Personer med emneord «Kultur- og samfunnspsykologi»

Navn Telefon E-post Emneord
Andenæs, Agnes Professor +47-22845214 agnes.andenas@psykologi.uio.no Kultur- og samfunnspsykologi, Metode, Sosialpsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Blakar, Rolv Mikkel Professor emeritus +47-92421444 r.m.blakar@psykologi.uio.no Kultur- og samfunnspsykologi, Sosialpsykologi, Kritisk psykologi
Carlquist, Erik Postdoktor +47-22845078 erik.carlquist@psykologi.uio.no Kultur- og samfunnspsykologi, Kritisk psykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Hauge, Mona-Iren Førsteamanuensis monaireh@psykologi.uio.no Kultur- og samfunnspsykologi, Metode, Sosialpsykologi, Etikk, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Kunst, Jonas R. Postdoktor +47-22845069 j.r.kunst@psykologi.uio.no Sosialpsykologi, Kultur- og samfunnspsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Madsen, Ole Jacob Førsteamanuensis +47-22845240 41105231 o.j.madsen@psykologi.uio.no Kultur- og samfunnspsykologi, Kritisk psykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Moss, Sigrun Marie Førsteamanuensis +47-22845150 s.m.moss@psykologi.uio.no Kultur- og samfunnspsykologi, Sosialpsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Nafstad, Hilde Eileen Professor emeritus +47 92421444 (mob) h.e.nafstad@psykologi.uio.no Kultur- og samfunnspsykologi, Sosialpsykologi, Kritisk psykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Nakkerud, Erik Stipendiat 45231027 erik.nakkerud@psykologi.uio.no Kultur- og samfunnspsykologi, Miljøpsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Omland, Guro Brokke +47-22845232 g.b.omland@psykologi.uio.no Klinisk psykologi og personlighetspsykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Utviklingspsykologi, Kultur- og samfunnspsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Prøitz, Lin Forsker +47-22845161 +47-97986897 (mob) lin.proitz@psykologi.uio.no Kultur- og samfunnspsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Roen, Katrina Professor II +47-22845018 katrina.roen@psykologi.uio.no Kultur- og samfunnspsykologi, Sosialpsykologi, Kritisk psykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Skar, Ane-Marthe Solheim Postdoktor +47-22856063 97661591 a.m.s.skar@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Kultur- og samfunnspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Skjelsbæk, Inger Førsteamanuensis +47-22845182 92406494 (mob) +47 93802492 inger.skjelsbak@psykologi.uio.no Kultur- og samfunnspsykologi, Politisk psykologi, Kritisk psykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Sveaass, Nora Førsteamanuensis +47-22845158 95809001 (mob) +4795809001 nora.sveaass@psykologi.uio.no Klinisk psykologi og personlighetspsykologi, Kultur- og samfunnspsykologi, Avdeling for klinisk psykologi