Personer med emneord «Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi» - Side 2

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Erik Carlquist Carlquist, Erik Førsteamanuensis erik.carlquist@psykologi.uio.no Kultur- og samfunnspsykologi, Kritisk psykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Hang Liu Liu, Hang hang.liu@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Fartein Ask Torvik Torvik, Fartein Ask Førsteamanuensis 21 07 83 07 (kontor) f.a.torvik@psykologi.uio.no Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Erik Nakkerud Nakkerud, Erik 45231027 erik.nakkerud@psykologi.uio.no Kultur- og samfunnspsykologi, Miljøpsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Gernot Walter Ernst Ernst, Gernot Walter Forsker g.w.ernst@psykologi.uio.no Nevrovitenskap, Klinisk nevropsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Esra Ummak Ummak, Esra Førstelektor esra.ummak@psykologi.uio.no Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi, Sosialpsykologi, Kultur- og samfunnspsykologi
Bilde av Jonas R. Kunst Kunst, Jonas R. Professor +47 22845069 j.r.kunst@psykologi.uio.no Sosialpsykologi, Kultur- og samfunnspsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Maria Teresa Grønning Dale Dale, Maria Teresa Grønning Førsteamanuensis + 47-926 30 634 m.t.g.dale@nkvts.no Kvantitativ metode, Personlighetspsykologi, Prenatal diagnostikk, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Liva Jenny Martinussen Martinussen, Liva Jenny Stipendiat l.j.martinussen@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi, Beslutning- og bedømningspsykologi, Kvantitativ metode, utdanning, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Marie Eikemo Eikemo, Marie Postdoktor marie.eikemo@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Helsepsykologi, Sosialpsykologi, Beslutning- og bedømningspsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Marius Hafstad Hafstad, Marius Stipendiat +47 22845195 +47 482 75 350 marius.hafstad@psykologi.uio.no Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Jasmin Richter Richter, Jasmin jasmin.richter@psykologi.uio.no Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi, Sosialpsykologi, Kognitiv psykologi
Bilde av Marianne Therese Smogeli Holter Holter, Marianne Therese Smogeli Postdoktor +47 92405051 m.t.s.holter@psykologi.uio.no Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi, Kvalitativ metode, Kultur- og samfunnspsykologi