Personer med emneord «utviklingspsykologi» - Side 2

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Line Indrevoll Stänicke Stänicke, Line Indrevoll Førsteamanuensis +47 90074874 900 74 874 l.i.stanicke@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi, Utviklingspsykologi
Bilde av Julien Mayor Mayor, Julien Professor +47 22845149 julien.mayor@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Kristina Miljeteig Miljeteig, Kristina Stipendiat +47 22845273 kristina.miljeteig@psykologi.uio.no Personlighetspsykologi, Forskningsmetode, Utviklingspsykologi, Nevrovitenskap, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Linda Josefine Aas Haugen Haugen, Linda Josefine Aas Stipendiat +47 97118844 l.j.a.haugen@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Utviklingspsykologi, Matematikk
Bilde av Laura Cortes Garcia Cortes Garcia, Laura Postdoktor l.c.garcia@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Utviklingspsykologi, Klinisk psykologi, Helsepsykologi
Bilde av Helen Suizu  Norheim Norheim, Helen Suizu Ph.d.-kandidat 92694426 Helen.suizu-norheim@ahus.no Utviklingspsykologi, Emosjoner, Forebyggingspsykologi, Resiliens
Bilde av Anette Stamland Solvi Solvi, Anette Stamland Ph.d.-kandidat anstso@sthf.no Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Klinisk psykologi, Utviklingspsykologi
Bilde av Mona Bekkhus Bekkhus, Mona Førsteamanuensis +47 22845229 mona.bekkhus@psykologi.uio.no Forebyggingspsykologi, Utviklingspsykologi, Resiliens, barns sosiale utvikling, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Merete Glenne Øie Øie, Merete Glenne Professor +47 22845184 +4740889007 m.g.oie@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi, Nevropsykologi, Kognitiv psykologi, Utviklingspsykologi
Bilde av Sidsel Louise Schaller Schaller, Sidsel Louise s.l.schaller@psykologi.uio.no Helsepsykologi, sosialpsykologi, utviklingspsykologi, seksuell helse, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Rune Flaaten Bjørk Bjørk, Rune Flaaten Universitetslektor +47 22855610 r.f.bjork@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Forebyggingspsykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Reidar Schei Jessen Jessen, Reidar Schei Universitetslektor r.s.jessen@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi, Utviklingspsykologi, psykoanalyse, Kvalitativ metode
Bilde av Mathilde Hallingstad Prenevost Prenevost, Mathilde Hallingstad Stipendiat m.h.prenevost@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Kognitiv psykologi, Emosjoner, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Marianne Skogbrott Birkeland Birkeland, Marianne Skogbrott Førsteamanuensis +47 41433496 m.s.birkeland@nkvts.no Utviklingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Stella Tsotsi Tsotsi, Stella Postdoktor +47 41325941 stella.tsotsi@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Utviklingspsykologi, Genetikk, Klinisk nevropsykologi
Bilde av Tone Kristine Hermansen Hermansen, Tone Kristine Postdoktor t.k.hermansen@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Utviklingspsykologi, Kognitiv psykologi
Bilde av Unni Sulutvedt Sulutvedt, Unni unni.sulutvedt@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Vidar Sandsaunet Ulset Ulset, Vidar Sandsaunet Postdoktor +47 22845111 +47 46682016 466 82 016 v.s.ulset@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Forebyggingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi