Personer med emneord «Ledelse»

Navn Telefon E-post Emneord
Bilde av Ingvill Nygård Bojer Bojer, Ingvill Nygård Avdelingsleder +47-22859849 +47-47278283 i.n.bojer@sv.uio.no Infosenter, Ledelse, Studieinformasjon, Studiestart, Læringsmiljø
Bilde av Johannes Elgvin Elgvin, Johannes Seksjonsleder +47-22841170 +47-92260799 johannes.elgvin@sv.uio.no Ledelse, Forskning, Kommunikasjon
Bilde av Gudleik Grimstad Grimstad, Gudleik Fakultetsdirektør +47-22856265 +47-90687347 gudleik.grimstad@sv.uio.no Ledelse
Bilde av Terje Hegge Hegge, Terje Seksjonssjef økonomi +4722857695 9249 4612 terje.hegge@sv.uio.no Økonomi, Regnskap, Virksomhetsstyring, Ledelse, Personalledelse, Arkiv
Bilde av Willy Syvertsen Syvertsen, Willy Seksjonssjef +47-22859023 +47-46432936 willy.syvertsen@sv.uio.no IT-tjenester, Ledelse
Bilde av Tone Vold-Sarnes Vold-Sarnes, Tone Underdirektør +47-22854243 +47 48263522 tone.vold-sarnes@sv.uio.no Studieadministrasjon, Ledelse