Personer med emneord «Utviklingspsykologi»

Navn Telefon E-post Emneord
Bekkhus, Mona Førsteamanuensis +47-22845229 mona.bekkhus@psykologi.uio.no Forebyggingspsykologi, Utviklingspsykologi, Resiliens, barns sosiale utvikling, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Borge, Anne Inger Helmen Professor +47-22845157 92094699 (mob) +47-92094699 a.i.h.borge@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Fredriksen, Eivor Stipendiat +47-22855610 97582770 (mob) eivor.fredriksen@psykologi.uio.no Klinisk psykologi og personlighetspsykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Utviklingspsykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Haabrekke, Kristin Johanne Økern Postdoktor +47-22845231 k.j.o.haabrekke@psykologi.uio.no Klinisk psykologi og personlighetspsykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Utviklingspsykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Karevold, Evalill Bølstad Førsteamanuensis +47-22845166 91616675 (mob) +47-91616675 e.b.karevold@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Knutsen, Marie Stipendiat 909 31 877 marie.knutsen@psykologi.uio.no Klinisk psykologi, Utviklingspsykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Konijnenberg, Carolien Postdoktor +47-22845111 carolien.konijnenberg@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Mayor, Julien Førsteamanuensis +47-22845149 julien.mayor@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Melinder, Annika Maria D Professor +47-22845148 a.m.d.melinder@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Miljeteig, Kristina Stipendiat +47-22845273 kristina.miljeteig@psykologi.uio.no Personlighetspsykologi, Forskningsmetode, Utviklingspsykologi, Nevrovitenskap, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Norbom, Linn Christin Bonaventure Stipendiat 915 97 762 l.c.b.norbom@psykologi.uio.no Nevrovitenskap, Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Utviklingspsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Nygaard, Egil Førsteamanuensis +47-22845156 41291922 (mob) +47-41291922 egilny@psykologi.uio.no Forebyggingspsykologi, Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Utviklingspsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Omland, Guro Brokke +47-22845232 g.b.omland@psykologi.uio.no Klinisk psykologi og personlighetspsykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Utviklingspsykologi, Kultur- og samfunnspsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Ovenstad, Kristianne Stigsdatter Stipendiat k.s.ovenstad@psykologi.uio.no Klinisk psykologi og personlighetspsykologi, Utviklingspsykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Pons, Francisco Professor +47-22845209 francisco.pons@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Rognli, Erling Stipendiat +47-64852097 (Follo BUP) erling.rognli@psykologi.uio.no Klinisk psykologi og personlighetspsykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Utviklingspsykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Schaller, Sidsel Stipendiat +47-22840885 sidsel.schaller@psykologi.uio.no Helsepsykologi, sosialpsykologi, utviklingspsykologi, seksuell helse, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Skar, Ane-Marthe Solheim Postdoktor +47-22856063 97661591 a.m.s.skar@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Kultur- og samfunnspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Skoe, Eva Elisabeth Aspaas Professor emeritus +47-93003088 (mob) e.e.a.skoe@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi
Slinning, Kari Førsteamanuensis II 98647410 karisli@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Smith, Lars Professor emeritus 909 65 026 lrssmth@gmail.com Utviklingspsykologi
Stänicke, Line Indrevoll Universitetslektor 900 74 874 l.i.stanicke@psykologi.uio.no Klinisk psykologi og personlighetspsykologi, Utviklingspsykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Sulutvedt, Unni Stipendiat +47-22845143 unni.sulutvedt@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Tamnes, Christian Krog Forsker +47-22845092 c.k.tamnes@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Utviklingspsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Tidemann, Ida Therese Stipendiat +47-22845241 +47-99778491 i.t.tidemann@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Ulset, Vidar Stipendiat 466 82 016 vidar.ulset@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Forebyggingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi