologi.uio.no Personlighetspsykologi, Helsepsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Tamnes, Christian Krog Førsteamanuensis +47-22845092 c.k.tamnes@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Utviklingspsykologi, Kognitiv psykologi og nevropsykologi
Tidemann, Ida Therese Stipendiat +47-22845241 +47-99778491 i.t.tidemann@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Træen, Bente Professor +47-22845178 bente.traen@psykologi.uio.no Helsepsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Ulset, Vidar Stipendiat 466 82 016 vidar.ulset@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Forebyggingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Vassend, Olav Professor +47-22845197 olav.vassend@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Personlighetspsykologi, Helsepsykologi, Atferdsgenetikk
Ystrøm, Eivind Professor +47-22856626 eivind.ystrom@psykologi.uio.no Personlighetspsykologi, Helsepsykologi, Arv og miljø, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi