Personer med emneord «Klinisk barne- og ungdomspsykologi»

Navn Telefon E-post Emneord
Bjørk, Rune Flaaten Stipendiat +47-22855610 +47-99363435 (mob) r.f.bjork@psykologi.uio.no Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Utviklingspsykologi, Forebyggingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Fjermestad, Krister Førsteamanuensis +47-22845211 94201947 krister.fjermestad@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi
Fredriksen, Eivor Stipendiat +47-22855610 97582770 (mob) eivor.fredriksen@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Utviklingspsykologi, Klinisk psykologi og personlighetspsykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi
Haabrekke, Kristin Johanne Økern Postdoktor +47-22845231 k.j.o.haabrekke@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Utviklingspsykologi, Klinisk psykologi og personlighetspsykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi
Haukeland, Yngvild Bjartveit Stipendiat +47-22845234 +47-92013201 (mob) yngvild.haukeland@psykologi.uio.no Klinisk psykologi og personlighetspsykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Jensen, Tine Professor +47-22845222 41327827 (mob) +47-41327827 tine.jensen@psykologi.uio.no Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi og personlighetspsykologi
Johns, Unni Tanum Førstelektor +47-22845098 u.t.johns@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Klinisk psykologi og personlighetspsykologi
Mauseth, Tori Universitetslektor +47-22845353 +47-92084295 (mob) torimau@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Klinisk psykologi
Moe, Vibeke Førsteamanuensis +47-22845225 vibeke.moe@psykologi.uio.no Klinisk psykologi og personlighetspsykologi, Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi
Mossige, Svein Professor +47-22845206 sveinmos@psykologi.uio.no Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Klinisk psykologi og personlighetspsykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Rognli, Erling Stipendiat erling.rognli@psykologi.uio.no Klinisk psykologi og personlighetspsykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Utviklingspsykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Slinning, Kari Førsteamanuensis +47-22845241 98647410 (mob) karisli@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Waaktaar, Trine Professor, Utdanningsleder +47-22845041 +47-48179468 (mob) trine.waaktaar@psykologi.uio.no Klinisk psykologi og personlighetspsykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Avdeling for klinisk psykologi