Personer med emneord «Kultur- og samfunnspsykologi»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Agnes Andenæs Andenæs, Agnes Professor +47-22845214 agnes.andenas@psykologi.uio.no Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi, Metode, Sosialpsykologi, Kultur- og samfunnspsykologi
Bilde av Rolv Mikkel Blakar Blakar, Rolv Mikkel Professor emeritus +47-92421444 r.m.blakar@psykologi.uio.no Kultur- og samfunnspsykologi, Sosialpsykologi, Kritisk psykologi
Bilde av Erik Carlquist Carlquist, Erik Postdoktor +47-22845078 erik.carlquist@psykologi.uio.no Kultur- og samfunnspsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi, Kritisk psykologi
Bilde av Mona-Iren Hauge Hauge, Mona-Iren Førsteamanuensis 92017764 monaireh@psykologi.uio.no Kultur- og samfunnspsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi, Metode, Etikk, Sosialpsykologi
Bilde av Jonas R. Kunst Kunst, Jonas R. Postdoktor +47-22845069 j.r.kunst@psykologi.uio.no Sosialpsykologi, Kultur- og samfunnspsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Ole Jacob Madsen Madsen, Ole Jacob Førsteamanuensis +47-22845240 41105231 o.j.madsen@psykologi.uio.no Kultur- og samfunnspsykologi, Kritisk psykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Sigrun Marie Moss Moss, Sigrun Marie Postdoktor +47-22845150 s.m.moss@psykologi.uio.no Sosialpsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi, Kultur- og samfunnspsykologi
Bilde av Hilde Eileen Nafstad Nafstad, Hilde Eileen Professor emeritus +47 92421444 h.e.nafstad@psykologi.uio.no Kultur- og samfunnspsykologi, Sosialpsykologi, Kritisk psykologi
Bilde av Erik Nakkerud Nakkerud, Erik Stipendiat 45231027 erik.nakkerud@psykologi.uio.no Miljøpsykologi, Kultur- og samfunnspsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Lin Prøitz Prøitz, Lin Forsker +47-22845161 +47-97986897 lin.proitz@psykologi.uio.no Kultur- og samfunnspsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Katrina Roen Roen, Katrina Professor II +47-22845018 katrina.roen@psykologi.uio.no Sosialpsykologi, Kultur- og samfunnspsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi, Kritisk psykologi
Bilde av Ane-Marthe Solheim Skar Skar, Ane-Marthe Solheim Postdoktor +47-22856063 97661591 a.m.s.skar@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Kultur- og samfunnspsykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Bilde av Inger Skjelsbæk Skjelsbæk, Inger Førsteamanuensis +47-22845182 +47 93802492 inger.skjelsbak@psykologi.uio.no Politisk psykologi, Kultur- og samfunnspsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi, Kritisk psykologi
Bilde av Nora Sveaass Sveaass, Nora Professor +47-22845158 95809001 +4795809001 nora.sveaass@psykologi.uio.no Klinisk psykologi og personlighetspsykologi, Kultur- og samfunnspsykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Bilde av Astri Heen Wold Wold, Astri Heen Professor emeritus 90 83 87 89 a.h.wold@psykologi.uio.no Kultur- og samfunnspsykologi, Sosialpsykologi