Vitenskapelig ansatte

Personer 1 - 25 av 203
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Samira Aminihajibashi Aminihajibashi, Samira Stipendiat +47-22845199 41466791 41466791 samira.aminihajibashi@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Nevrovitenskap, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Inge Amlien Amlien, Inge Senioringeniør 97106525 97106525 inge.amlien@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Metode, Nevrovitenskap, MRI, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Agnes Andenæs Andenæs, Agnes Professor +47-22845214 agnes.andenas@psykologi.uio.no Kultur- og samfunnspsykologi, Metode, Sosialpsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Stein Andersson Andersson, Stein Professor, Fagavdelingsleder 22845928 91683648 stein.andersson@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Else-Marie Augusti Augusti, Else-Marie Postdoktor +47-22845344 e.m.augusti@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Eva  Axelsen Axelsen, Eva Emeritus 90 96 09 08 eva.axelsen@psykologi.uio.no Klinisk psykologi og personlighetspsykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Bilde av Henning Bang Bang, Henning Førsteamanuensis +47-22845170 +47-90835522 henning.bang@psykologi.uio.no Arbeids- og organisasjonspsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Mona Bekkhus Bekkhus, Mona Førsteamanuensis +47-22845229 mona.bekkhus@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Forebygging, Resiliens, barns sosiale utvikling, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Kirsten Benum Benum, Kirsten Førsteamanuensis +47-22845239 kirsten.benum@psykologi.uio.no Klinisk psykologi og personlighetspsykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Bilde av Heidi Johansen Berg Berg, Heidi Johansen Professor II +44 (0)1865 222548 heidi.johansen-berg@ndcn.ox.ac.uk Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Nevrovitenskap, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Kjersti Bergersen Bergersen, Kjersti Vitenskapelig assistent kjersti.bergersen@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Ida S. Bernhardt Bernhardt, Ida S. Stipendiat +47-22845283 i.s.bernhardt@psykologi.uio.no Klinisk psykologi og personlighetspsykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Bilde av Rune Flaaten Bjørk Bjørk, Rune Flaaten Stipendiat +47-22855610 +47-99363435 r.f.bjork@psykologi.uio.no
Bilde av Cato Bjørkli Bjørkli, Cato Førsteamanuensis +47-22845227 cato.bjorkli@psykologi.uio.no Arbeids- og organisasjonspsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Roald Bjørklund Bjørklund, Roald Professor +47-22845173 +47-90836386 roald.bjorklund@psykologi.uio.no Arbeids- og organisasjonspsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Rolv Mikkel Blakar Blakar, Rolv Mikkel Professor emeritus +47-92421444 r.m.blakar@psykologi.uio.no Kultur- og samfunnspsykologi, Sosialpsykologi, Kritisk psykologi
Bilde av Alejandro Omar Blenkmann Blenkmann, Alejandro Omar Postdoktor a.o.blenkmann@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Johanna Katarina Blomster Blomster, Johanna Katarina Stipendiat +47-22856062 j.k.blomster@psykologi.uio.no Sosialpsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Beverly Boos Boos, Beverly Stipendiat +47-22845078 +47-92021227 beverly.boos@psykologi.uio.no Sosialpsykologi, Konflikt, Konfliktlinjer, Materiell kultur, Identitet, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Anne Inger Helmen Borge Borge, Anne Inger Helmen Professor +47-22845157 92094699 +47-92094699 a.i.h.borge@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Timothy John Brennen Brennen, Timothy John Professor +47-22855212 t.j.brennen@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Hanne Helene Brorson Brorson, Hanne Helene Stipendiat +47-22845237 46663454 h.h.brorson@psykologi.uio.no Klinisk psykologi og personlighetspsykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Bilde av Anne Cecilie Sjøli Bråthen Bråthen, Anne Cecilie Sjøli Stipendiat +47-22845094 a.c.s.brathen@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Ragnhild Bø Bø, Ragnhild Stipendiat 41904595 41904595 ragnhild.bo@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Silje Bårdstu Bårdstu, Silje Stipendiat +47-22845181 silje.bardstu@psykologi.uio.no Klinisk psykologi og personlighetspsykologi, Helsepsykologi, Sosialpsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi