Personer med emneord «Metode»

Navn Telefon E-post Emneord
Andenæs, Agnes Professor +47-22845214 agnes.andenas@psykologi.uio.no Kultur- og samfunnspsykologi, Metode, Sosialpsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Berkaak, Odd Are Professor +47-22855730 +47-91648323 (mob) o.a.berkaak@sai.uio.no Historisk antropologi, Materiell kultur, Metode, Rom/sted, Sanseantropologi, Semiotikk, England, Afrika, Vestindia
Bjurstrøm, Karl Hagen Stipendiat 46420463 k.h.bjurstrom@stv.uio.no Offentlig politikk og administrasjon, Metode, Statistikk, kommune
Christophersen, Knut-Andreas +47-22857563 k.a.christophersen@stv.uio.no Metode, Statistisk analyse, Målingsteori, Databehandling
Czajkowski, Nikolai Olavi Førsteamanuensis +47-22845163 n.o.czajkowski@psykologi.uio.no Klinisk psykologi og personlighetspsykologi, Metode, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Eilertsen, Dag-Erik Førsteamanuensis +47-22845208 90847221 (mob) +47-90847221 d.e.eilertsen@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Klinisk psykologi og personlighetspsykologi, Sosialpsykologi, Metode, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Fostervold, Knut Inge Førsteamanuensis, Fagavdelingsleder +47-22845057 +47-90947827 (mob) k.i.fostervold@psykologi.uio.no Arbeids- og organisasjonspsykologi, Metode, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Hansen, Vibeke Wøien Postdoktor +47-22855595 v.w.hansen@stv.uio.no Komparativ politikk, Offentlig politikk og administrasjon, Metode, EU
Hauge, Mona-Iren Førsteamanuensis monaireh@psykologi.uio.no Kultur- og samfunnspsykologi, Metode, Sosialpsykologi, Etikk, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Hellevik, Ottar Professor emeritus ottar.hellevik@stv.uio.no Komparativ politikk, Metode, Verdier, Livskvalitet, Valg og Demokrati, Ulikhet, Opinion, Nordic
Hillesund, Solveig Stipendiat +47-22845824 solveig.hillesund@stv.uio.no Komparativ politikk, Krig og konflikt, Ikkevoldelige protesformer, Ulikhet, Metode
Iversen, Anders Bjørndahl Universitetslektor +47-22857662 a.b.iversen@sv.uio.no Vitenskapsfilosofi, Samfunnsgeografi, HIV/AIDS, Metode, Utviklingsstudier
Knutsen, Carl Henrik Professor +47-22854244 c.h.knutsen@stv.uio.no Komparativ politikk, Internasjonal politikk, Metode, Politisk økonomi, Demokrati, Diktatur, Økonomisk vekst, Spillteori, Anvendt statistikk
Langsæther, Peter Egge Stipendiat p.e.langsather@stv.uio.no Komparativ politikk, Metode, Statistikk, Valg og Demokrati, Konfliktlinjer, Klasse
Rose, Lawrence E Professor emeritus +47-22855175 l.e.rose@stv.uio.no Komparativ politikk, Valg og Demokrati, Offentlig politikk og administrasjon, Kommunepolitikk, Metode, Statistikk, Demokrati, Statsvitenskap
Skaar, Øystein Olav Stipendiat +47-22845054 o.o.skaar@psykologi.uio.no Metode, Sosialpsykologi, Kognitiv psykologi, Pedagogisk psykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Solbakken, Simen Sørbøe Stipendiat - Institutt for statsvitenskap 45514593 s.s.solbakken@stv.uio.no Statsvitenskap, Internasjonal politikk, Metode, Miljø og klima, Agentbasert modellering, Spillteori, Kaosteori, Dynamiske systemer, Komplekse systemer
Stiansen, Øyvind Stipendiat oyvind.stiansen@stv.uio.no Internasjonal politikk, internasjonale domstoler, Håndheving, Metode, Den Europeiske Menneskerettighetsdomstolen
Søyland, Martin G. Stipendiat +47 93662683 m.g.soyland@stv.uio.no Komparativ politikk, Metode, Statistikk, Parlamentarisme, Stortinget, Natural Language Processing
Ulleberg, Pål Førsteamanuensis +47-22845339 99223568 (mob) +47-99223568 pal.ulleberg@psykologi.uio.no Arbeids- og organisasjonspsykologi, Metode, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi