Personer med emneord «Methodology»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Agnes Andenæs Andenæs, Agnes Professor +47 22845214 agnes.andenas@psykologi.uio.no Cultural and Community Psychology, Methodology, Social Psychology
Bilde av Nikolai Olavi Czajkowski Czajkowski, Nikolai Olavi Associate Professor +47-22845163 n.o.czajkowski@psykologi.uio.no Methodology, Personality psychology
Bilde av Omid Ebrahimi Ebrahimi, Omid Doctoral Research Fellow omid.ebrahimi@psykologi.uio.no Clinical psychology, Methodology
Bilde av Dag-Erik Eilertsen Eilertsen, Dag-Erik Associate Professor +47 22845208 +4790847221 d.e.eilertsen@psykologi.uio.no Cognitive psychology, Social Psychology, Methodology, Personality psychology
Bilde av Knut Inge Fostervold Fostervold, Knut Inge Associate Professor +47 22845057 +47 90947827 k.i.fostervold@psykologi.uio.no Work and organisational psychology, Methodology
Bilde av Knut Hagvet Hagvet, Knut Professor Emeritus +47 90926897 k.a.hagtvet@psykologi.uio.no Methodology, Emeritus
Bilde av Ottar Hellevik Hellevik, Ottar Professor Emeritus ottar.hellevik@stv.uio.no Comparative Politics, Methodology, Values, Quality of life, Inequality, Public Opinion
Bilde av Bjørn Høyland Høyland, Bjørn Professor +47 22858598 bjorn.hoyland@stv.uio.no Comparative politics, Methodology, EU, Legislative politics
Bilde av Simen Sørbøe Solbakken Solbakken, Simen Sørbøe +47 45514593 s.s.solbakken@stv.uio.no Political Science, Artificial Intelligence, Machine Learning, International Politics, Methodology, Environment and Climate, Agent-based Modeling, Game Theory, Chaos Theory, Dynamic Systems, Complex Systems
Bilde av Jon Martin Sundet Sundet, Jon Martin Emeritus +47-22845206 j.m.sundet@psykologi.uio.no Methodology, Emeritus, Clinical psychology and personality psychology
Bilde av Øystein Sørensen Sørensen, Øystein Associate Professor +47 22851148 +47 98806283 oystein.sorensen@psykologi.uio.no Cognitive neuroscience, Neuropsychology, Statistics, Methodology
Bilde av Martin Grødem Søyland Søyland, Martin Grødem m.g.soyland@stv.uio.no Methodology, Comparative Politics, Parliamentarism, Statistics
Bilde av Fartein Ask Torvik Torvik, Fartein Ask Associate Professor +47-21 07 83 07 (office) f.a.torvik@psykologi.uio.no Methodology
Bilde av Pål Ulleberg Ulleberg, Pål Associate Professor +47 22845339 +4799223568 pal.ulleberg@psykologi.uio.no Work and organisational psychology, Methodology