Personer med emneord «Studieadministrasjon»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Elin Arntzen Arntzen, Elin Seniorkonsulent +47-22845119 elin.arntzen@stv.uio.no Studieadministrasjon, Studiekonsulent profesjon
Bilde av Oda Asbjørnsen Aune Aune, Oda Asbjørnsen Seniorkonsulent +47-22855145 o.a.aune@econ.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Kommunikasjon, Semesterstart, Tilrettelegging
Bilde av Jørgen Bollingmo Bollingmo, Jørgen Førstekonsulent +47-22841633 jorgen.bollingmo@tik.uio.no Studiekonsulent master, Studieveiledning, Studieadministrasjon, Eksamen, Studiekvalitet, Opptak master, Delstudier i utlandet, Utveksling
Bilde av Hilde Johansen Corell Corell, Hilde Johansen Førstekonsulent +47-22844162 h.j.corell@sv.uio.no Vitnemål, Eksamen, Studieadministrasjon, Eksamensavvikling, Tilrettelegging
Bilde av Joakim Dyrnes Dyrnes, Joakim Avdelingsleder +47-22855246 41698395 41698395 joakim.dyrnes@psykologi.uio.no Studieleder, Studieadministrasjon
Bilde av Marte Emilie Engebretsen Engebretsen, Marte Emilie Seniorkonsulent +47-22854815 m.e.engebretsen@econ.uio.no Studieadministrasjon, Undervisningsplanlegging, TP, eBilag
Bilde av Kirsten Ingeborg  Greiner Greiner, Kirsten Ingeborg Studiekonsulent 22858184 k.i.greiner@sai.uio.no Studieadministrasjon, Studieveiledning, Eksamen, Tilrettelegging, Sensur FS, Godkjenning av ekstern utdanning, Eksamen bachelor, Eksamensavvikling, Semesterstart, Inspera, Undervisningsplanlegging
Bilde av Tiril Grimeland Grimeland, Tiril Førstekonsulent +47-22845120 +47-22845120 (kontortelefon) tiril.grimeland@psykologi.uio.no Eksamen bachelor, Eksamen master, Inspera, Klagebehandling, Begrunnelser, Eksamensavvikling, Studieadministrasjon
Bilde av Simen Gudbrandson Gudbrandson, Simen Seniorkonsulent +47-22845279 simen.gudbrandson@psykologi.uio.no Praksis, profesjon, Rekruttering, Studieadministrasjon
Bilde av Caroline Hals Hals, Caroline Seniorkonsulent +47-22858064 caroline.hals@psykologi.uio.no Studiekonsulent profesjon, Studieadministrasjon
Bilde av Kristina Huglen Huglen, Kristina Seniorkonsulent +47-22858338 kristina.huglen@econ.uio.no Semesterstart, Godkjenning av ekstern norsk utdanning, Eksamen, Studieveiledning, Studieadministrasjon, Bachelor, Canvas
Bilde av Alf Chr Jensen Jensen, Alf Chr Konsulent +47-22857573 a.c.jensen@sai.uio.no inventar, DUO, Post-conflict societies, Open Access, publisering, Forskningsadministrasjon, årsrapport, studieadministrasjon, arkiv, Cristin, infrastruktur
Bilde av Sofie Kjernli-Wijnen Kjernli-Wijnen, Sofie Rådgiver - Permisjon ut februar 2020 Opptak, Emner, Undervisning, Studieadministrasjon
Bilde av Jostein Peter Eikrem Koløen Koløen, Jostein Peter Eikrem Seniorkonsulent +47-22854288 j.p.e.koloen@psykologi.uio.no Studieadministrasjon, Studiekonsulent profesjon
Bilde av Ingrid-Helen Liabø Liabø, Ingrid-Helen Førstekonsulent +47-22854707 i.h.liabo@econ.uio.no Ekspedisjon, Studieadministrasjon, Studieveiledning, Eksamen bachelor
Malmin, Gunnar Andre Rådgiver +47-22845117 g.a.malmin@psykologi.uio.no Studiekonsulent bachelor, Internasjonal administrativ koordinator, Studieadministrasjon
Bilde av Liv Tone Måseidvåg Måseidvåg, Liv Tone Seniorkonsulent +47-22856008 l.t.maseidvag@sv.uio.no Studieadministrasjon, Studiekvalitet, Godkjenning, ePhorte
Bilde av Maren Ringstad Ringstad, Maren Seniorkonsulent +47-22854417 maren.ringstad@sosgeo.uio.no Studieveiledning, Opptak, Samfunnsgeografi, Human Geography, Eksamen, Studieadministrasjon, Studiekonsulent master
Bilde av Audrey Stark Stark, Audrey Seniorkonsulent +47-22844386 audrey.stark@sosgeo.uio.no Kultur og kommunikasjon, Organisasjon, ledelse og arbied, Studieadministrasjon, Studieveiledning, Eksamen
Bilde av Marie Johanne Talleraas Talleraas, Marie Johanne Førstekonsulent +47-22858217 +47-22858217 m.j.talleraas@sosgeo.uio.no Sosiologi, Studieadministrasjon, Studieveiledning, Undervisning, Eksamen, studiekonsulent master, masterprogrammet i sosiologi
Bilde av Tron Trondal Trondal, Tron Seniorkonsulent +47-22854971 tron.trondal@sv.uio.no Internasjonalt samarbeid, Delstudier i utlandet, Godkjenning, Utveksling, Studieadministrasjon, Foto
Bilde av Nicklas Poulsen Viki Viki, Nicklas Poulsen Seniorkonsulent +47-22845169 n.p.viki@psykologi.uio.no Studieadministrasjon, Internasjonalisering
Bilde av Mari Strønstad Øverås Øverås, Mari Strønstad Rådgiver +47-22841604 m.s.overas@econ.uio.no Studieadministrasjon, Godkjenning av ekstern utdanning, Utveksling, Nettpublisering, Opptak master
Bilde av Linn Kristin Øwre Øwre, Linn Kristin Konsulent +47-22855149 l.k.owre@econ.uio.no Innkjøp, Ekspedisjon, Eksamen, Studieadministrasjon
Bilde av Vivian Aasvik Aasvik, Vivian Førstekonsulent +47-22854705 vivian.aasvik@psykologi.uio.no Eksamen bachelor, Eksamen master, Inspera, Klagebehandling, Begrunnelser, Eksamensavvikling, Studieadministrasjon