Personer med emneord «Health psychology»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Razieh Chegeni Chegeni, Razieh Postdoctoral Fellow razieh.chegeni@psykologi.uio.no wellbeing, Sexuality, Personality psychology, Health psychology, Emotions, drugs
Bilde av Laura Cortes Garcia Cortes Garcia, Laura Postdoctoral Fellow +47 22845234 l.c.garcia@psykologi.uio.no Developmental psychology, Clinical psychology, Health psychology, wellbeing
Bilde av Fanny Duckert Duckert, Fanny fanny.duckert@psykologi.uio.no Social Psychology, Health psychology
Bilde av Nantje Fischer Fischer, Nantje Postdoctoral Fellow +47 22845224 nantje.fischer@psykologi.uio.no Health psychology, Social Psychology, Sexuality
Bilde av Anette Arnesen Grønlie Grønlie, Anette Arnesen 97644219 a.a.gronlie@nubu.no Developmental psychology, Health psychology, Preventive psychology
Bilde av Alexi Gugushvili Gugushvili, Alexi Professor +47 22858603 alexi.gugushvili@sosgeo.uio.no Sociology, Social inequality, Health, Health psychology, Public Opinion, social mobility, wellbeing, Populism, Covid-19
Bilde av Anna Ivanova Ivanova, Anna Doctoral Research Fellow anna.ivanova@psykologi.uio.no Health psychology, Preventive psychology, Social Psychology
Bilde av Ingela Lundin Kvalem Kvalem, Ingela Lundin Professor +47 22845179 i.l.kvalem@psykologi.uio.no Health psychology, Social Psychology
Bilde av Xiaoyu Lan Lan, Xiaoyu Postdoctoral Fellow +47 22845054 +47 22845054 (office) xiaoyu.lan@psykologi.uio.no Personality psychology, Health psychology, Developmental psychology
Bilde av Ingunn Olea Lund Lund, Ingunn Olea Associate Professor i.o.lund@psykologi.uio.no Health psychology, Developmental psychology
Bilde av Alice Munk Munk, Alice Doctoral Research Fellow +47 40847831 alice.munk@psykologi.uio.no Health psychology
Bilde av Stine Nygård Nygård, Stine Doctoral Research Fellow stine.nygard@psykologi.uio.no Health psychology, Preventive psychology
Bilde av Daniel Quintana Quintana, Daniel Researcher daniel.quintana@psykologi.uio.no Health psychology, Cognitive psychology, Neuropsychology, Clinical psychology
Bilde av Deborah Lynn Reas Reas, Deborah Lynn Associate Professor II +47-23 01 63 23 deborah.reas@psykologi.uio.no deborah.lynn.reas@ous-hf.no Health psychology
Bilde av Silje Endresen Reme Reme, Silje Endresen Professor +47 22845236 s.e.reme@psykologi.uio.no Health psychology
Bilde av Ruben Rodriguez Cano Rodriguez Cano, Ruben Postdoctoral Fellow r.r.cano@psykologi.uio.no Clinical psychology, Health psychology, Drug policy
Bilde av Sidsel Louise Schaller Schaller, Sidsel Louise s.l.schaller@psykologi.uio.no Health psychology
Bilde av Anne-Kristine Schanke Schanke, Anne-Kristine Professor II +47 66969000 +47 95781261 anschank@online.no Cognitive psychology, Neuroscience, Neuropsychology, Health psychology
Bilde av Bente Træen Træen, Bente Professor +47-22845178 bente.traen@psykologi.uio.no Health psychology, Social Psychology
Bilde av Olav Mandt Vassend Vassend, Olav Mandt Professor +47 22845197 o.m.vassend@psykologi.uio.no Personality psychology, Health psychology, Behavioral Genetics
Bilde av Eivind Ystrøm Ystrøm, Eivind Professor +47 22856626 eivind.ystrom@psykologi.uio.no Health psychology, Personality psychology, genetics