Personer med emneord «Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap» - Side 2

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Mari Sælid Messel Messel, Mari Sælid Ph.d.-kandidat m.s.messel@psykologi.uio.no Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Verónica Mäki-Marttunen Mäki-Marttunen, Verónica veronica.maki-marttunen@psykologi.uio.no Nevrovitenskap, Nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Geir Overskeid Overskeid, Geir Professor +47 22845133 geir.overskeid@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Didac Vidal Piñeiro Piñeiro, Didac Vidal Forsker +47 22845061 +47-22845089 (kontor) d.v.pineiro@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Liisa Raud Raud, Liisa Postdoktor +47 22845137 liisa.raud@psykologi.uio.no Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Trine Waage Rygvold Rygvold, Trine Waage Stipendiat +47 22845056 t.w.rygvold@psykologi.uio.no Klinisk nevropsykologi, Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Anne-Kristine Schanke Schanke, Anne-Kristine Professor emeritus +47 66969000 +47 95781261 anschank@online.no Nevropsykologi, Helsepsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Cecilie Sol Skaftnes Skaftnes, Cecilie Sol Stipendiat +4791613011 c.s.skaftnes@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Anne-Kristin Solbakk Solbakk, Anne-Kristin Førsteamanuensis +47 22857197 a.k.solbakk@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi, Klinisk nevropsykologi, Nevrovitenskap, MRI, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Maria Stavrinou Stavrinou, Maria maria.stavrinou@psykologi.uio.no Nevrovitenskap, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap, Nevropsykologi
Bilde av Jan Stubberud Stubberud, Jan Førsteamanuensis +47 22854813 95104217 jan.stubberud@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Unni Sulutvedt Sulutvedt, Unni +47 22845143 unni.sulutvedt@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Kjetil Sundet Sundet, Kjetil Professor emeritus +47-22845131 +47-91136788 k.s.sundet@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Christina Thunberg Thunberg, Christina Stipendiat christina.thunberg@psykologi.uio.no Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Lars Tjelta Westlye Westlye, Lars Tjelta Forskningsleder +47-97163221 l.t.westlye@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Ylva Østby Østby, Ylva Førsteamanuensis +47 22845246 41935223 ylva.ostby@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap