Vitenskapelig ansatte - Side 3

Personer 51 - 75 av 558
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Johanna Katarina Blomster Blomster, Johanna Katarina Stipendiat +47-22856062 j.k.blomster@psykologi.uio.no Sosialpsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Elin Lerum Boasson Boasson, Elin Lerum Førsteamanuensis +47-22841710 e.l.boasson@stv.uio.no Offentlig politikk og administrasjon, Organisasjonsteori, Institusjonell teori, Klimapolitikk, Energipolitikk, EU
Bilde av Hilde Bojer Bojer, Hilde Professor emeritus hilde.bojer@econ.uio.no Samfunnsøkonomi
Bilde av Beverly Boos Boos, Beverly Stipendiat +47-22845078 beverly.boos@psykologi.uio.no Sosialpsykologi, Konflikt, Konfliktlinjer, Materiell kultur, Identitet, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Anne Inger Helmen Borge Borge, Anne Inger Helmen Professor +47-22845157 92094699 +47-92094699 a.i.h.borge@psykologi.uio.no Utviklingspsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Nicolai Topstad Borgen Borgen, Nicolai Topstad Postdoktor +47-22855248 n.t.borgen@sosgeo.uio.no Sosiologi, Inntekt, Arbeid og velferd, Sosial ulikhet
Bilde av Solveig Topstad Borgen Borgen, Solveig Topstad Stipendiat +47-22855506 s.t.borgen@sosgeo.uio.no Etnisk segregering, Utdanning, Sosiologi
Bilde av Øivind Bratberg Bratberg, Øivind Førstelektor +47-22855168 +47-97625415 976 25 415 oivind.bratberg@stv.uio.no Komparativ politikk, Kvalitativ metode, Storbritannia, sosialdemokrati
Bilde av Tom  Bratrud Bratrud, Tom Stipendiat Kontor: +47 22855105 Mobil: +47 99457861 tom.bratrud@sai.uio.no Melanesia, Oseania, Vanuatu, Verdensbilder, sosial organisasjon, endring, religion, kristendom, moralitet, Natur/kultur
Braut-Hegghammer, Målfrid Førsteamanuensis +47-22856607 malfrid.braut-hegghammer@stv.uio.no
Bilde av Kjell Arne Brekke Brekke, Kjell Arne Professor +47-22841169 48295384 48295384 k.a.brekke@econ.uio.no Samfunnsøkonomi, Adferd informasjon og strategi, Ressurser energi og miljø, Inntekt arbeid og velferd
Bilde av Timothy John Brennen Brennen, Timothy John Professor +47-22855212 t.j.brennen@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Grete Brochmann Brochmann, Grete Professor +47-22858336 99278730 99278730 grete.brochmann@sosgeo.uio.no Sosiologi, Internasjonal migrasjon, Velferdsstat
Bilde av Hanne Helene Brorson Brorson, Hanne Helene h.h.brorson@psykologi.uio.no Klinisk psykologi og personlighetspsykologi, Avdeling for klinisk psykologi
Bilde av Tine Elisabeth Johnsen Brøgger Brøgger, Tine Elisabeth Johnsen Stipendiat (permisjon) 22 85 88 19 t.e.j.brogger@arena.uio.no EU, Europeisk integrasjon, Institusjoner, EUs felles utenriks- og sikkerhetspolitikk
Bilde av Anne Cecilie Sjøli Bråthen Bråthen, Anne Cecilie Sjøli Stipendiat +47-22845094 a.c.s.brathen@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Jonas Kure Buer Buer, Jonas Kure +47-22858262 40453367 j.k.buer@sai.uio.no Norge, Japan, medisinsk antropologi, legemidler, sykdom, klinisk kommunikasjon
Bilde av Lars Böcker Böcker, Lars Postdoktor lars.bocker@sosgeo.uio.no Byutvikling
Bilde av Jørgen Bølstad Bølstad, Jørgen Postdoktor +47-22858818 jorgen.bolstad@arena.uio.no EU, Europeisk integrasjon, Politisk økonomi, Finanskrise, Demokrati, Representasjon, Kvantitativ metode
Bilde av Silje Bårdstu Bårdstu, Silje Stipendiat +47-22845181 silje.bardstu@psykologi.uio.no Klinisk psykologi og personlighetspsykologi, Helsepsykologi, Sosialpsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Erik Carlquist Carlquist, Erik Postdoktor +47-22845078 erik.carlquist@psykologi.uio.no Kultur- og samfunnspsykologi, Kritisk psykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Fulvio Castellacci Castellacci, Fulvio Instituttleder +47-22841628 fulvio.castellacci@tik.uio.no Economics of innovation, R&D and innovation policy, Economic growth and development, Innovation in industries, Innovation in firms, Well-being
Castelli Gattinara Di Zubiena, Pietro Postdoktor p.c.g.d.zubiena@c-rex.uio.no
Bilde av Joy-Loi Chepkoech Chepkoech, Joy-Loi Stipendiat j.l.chepkoech@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Tom Christensen Christensen, Tom Professor +47-22855163 tom.christensen@stv.uio.no Offentlig politikk og administrasjon, Organisasjonsteori, Institusjonell teori, Sentralforvaltningen, Offentlige reformer, Komparative reformer, New Public Management, Post-NPM