Vitenskapelig ansatte - Side 3

Personer 51 - 75 av 561
Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Alejandro Omar Blenkmann Blenkmann, Alejandro Omar Postdoktor a.o.blenkmann@psykologi.uio.no Kognitiv psykologi og nevropsykologi, Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap
Bilde av Johanna Katarina Blomster Blomster, Johanna Katarina Stipendiat +47-22856062 j.k.blomster@psykologi.uio.no Sosialpsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi
Bilde av Elin Lerum Boasson Boasson, Elin Lerum Førsteamanuensis +47-22841710 e.l.boasson@stv.uio.no EU, Offentlig politikk og administrasjon, Klimapolitikk, Energipolitikk, Organisasjonsteori, Institusjonell teori
Bilde av Hilde Bojer Bojer, Hilde Professor emeritus hilde.bojer@econ.uio.no Samfunnsøkonomi
Bilde av Beverly Boos Boos, Beverly Stipendiat +47-22845078 beverly.boos@psykologi.uio.no Konfliktlinjer, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi, Materiell kultur, Identitet, Konflikt, Sosialpsykologi
Bilde av Anne Inger Helmen Borge Borge, Anne Inger Helmen Professor +47-22845157 92094699 +47-92094699 a.i.h.borge@psykologi.uio.no Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi, Utviklingspsykologi
Bilde av Nicolai Topstad Borgen Borgen, Nicolai Topstad Postdoktor +47-22855248 n.t.borgen@sosgeo.uio.no Sosial ulikhet, Sosiologi, Arbeid og velferd, Inntekt
Bilde av Solveig Topstad Borgen Borgen, Solveig Topstad Stipendiat +47-22855506 s.t.borgen@sosgeo.uio.no Etnisk segregering, Sosiologi, Utdanning
Bilde av Øivind Bratberg Bratberg, Øivind Førstelektor +47-22855168 +47-97625415 976 25 415 oivind.bratberg@stv.uio.no Storbritannia, Komparativ politikk, sosialdemokrati, Kvalitativ metode
Bilde av Tom  Bratrud Bratrud, Tom Stipendiat Kontor: +47 22855105 Mobil: +47 99457861 tom.bratrud@sai.uio.no Vanuatu, Verdensbilder, sosial organisasjon, religion, kristendom, Melanesia, Oseania, endring, moralitet, Verdier
Braut-Hegghammer, Målfrid Førsteamanuensis +47-22856607 malfrid.braut-hegghammer@stv.uio.no
Bilde av Kjell Arne Brekke Brekke, Kjell Arne Professor +47-22841169 48295384 48295384 k.a.brekke@econ.uio.no Samfunnsøkonomi, Ressurser energi og miljø, Inntekt arbeid og velferd, Adferd informasjon og strategi
Bilde av Timothy John Brennen Brennen, Timothy John Professor +47-22855212 t.j.brennen@psykologi.uio.no Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap, Kognitiv psykologi og nevropsykologi
Broch, Tuva Beyer Førstelektor t.b.broch@sai.uio.no Norge (Oslo), barn og unge/oppvekst, ulikhet, natur/friluftsliv, personsentrert etnografi, emosjoner, USA, Psykologisk orientert antropologi
Bilde av Grete Brochmann Brochmann, Grete Professor +47-22858336 99278730 99278730 grete.brochmann@sosgeo.uio.no Internasjonal migrasjon, Sosiologi, Velferdsstat
Bilde av Hanne Helene Brorson Brorson, Hanne Helene h.h.brorson@psykologi.uio.no Avdeling for klinisk psykologi, Klinisk psykologi og personlighetspsykologi
Bilde av Anne Cecilie Sjøli Bråthen Bråthen, Anne Cecilie Sjøli Stipendiat +47-22845094 a.c.s.brathen@psykologi.uio.no Avdeling for kognitiv og klinisk nevrovitenskap, Kognitiv psykologi og nevropsykologi
Bilde av Tine Elisabeth Johnsen Brøgger Brøgger, Tine Elisabeth Johnsen Stipendiat (permisjon) 22 85 88 19 t.e.j.brogger@arena.uio.no EU, Europeisk integrasjon, Institusjoner, EUs felles utenriks- og sikkerhetspolitikk
Bilde av Jonas Kure Buer Buer, Jonas Kure Førstelektor +47-22858262 40453367 j.k.buer@sai.uio.no Norge, medisinsk antropologi, klinisk kommunikasjon, Japan, legemidler, sykdom
Bilde av Silje Bårdstu Bårdstu, Silje Stipendiat +47-22845181 silje.bardstu@psykologi.uio.no Personlighetspsykologi, Helsepsykologi, Sosialpsykologi, Avdeling for helse- utviklings- og personlighetspsykologi
Bilde av Lars Böcker Böcker, Lars Postdoktor lars.bocker@sosgeo.uio.no Byutvikling
Bilde av Esther Ann Bøler Bøler, Esther Ann +47-22857199 e.a.boler@econ.uio.no Inntekt arbeid og velferd, Økonometri, Internasjonal økonomi, Samfunnsøkonomi
Bilde av Jørgen Bølstad Bølstad, Jørgen Postdoktor +47-22858818 jorgen.bolstad@arena.uio.no Komparativ politikk, Demokrati, Europeisk integrasjon, Kvantitativ metode, Representasjon, EU, Politisk økonomi, Offentlig politikk, Finanskrise
Bilde av Erik Carlquist Carlquist, Erik Postdoktor +47-22845078 erik.carlquist@psykologi.uio.no Kultur- og samfunnspsykologi, Avdeling for metode arbeids- kultur- og sosialpsykologi, Kritisk psykologi
Bilde av Fulvio Castellacci Castellacci, Fulvio Instituttleder +47-22841628 fulvio.castellacci@tik.uio.no Economic growth and development, R&D and innovation policy, Innovation in industries, Economics of innovation, Well-being, Innovation in firms