Personer med emneord «Innovasjon»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Allan Dahl Andersen Andersen, Allan Dahl Forsker +47-22841615 allanda@tik.uio.no Innovasjon, Innovasjonssystemer, Energipolitikk, Infrastrukturer, Vitenskaps- og innovasjonspolitikk, Klimautfordringer, Kunnskapsøkonomi
Bilde av Simen G. Enger Enger, Simen G. Ph.d.-kandidat simen.enger@tik.uio.no Innovasjon
Bilde av Jan Fagerberg Fagerberg, Jan Professor +47-22841610 jan.fagerberg@tik.uio.no Innovasjon
Bilde av Arne Martin Fevolden Fevolden, Arne Martin Forsker +47-22854070 arnemf@tik.uio.no Innovasjon
Bilde av Jakoba Sraml Gonzalez Gonzalez, Jakoba Sraml Stipendiat +47-22841660 j.s.gonzalez@tik.uio.no Innovasjon, Innovasjonsprosesser, Kreativitet, Innovasjon og kreativitet under vanskelige forhold
Bilde av Monica Guillen-Royo Guillen-Royo, Monica Forsker +47-22841608 monica.guillen-royo@tik.uio.no innovasjon
Bilde av Magnus Gulbrandsen Gulbrandsen, Magnus Professor +47-22841621 magnus.gulbrandsen@tik.uio.no Innovasjon, Universitet-industrirelasjoner og kommersialisering, Forskningspolitikk, Vitenskaps- og teknologihistorie
Bilde av Hanne Kristine Hallingby Hallingby, Hanne Kristine Ph.d.-kandidat hannkhal@student.sv.uio.no Innovasjon
Bilde av Jens Hanson Hanson, Jens Forsker +47-22841635 jens.hanson@tik.uio.no Innovasjon, Energipolitikk, Innovasjonssystemer, Fornybar energi, Klimautfordringer, Kunnskapsøkonomi
Bilde av Erling Holden Holden, Erling Professor II +47-22858797 erling.holden@tik.uio.no Innovasjon
Bilde av Marie Byskov Lindberg Lindberg, Marie Byskov Stipendiat m.b.lindberg@tik.uio.no Innovasjon
Bilde av Tuukka Mäkitie Mäkitie, Tuukka Stipendiat trmakiti@tik.uio.no Innovasjon, Innovasjonssystemer, Energi, klima
Bilde av Håkon Endresen Normann Normann, Håkon Endresen Postdoktor +47-22845885 95142524 +47 951 42524 h.e.normann@tik.uio.no Innovasjon, Miljø og energi, Innovasjonspolitikk, Innovasjonssystemer, Energipolitikk, Klimautfordringer
Bilde av Hilde Nykamp Nykamp, Hilde +47-22841617 93285877 hildenyk@student.sv.uio.no Innovasjon, Innovasjonssystemer, Klimaendringer, Energipolitikk, Fornybar energi, Klimautfordringer
Bilde av Artur Santoalha Santoalha, Artur Stipendiat +351916728247 artur.santoalha@tik.uio.no Innovasjon
Bilde av Henrik Schwabe Schwabe, Henrik Stipendiat +47-22855675 henrik.schwabe@tik.uio.no Innovasjon
Bilde av Erlend Osland Simensen Simensen, Erlend Osland Stipendiat e.o.simensen@tik.uio.no Innovasjon
Bilde av Kari-Elisabeth Vambeseth Skogen Skogen, Kari-Elisabeth Vambeseth Ph.d.-kandidat k.e.v.skogen@tik.uio.no Innovasjon
Bilde av Hege Rudi Standal Standal, Hege Rudi Stipendiat +47-22841649 h.r.standal@tik.uio.no Innovasjon, Forskningspolitikk, Forskningsledelse, Universitetsledelse
Bilde av Nhat Strøm-Andersen Strøm-Andersen, Nhat Stipendiat +47-22845786 nhat.strom-andersen@tik.uio.no Innovasjon
Bilde av Valentina Elena Tartiu Tartiu, Valentina Elena Postdoktor +47-22841611 v.e.tartiu@tik.uio.no Innovasjon
Bilde av Taran Mari Thune Thune, Taran Mari Professor +47-22841634 93069594 t.m.thune@tik.uio.no Innovasjon, Forskningspolitikk, Impact, Kunnskapsoverføring, Innovasjonssystemer
Bilde av Olav Wicken Wicken, Olav Professor +47-22841619 olav.wicken@tik.uio.no Innovasjon, Innovasjonssystemer, Vitenskaps- og innovasjonspolitikk, Teknologi- og industrihistorie, Kunnskapsøkonomi, Klimautfordringer