Personer med emneord «Klinisk barne- og ungdomspsykologi»

Navn Telefon E-post Emneord
Fjermestad, Krister Førsteamanuensis +47-22845211 94201947 krister.fjermestad@psykologi.uio.no Klinisk psykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Fredriksen, Eivor Stipendiat +47-22855610 97582770 (mob) eivor.fredriksen@psykologi.uio.no Klinisk psykologi og personlighetspsykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Utviklingspsykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Haabrekke, Kristin Johanne Økern Postdoktor +47-22845231 k.j.o.haabrekke@psykologi.uio.no Klinisk psykologi og personlighetspsykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Utviklingspsykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Haukeland, Yngvild Bjartveit Stipendiat +47-22845234 +47-92013201 (mob) yngvild.haukeland@psykologi.uio.no Klinisk psykologi og personlighetspsykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Israel, Pravin Førsteamanuensis II +47-48029628 (mob) pravin.israel@psykologi.uio.no Klinisk psykologi og personlighetspsykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Jensen, Tine Professor +47-22845222 41327827 (mob) +47-41327827 tine.jensen@psykologi.uio.no Klinisk psykologi og personlighetspsykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Johns, Unni Tanum Førstelektor +47-22845098 u.t.johns@psykologi.uio.no Klinisk psykologi og personlighetspsykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Mauseth, Tori Universitetslektor +47-22845353 +47-92084295 (mob) torimau@psykologi.uio.no Klinisk psykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Moe, Vibeke Førsteamanuensis +47-22845225 vibeke.moe@psykologi.uio.no Klinisk psykologi og personlighetspsykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Mossige, Svein Professor +47-22845206 sveinmos@psykologi.uio.no Klinisk psykologi og personlighetspsykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Ogden, Terje Professor II terje.ogden@nubu.no Klinisk psykologi og personlighetspsykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Omland, Guro Brokke +47-22845232 g.b.omland@psykologi.uio.no Klinisk psykologi og personlighetspsykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Utviklingspsykologi, Kultur- og samfunnspsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Rognli, Erling Stipendiat +47-64852097 (Follo BUP) erling.rognli@psykologi.uio.no Klinisk psykologi og personlighetspsykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Utviklingspsykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Slinning, Kari Førsteamanuensis II 98647410 karisli@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Waaktaar, Trine Professor +47-22845041 48179468 (mob) trine.waaktaar@psykologi.uio.no Klinisk psykologi og personlighetspsykologi, Klinisk barne- og ungdomspsykologi, Avdeling for klinisk psykologi