Personer med emneord «Utvikling-politikk-miljø»

Navn Telefon E-post Emneord
Garcia-Godos, Jemima Førsteamanuensis +47-22855293 +47 48216138 jemima.garcia-godos@sosgeo.uio.no Samfunnsgeografi, Utviklingsstudier, Utvikling-politikk-miljø, Utviklingsforskning, Politisk Geografi, Latin-Amerika, Menneskerettigheter, Post-konflikt samfunn
Haugen, Heidi Østbø Postdoktor - Institutt for sosiologi og samfunnsgeografi +47 22854276 h.o.haugen@sosgeo.uio.no Globalisering, Internasjonal politikk, Internasjonal økonomi, Religion og ritualer, Samfunnsgeografi, Sikkerhetspolitikk, Utvikling-politikk-miljø, Vekst og utvikling, Internasjonal migrasjon, Kina, Afrika, Migrasjon, Nigeria
Hesselberg, Jan Professor +47-22855919 jan.hesselberg@sosgeo.uio.no Samfunnsgeografi, Utviklingsforskning, Utvikling-politikk-miljø
Knutsen, Hege Merete Professor +47-22855952 +47-41500855 (mob) h.m.knutsen@sosgeo.uio.no Samfunnsgeografi, Utvikling-politikk-miljø
Laastad, Synneva Geithus Stipendiat +47-22857152 +47 906 45 965 s.g.laastad@sosgeo.uio.no Samfunnsgeografi, Utvikling-politikk-miljø
Selboe, Elin Postdoktor +47-22844728 elin.selboe@sgeo.uio.no Samfunnsgeografi, Utvikling-politikk-miljø
Stokke, Kristian Professor +47-22855242 97014168 (mob) +47-97014168 kristian.stokke@sosgeo.uio.no Demokrati, Internasjonal politikk, Komparativ politikk, Makt-identitet-politikk, Minoriteter, Samfunnsgeografi, Utvikling-politikk-miljø, Utviklingsforskning
Ulsrud, Kirsten Postdoktor +47-22858481 kirsten.ulsrud@sosgeo.uio.no Samfunnsgeografi, Utvikling-politikk-miljø, Energi