Personer med emneord «Kognitiv psykologi og nevropsykologi»

Navn Telefon E-post Emneord
Aminihajibashi, Samira Stipendiat +47-22845199 41466791 (mob) 41466791 samira.aminihajibashi@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Nevrovitenskap, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Andersson, Stein Professor, Fagavdelingsleder 22845928 91683648 stein.andersson@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bergersen, Kjersti Vitenskapelig assistent kjersti.bergersen@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Blenkmann, Alejandro Omar Postdoktor a.o.blenkmann@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Brennen, Timothy John Professor +47-22855212 t.j.brennen@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bråthen, Anne Cecilie Sjøli Stipendiat +47-22845094 a.c.s.brathen@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Chepkoech, Joy-Loi Stipendiat j.l.chepkoech@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Due-Tønnessen, Paulina Førsteamanuensis II +47-23071571 paulina.due-tonnessen@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Egeland, Jens Professor II 33018026 90891121 (mob) jens.egeland@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Eilertsen, Dag-Erik Førsteamanuensis +47-22845208 90847221 (mob) +47-90847221 d.e.eilertsen@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Klinisk psykologi og personlighetspsykologi, Sosialpsykologi, Metode, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Ellingsen, Dan Mikael Postdoktor +1 781 491 39 82 (office) d.m.ellingsen@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Nevrovitenskap, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Endestad, Tor Førsteamanuensis +47-22845132 +47-90517061 (mob) tor.endestad@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Espeseth, Thomas Førsteamanuensis +47-22845135 thomas.espeseth@medisin.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Ferschmann, Lia Stipendiat +47-22845983 lia.ferschmann@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Fjell, Anders Martin Professor +47-22845129 a.m.fjell@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Foldal, Maja Dyhre Stipendiat m.d.foldal@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Nevrovitenskap, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Folvik, Line Vitenskapelig assistent 22 84 52 97 (kontor) line.folvik@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Funderud, Ingrid Postdoktor 22 84 51 05 ingrid.funderud@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Nevrovitenskap, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Grydeland, Håkon Postdoktor +47-22845067 hakon.grydeland@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Halvorsen, Jens Marius Stipendiat +47-22845201 j.m.halvorsen@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Klinisk psykololgi og personlighetspsykologi
Harmer, Catherine Professor II +44 (0)1865 223961 catherine.harmer@psych.ox.ac.uk Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Nevrovitenskap, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Hessen, Erik Professor II +47-92097373 erik.hessen@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Klinisk psykologi og personlighetspsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Huster, Rene Professor +47-22845162 rene.huster@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Jonassen, Rune Postdoktor +47-22845391 95857981 (mob) 95857981 rune.jonassen@psykologi.uio.no Klinisk psykologi, Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Depresjon, Depression, Neuroimaging, Serotonin, Antidepressiva, Stress, Hjernen, Hjerneforskning, Brain, Clinical Neurosciense, Affective Neurosciense, Nevrovitenskap, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Korsnes, Maria Stylianou Professor II m.s.korsnes@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Klinisk psykologi og personlighetspsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Kraft, Brage Stipendiat brage.kraft@psykologi.uio.no Klinisk psykologi og personlighetspsykologi, Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Krogsrud, Stine Kleppe Postdoktor +47 22845108 +47 98495715 (mob) s.k.krogsrud@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Laeng, Bruno Professor +47-22845116 bruno.laeng@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Landrø, Nils Inge Professor +47-22845146 n.i.landro@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Langnes, Espen Stipendiat +47-22845095 espen.langnes@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Leknes, Siri Førsteamanuensis +47-92622872 siri.leknes@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Helsepsykologi, Sosialpsykologi
Løvstad, Marianne Førsteamanuensis II +47 93 45 20 03 marianne.lovstad@sunnaas.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Maglanoc, Luigi Stipendiat +47-22845151 luigi.maglanoc@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Magnussen, Svein Professor emeritus 48 14 28 29 (mob) s.j.magnussen@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi
Mowinckel, Athanasia Monika Forsker / Prosjekt koordinator +47 22845022 a.m.mowinckel@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Ness, Hedda Vitenskapelig assistent hedda.ness@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Norbom, Linn Christin Bonaventure Stipendiat 915 97 762 l.c.b.norbom@psykologi.uio.no Nevrovitenskap, Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Utviklingspsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Nygaard, Egil Førsteamanuensis +47-22845156 41291922 (mob) +47-41291922 egilny@psykologi.uio.no Forebyggingspsykologi, Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Utviklingspsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Overskeid, Geir Professor +47-22845133 geir.overskeid@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Piñeiro, Didac Vidal Postdoktor +47-22845061 +47-22845089 (kontor) d.v.pineiro@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Reber, Rolf Professor +47-22845186 rolf.reber@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Roe, James Michael Stipendiat j.m.roe@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Skaftnes, Cecilie Sol Stipendiat 94181994 (mob) c.s.skaftnes@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Stubberud, Jan Førsteamanuensis II 95104217 jan.stubberud@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Sulutvedt, Unni Stipendiat +47-22845143 unni.sulutvedt@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Sundet, Kjetil Søren Professor +47-22845131 +47-91136788 (mob) k.s.sundet@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Ledelse, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Tamnes, Christian Krog Forsker +47-22845092 c.k.tamnes@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Utviklingspsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Tidemann, Ida Therese Stipendiat +47-22845241 +47-99778491 i.t.tidemann@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Waage, Trine Rygvold Stipendiat +47-22845056 t.r.waage@psykologi.uio.no Klinisk nevropsykologi, Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Walhovd, Kristine Beate Professor +47-22845130 k.b.walhovd@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Westerhausen, Rene Professor +47-22845230 rene.westerhausen@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Westlye, Lars Tjelta Førsteamanuensis l.t.westlye@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
de Lange, Ann-Marie Glasø Forsker +47-22845093 a.m.g.d.lange@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Øie, Merete Glenne Professor +47-22845184 40889007 (mob) +4740889007 m.g.oie@psykologi.uio.no Klinisk psykologi og personlighetspsykologi, Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Østby, Ylva Postdoktor +47-22845246 41935223 ylva.ostby@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Øverbye, Knut Stipendiat +47-22859022 knut.overbye@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap