Personer med emneord «social psychology» - Side 2

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Milan Obaidi Obaidi, Milan Associate Professor milanob@psykologi.uio.no Cultural and Community Psychology, Social Psychology, Personality psychology, Political Psychology
Bilde av Jasmin Richter Richter, Jasmin Postdoctoral Fellow +47 22845139 jasmin.richter@psykologi.uio.no Social Psychology, Cognitive psychology
Bilde av Agnes Andenæs Andenæs, Agnes Professor +47 22845214 agnes.andenas@psykologi.uio.no Cultural and Community Psychology, Methodology, Social Psychology
Bilde av Anine Cecilie Riege Riege, Anine Cecilie Postdoctoral Fellow +47 22845249 a.c.riege@psykologi.uio.no Social psychology, Judgment and decision making
Bilde av Anna Ivanova Ivanova, Anna Doctoral Research Fellow anna.ivanova@psykologi.uio.no Health psychology, Preventive psychology, Social Psychology
Bilde av Ann-Cathrin Coenen Coenen, Ann-Cathrin Doctoral Research Fellow a.c.coenen@psykologi.uio.no Political Psychology, Cultural and Community Psychology, Social Psychology
Gundersen, Aleksander Bjørge Doctoral Research Fellow a.b.gundersen@psykologi.uio.no Social Psychology, Cultural and Community Psychology, Quantitative methods
Bilde av Joyce Anthonia Ojokojo Ojokojo, Joyce Anthonia Researcher +47 22845228 j.a.ojokojo@psykologi.uio.no Social Psychology, Cultural and Community Psychology
Bilde av Aino Lilja Petterson Petterson, Aino Lilja Postdoctoral Fellow a.l.petterson@psykologi.uio.no Social Psychology, Cultural and Community Psychology, discrimination, Gender, Political Psychology, Moral
Bilde av Rolf Reber Reber, Rolf Professor +47 22845186 46636216 rolf.reber@psykologi.uio.no Cognitive psychology, Social Psychology, Educational Psychology
Bilde av Charles Dana Samuelson Samuelson, Charles Dana Førsteamanuensis c.d.samuelson@psykologi.uio.no Social Psychology, Decision Behaviour, Conflict, Negotiation, Climate change, Consumption, Collaboration