Personer med emneord «Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi» - Side 2

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Erik Carlquist Carlquist, Erik Førsteamanuensis +47 22845078 erik.carlquist@psykologi.uio.no Kultur- og samfunnspsykologi, Kritisk psykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Guro Brokke Omland Omland, Guro Brokke Førsteamanuensis +47 22845232 g.b.omland@psykologi.uio.no Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi, Kultur- og samfunnspsykologi, Kritisk psykologi, Utviklingspsykologi
Bilde av Hang Liu Liu, Hang hang.liu@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Fartein Ask Torvik Torvik, Fartein Ask Førsteamanuensis 21 07 83 07 (kontor) f.a.torvik@psykologi.uio.no Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Erik Nakkerud Nakkerud, Erik 45231027 erik.nakkerud@psykologi.uio.no Kultur- og samfunnspsykologi, Miljøpsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Gernot Walter Ernst Ernst, Gernot Walter Forsker g.w.ernst@psykologi.uio.no Nevrovitenskap, Klinisk nevropsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Esra Ummak Ummak, Esra Forsker esra.ummak@psykologi.uio.no Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi, Sosialpsykologi, Kultur- og samfunnspsykologi
Bilde av Jonas R. Kunst Kunst, Jonas R. Professor +47 22845069 j.r.kunst@psykologi.uio.no Sosialpsykologi, Kultur- og samfunnspsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Liva Jenny Martinussen Martinussen, Liva Jenny Stipendiat l.j.martinussen@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi, Beslutning- og bedømningspsykologi, Kvantitativ metode, utdanning, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Jasmin Richter Richter, Jasmin jasmin.richter@psykologi.uio.no Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi, Sosialpsykologi, Kognitiv psykologi
Bilde av Sabine Raeder Raeder, Sabine Professor +47 22845121 sabine.raeder@psykologi.uio.no Arbeids- og organisasjonspsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Thomas Hoff Hoff, Thomas Professor +47 22845228 +4741000400 thomas.hoff@psykologi.uio.no Arbeids- og organisasjonspsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Thomas Wolfgang Schubert Schubert, Thomas Wolfgang Professor +4746299581 t.w.schubert@psykologi.uio.no Sosialpsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Sigrun Marie Moss Moss, Sigrun Marie Førsteamanuensis +47 22845150 s.m.moss@psykologi.uio.no Kultur- og samfunnspsykologi, Sosialpsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi