Personer med emneord «utviklingspsykologi»

Navn Telefon E-post Emneord
Bekkhus, Mona Førsteamanuensis +47-22845229 mona.bekkhus@psykologi.uio.no Forebyggingspsykologi, Resiliens, barns sosiale utvikling, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Utviklingspsykologi
Bjørk, Rune Flaaten Stipendiat +47-22855610 +47-99363435 (mob) r.f.bjork@psykologi.uio.no Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Utviklingspsykologi, Forebyggingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Borge, Anne Inger Helmen Professor +47-22845157 92094699 (mob) +47-92094699 a.i.h.borge@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Utviklingspsykologi
Fredriksen, Eivor Stipendiat +47-22855610 97582770 (mob) eivor.fredriksen@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Utviklingspsykologi, Klinisk psykologi og personlighetspsykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi
Haabrekke, Kristin Johanne Økern Postdoktor +47-22845231 k.j.o.haabrekke@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Utviklingspsykologi, Klinisk psykologi og personlighetspsykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi
Havighurst, Sophie Seychelle Førsteamanuensis +47-22845111 s.s.havighurst@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Karevold, Evalill Bølstad Førsteamanuensis +47-22845166 91616675 (mob) +47-91616675 e.b.karevold@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Knutsen, Marie Stipendiat 909 31 877 marie.knutsen@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Klinisk psykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Mayor, Julien Førsteamanuensis +47-22845149 julien.mayor@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Utviklingspsykologi
Melinder, Annika Maria D Professor +47-22845148 a.m.d.melinder@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Utviklingspsykologi
Miljeteig, Kristina Stipendiat +47-22845273 kristina.miljeteig@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Nevrovitenskap, Utviklingspsykologi, Forskningsmetode, Personlighetspsykologi
Norbom, Linn Christin Bonaventure Stipendiat 915 97 762 l.c.b.norbom@psykologi.uio.no Nevrovitenskap, Utviklingspsykologi, Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Nygaard, Egil Førsteamanuensis +47-22845156 41291922 (mob) +47-41291922 egilny@psykologi.uio.no Forebyggingspsykologi, Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Utviklingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Ovenstad, Kristianne Stigsdatter Stipendiat k.s.ovenstad@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Klinisk psykologi og personlighetspsykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Pons, Francisco Professor +47-22845209 francisco.pons@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Utviklingspsykologi
Rognli, Erling Stipendiat erling.rognli@psykologi.uio.no Klinisk psykologi og personlighetspsykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Utviklingspsykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Schaller, Sidsel Stipendiat +47-22840885 sidsel.schaller@psykologi.uio.no utviklingspsykologi, seksuell helse, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, sosialpsykologi, Helsepsykologi
Skar, Ane-Marthe Solheim Postdoktor +47-22856063 97661591 a.m.s.skar@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Kultur- og samfunnspsykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Skoe, Eva Elisabeth Aspaas Professor emeritus +47-93003088 (mob) e.e.a.skoe@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi
Slinning, Kari Førsteamanuensis II 98647410 karisli@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Smith, Lars Professor emeritus 909 65 026 lrssmth@gmail.com Utviklingspsykologi
Stänicke, Line Indrevoll Universitetslektor 900 74 874 l.i.stanicke@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi og personlighetspsykologi, Utviklingspsykologi
Sulutvedt, Unni Stipendiat +47-22845143 unni.sulutvedt@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Tamnes, Christian Krog Forsker +47-22845092 c.k.tamnes@psykologi.uio.no Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap, Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Utviklingspsykologi
Tidemann, Ida Therese Stipendiat +47-22845241 +47-99778491 i.t.tidemann@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Ulset, Vidar Stipendiat 466 82 016 vidar.ulset@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Forebyggingspsykologi, Utviklingspsykologi