Personer med emneord «Nevrovitenskap»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Samira Aminihajibashi Aminihajibashi, Samira Stipendiat +47-22845199 41466791 41466791 samira.aminihajibashi@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Nevrovitenskap, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Inge Amlien Amlien, Inge Senioringeniør 97106525 97106525 inge.amlien@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Metode, Nevrovitenskap, MRI, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Heidi Johansen Berg Berg, Heidi Johansen Professor II +44 (0)1865 222548 heidi.johansen-berg@ndcn.ox.ac.uk Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Nevrovitenskap, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Dan Mikael Ellingsen Ellingsen, Dan Mikael Postdoktor +1 781 491 39 82 (office) d.m.ellingsen@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Nevrovitenskap, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Verónica Expósito Expósito, Verónica Postdoktor veronica.exposito@psykologi.uio.no Nevrovitenskap, Nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Maja Dyhre Foldal Foldal, Maja Dyhre Stipendiat m.d.foldal@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Nevrovitenskap, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Ingrid Funderud Funderud, Ingrid Postdoktor 22 84 51 05 ingrid.funderud@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Nevrovitenskap, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Catherine Harmer Harmer, Catherine Professor II +44 (0)1865 223961 catherine.harmer@psych.ox.ac.uk Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Nevrovitenskap, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Rune Jonassen Jonassen, Rune Postdoktor +47-22845391 95857981 95857981 rune.jonassen@psykologi.uio.no Klinisk psykologi, Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Depresjon, Depression, Neuroimaging, Serotonin, Antidepressiva, Stress, Hjernen, Hjerneforskning, Brain, Clinical Neurosciense, Affective Neurosciense, Nevrovitenskap, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Kristina Miljeteig Miljeteig, Kristina Stipendiat +47-22845273 kristina.miljeteig@psykologi.uio.no Personlighetspsykologi, Forskningsmetode, Utviklingspsykologi, Nevrovitenskap, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Linn Christin Bonaventure Norbom Norbom, Linn Christin Bonaventure Stipendiat 915 97 762 l.c.b.norbom@psykologi.uio.no Nevrovitenskap, Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Utviklingspsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Lars Nyberg Nyberg, Lars Professor II +46 70 609 27 75 lars.nyberg@umu.se Nevrovitenskap, Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Anne-Kristin Solbakk Solbakk, Anne-Kristin Førsteamanuensis +47-22857197 a.k.solbakk@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi, Klinisk nevropsykologi, Nevrovitenskap, MRI, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Maria Stavrinou Stavrinou, Maria Postdoktor maria.stavrinou@psykologi.uio.no Nevrovitenskap, Nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap