Personer med emneord «EU» - Side 2

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Stina Petersen Petersen, Stina Seniorrådgiver +47 22854032 stina.petersen@sosgeo.uio.no Forskningsadministrasjon, Ekstern finansiering, EU, Forskningsrådet, Forskningsformidling, Forskningsstøtte
Bilde av Stina Petersen Petersen, Stina Senior Adviser +47 22854032 stina.petersen@sosgeo.uio.no Research support, EU, The Research Council of Norway, External funding, Research Communication, Project management
Bilde av Guri Rosén Rosén, Guri Forsker 22 85 87 12 +47-98065174 guri.rosen@arena.uio.no EUs felles utenriks- og sikkerhetspolitikk, Europaparlamentet, Europeisk integrasjon, Institusjoner, EU
Bilde av Johanne Døhlie Saltnes Saltnes, Johanne Døhlie Postdoktor (i permisjon) +47-22858824 j.d.saltnes@arena.uio.no EUs felles utenriks- og sikkerhetspolitikk, Europeisk integrasjon, Institusjoner, EU
Bilde av Anke Stefanie Schwarzkopf Schwarzkopf, Anke Stefanie a.s.schwarzkopf@arena.uio.no Europeisk integrasjon, EUs felles utenriks- og sikkerhetspolitikk, FN, EU, Internasjonale relasjoner, multilaterale forhandlingar
Bilde av Helene Sjursen Sjursen, Helene Seniorforsker + 47 22 85 88 33 helene.sjursen@arena.uio.no EUs felles utenriks- og sikkerhetspolitikk, Internasjonale relasjoner, EU-utvidelse, Europeisk integrasjon, Institusjoner, EU
Bilde av Hans-Jörg Trenz Trenz, Hans-Jörg Professor + 47 22 85 88 16 h.j.trenz@arena.uio.no Den europeiske offentlighet, Det sivile samfunn, Europeisk identitet, Legitimitet, Europeisk integrasjon, Institusjoner, EU
Bilde av Jarle Trondal Trondal, Jarle Professor 22 85 87 00 (ARENA) / 38 14 15 61 (UiA) jarle.trondal@arena.uio.no Offentlig administrasjon, EØS-avtalen, EU-kommisjonen, Administrativ integrasjon, EU-byråer, Europeisk integrasjon, Institusjoner, EU
Bilde av Karin Jakobson Vaagland Vaagland, Karin Jakobson PhD candidate kav@fafo.no international negotiations, EU, European integration, foreign policy, Development, Migration Crisis, refugees
Bilde av Karin Jakobson Vaagland Vaagland, Karin Jakobson Ph.d.-kandidat +47 98609981 kav@fafo.no Migrasjon, EU, Internasjonal politikk, Migration Crisis, refugees, Development aid, Middle East, Africa, international negotiations, European integration, foreign policy